[POMOC]Finte

Započeo WilliamS, Jun 01, 2013, 11:25:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pre svega pozdrav svima.

Evo skinuo sam i instalirao QPES 2013 i sad me zanima dal mogu nekako sa neta da skinem finte za taj Patch da dize loptu i tako te finte dal mogu negde da nadjem to da skinem i da instaliiram,i da se te finte rade na tastaturi?


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

Citat: Milosh_Shomy ãƒ,, poslato Jun 01, 2013, 17:15:44 POSLE PODNE
pa sto bi skidao kad vec ima finte u pes 2013?? i mozes da ih izvodis na tastaturu, samo podesi na koje dugme hoces
settings-->control

Da slazem se, u pes 2013 postoje finte.

OLD YEARS ROLEPLAY ||TRAILER: http://www.youtube.com/watch?v=taUoUNkqXLA

Ma znam ja da u Pes 2013 postoje finte nego ne znam kako da se rade na tastaturi ne znam sta trebam da stiskam da bih uradio neku,na youtube-u nema za tastaturu.Pa ako znate neku mozete mi kazati kako da je uradim??I QPes 2013 sam skinuo jel ima vise klubova i bolji je .


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

Citat: WilliamS poslato Jun 02, 2013, 07:57:19 PRE PODNE
Ma znam ja da u Pes 2013 postoje finte nego ne znam kako da se rade na tastaturi ne znam sta trebam da stiskam da bih uradio neku,na youtube-u nema za tastaturu.Pa ako znate neku mozete mi kazati kako da je uradim??I QPes 2013 sam skinuo jel ima vise klubova i bolji je .
ja imam pes13 na kompu isto ali igram  na joystick.moja preporuka ti je kupi sebi joystick ako ga nemas...
69

Imam ga nego ja ga ukljucim on mi gubi signal  xD koj da kupim onaj sa pecurkama(ako znas na sta mislim)Ili onaj obican?


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

Citat: WilliamS poslato Jun 02, 2013, 10:25:48 PRE PODNE
Imam ga nego ja ga ukljucim on mi gubi signal  xD koj da kupim onaj sa pecurkama(ako znas na sta mislim)Ili onaj obican?
ja sam naviko bez pecurki al ti kako oces
69