|SE|Salvadore Evolution RolePlay |www.salvadore-gaming.com|

Započeo Lucic | Digital Hosting, Jun 06, 2013, 01:59:32 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.






Drugi nasi samperi zelimo vam predstaviti detaljno nasu ideju i radnju koju zelimo sprovesti na serveru.
Krenimo od samih sistema koji ne mogu funkcionisati jedan bez drugoga.
Biznisi: Da bi biznisi radili potrebni su produkti,da bi produkata bilo mora se obavljati taj posao konstantno.Postoje nekoliko vrsta biznisa i svi su zastupljeni.
Kuce: Svaka kuca bice razlicitog levela i razlicite cene,neke ce pored svega obuhvatati i svoju garazu za vase vozilo,na kucama se moze uraditi upgrade do 15 levela i samim tim podize se cena kuce.
Vozila: Sva vozila su omogucena,dva slota rezervisana za vasa vozila[za sada].
Poslovi:Legalni poslovi kao sto su advokat dostavljac produkata,pilot,mehanicar i jos neki  su svi zastupljeni zbog sistema,kako bi server funkcionisao sto bolje.[svi poslovi su sa skillom od 1-5]
Ilegalni poslovi: Gun Maker,Svercer droge,Svercer oruzija,Svercer materijala..Svi poslovi su povezani na nacin koji ce vam pruziti uzitak a isto tako i naporan rad ali shvaticete sami  [Svi poslovi su sa skillom od 1-5]
Familije: Ono sto je nama cilj jeste okupiti pre svega prijatelje koji igraju i koji znaju sta znaci povezanost i uspeh u necemu.Pa samim tim imamo familije koje ce obuhvatati takve ljude,jer familije bez toga nece funkcionisati i bice sankcionisane.Posle trece greske ili neaktivnosti gube prava na svoju familiju.
Ono sto bi vas trebalo zanimati jeste da imate teritorije koje mozete zauzimati i na osnovu njih mozete zaradjivati vise ili manje.Primer imate lokaciju [da ne otkrivamo gde i sta] koju mozete zauzeti,kada ste je zauzeli u naredna 24 casa,vise ili manje [u zavisnosti i od nas admina koji to mogu korigovati   svi koji posecuju ili rade na toj lokaciji rade za vas,i to ide u vas fond,tj lidera familije dok je neko drugi ne zauzme[Kasnije imate sef gde mozete cuvati taj novac i ostalo pa podelite ili kako vec zelite].To opet od vas zavisi.Mozete zauzeti sve teritorije i zaradjivati mnogo novca,tako da sto vise familija grabe za teritorije bice zanimljivije i vama i nama.Svaka familija ce imati slotove za vozila,sef,a za teritoriju gde ce te se nalaziti kreirate vi sami tako sto uzmete kucu negde gde hocete,skupljate se,radite i uzivate.Niste markirani,ukoliko ne zelite.Svaka familija ce ukoliko sprovodi DM nad civilima ili nad drugim familijama po vidjenju[osim rukama,palicama,u gradu...] dobiti 1 warn,posle 3 ceg takodje gube familiju,u najstrozijem slucaju lider ili clan koji pravi problem dobija ban bez mogucnosti unbana.Prijave imate pa izvolite,aktivnost redovna na forumu.Razmislite o tome :) .
Drzavne Org: Policija ce biti najjace telo u gradu,kada to kazem mislim na konstantnu patrolu gradom i da su non stop na duznosti.Kako same patrole tako i saobracajna policija koja ce naplacivati kazne,kao i interventna policija u slucaju tuca ili nereda.Drzavne organizacije ce biti placene onako kako budu radile.To vazi i ja hitnu pomoc,vatrogasce,novinare.Na sve se misli.
Civili:Ono sto trebam napomenuti jeste da od vas zavisi najvise,budite posten gradjanin,od vas zavisi pored same policije da li ce te nekome ili sebi spasiti zivot.Pozivom na /911 prijavljujete policiji ono sto ste videli,samim tim policija ce znati vasu lokaciju i doci da spreci nerede.Mozete ne ometano raditi svoje poslove,sticati ono sto zelite.Do sada ste vidjali da kada neko nacini ubistvo dobija wanted level,mi zelimo sprovesti drugi sistem,da dokazemo i vama i nama da mozemo uzivati u igri i onome sto nam igra pruza.
UKOLIKO NEKO RADI DM nad vama, SS POSTAVITE NA FORUMU A IGRAC  CE BITI BANOVAN BEZ MOGUCNOSTI UNBANA.








Web Adresa:www.salvadore-gaming.com
TeamSpeak:109.230.228.3:9986




(Zelim da napomenem da uskoro stize novi sajt :) Da nebude problema posto vidim da vec ovaj sajt koristi za jos jedan server, ne znam kako je dosao nas sajt do njih ali ne zelimo da se raspravljamo :)







Poslednja Izmena: Jun 07, 2013, 01:38:55 PRE PODNE od |SE|Jovan Lucic


Nisam ništa pročito,drago mi je što se vraćate,i igraću kod vas iako imam svoj server :D

Citat: [T:RP]FluX poslato Jun 06, 2013, 02:00:18 PRE PODNE
Nisam ništa pročito,drago mi je što se vraćate,i igraću kod vas iako imam svoj server :D
Jeste dugacak tekst ali ga je vredno procitati jer samim tim kada procitate snacete sta ce biti sve na serveru :) Hvala ti puno


Drago mi je da se vracate Dobra zajednica
Posjetit cu vas i zaigrati ;)

Citat: |OY:RP|PeMPaCâ,,¢ poslato Jun 06, 2013, 02:07:07 PRE PODNE
Drago mi je da se vracate Dobra zajednica
Posjetit cu vas i zaigrati ;)
I nama je drago da nas svi podrzavaju u ovome i da cemo jednom valjda stati na noge :) Hvala ti


ado97

Lijepo , sretno i sve najbolje vam želim ;)
Poslednja Izmena: Jun 06, 2013, 15:43:56 POSLE PODNE od elemeNtaL




SviÄ'a mi se forum, ako možeÅ¡ reći ko je dizajner  :D

Sretno.

BTW prepravi pise ti www.savadore....
Ultra Gaming Community
http://www.ultra-samp.net
SAMP IP: 5.196.112.54:7777
TS3 IP: 46.105.157.52:9996