[POMOC]GTA 3

Započeo |BU|Sava Jolovic, Maj 24, 2013, 21:39:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Momci znate li sta je ovo i zasto nece da mi otvori ni obicni GTA ni SAMP samo mi se otvori ovaj balon dolje.

http://zaslike.com/files/j10742g02z7c66hr6obk.png
Balkan Underground Evolution

Bas ne znam sto bi to moglo biti kad udjem u GTA ili na SAMP samo mi se pojavi sve crno i ponovo ekran normanni nista se ne desi.
Balkan Underground Evolution

Ne pusti igricu samo mi se pokaze to crno i obicni ekran i nista vise...
Balkan Underground Evolution


reinstalio sam brate i opet isto do prije 2 dana sam igrao normalno i odjedan put ne moze neznam zasto  ::)

EDIT: Reinstall sam igricu par puta i GTA mi radi super samo ima jedan problem kad udjem na samp i udjem na neki server pocne da mi se ucitava ona slika ono San Andreas Multiplayer onaj pocetni ekran ucita se skoro do kraja i onda me izbaci sa crashom , ima li ko rjesenje ?
Poslednja Izmena: Maj 25, 2013, 22:29:17 POSLE PODNE od |BU|Vito Corleone
Balkan Underground Evolution

Citat: |BU|Vito Corleone poslato Maj 25, 2013, 20:28:33 POSLE PODNE
reinstalio sam brate i opet isto do prije 2 dana sam igrao normalno i odjedan put ne moze neznam zasto  ::)

EDIT: Reinstall sam igricu par puta i GTA mi radi super samo ima jedan problem kad udjem na samp i udjem na neki server pocne da mi se ucitava ona slika ono San Andreas Multiplayer onaj pocetni ekran ucita se skoro do kraja i onda me izbaci sa crashom , ima li ko rjesenje ?

jel imas kakih modova?
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!