Preveden Xtreme Stuntages

Započeo Kort!NuZ, Jun 01, 2010, 17:10:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

evo mozda neko zna za ovaj server koji se ranije zvao xtreme stuntages
to mi bio najbolji server sto sam imao u zivotu
posle sam poceo malo da skriptam i dao sam to elminu(owneru)
to je bilo odlicno a ja nisam znao koliko je dobro
tada me stavio za admina i sada je promenjeno ime zbog novog gamemode
a ja imam stari gamemode od xtreme stuntages i evo download

http://solidfiles.com/d/3fc4/

Dodaci pre opisivanja: Moje najbolje komande tamo su: /aduty /adutyoff /sc /skroad /chilliad /ee /pj /gj /stunts itk
a admin komande: /crash (to unistava igricu i ne koristite je na obicne igrace da tesirajte, to unistava celu igricu, nevidi se sta on pise i sta ti pises, nemozes komande da kroistis i to) /announce /announc2 /goto /get /freeze /jail /kick /setping /ping /enable /disable i jos mnogo al.. ::) ne sve da ih pisem

Dobro predjime na opis:

                                                             Admin system
Napravili smo mnogo admin komande u jedan fs ja i Elmin, elmin ih je brojao i ima ih 125. Sa admin komandama mozes mnogo sta npr: da das svima oruzje, da namestis tekst na ekran i tako..
Komanda /aduty sluzi za admin duty. Dobro predjimo na nesto drugo.

                                                           Vehicle ownership
Ako neko nezna vehicle znaci vozilo. Vozilo ima svuda; na /chilliad /gj /skroad itd.. Moze da se stvori vozilo sa komandama: /nrg /Lbike /Lcar /Lboat /Lheli /Lplane a mozes i da izaberes vozilo sa /cars. Ako neko zna da resi problem: kad se otvori server pise da ima samo 13 vozila a ima mnogo, mnogo vise, vise od 200. Napravili smo da kad se klikne u vozilo dobije mnogo veliku brzinu (nitro) i pocne prebrzo da ide a kad se pritisne 2 napuni energiju autu bilo koliko da je energija, napuni je do kraja. I tako od vozila predjimo na nesto drugo.

                                                          Stunt/DM teleporti
Svi teleporti mogu da se nadju na /stunts /stuntzones i /dmzones ali svi teleport su na /stunts. Ja sam napravio nekoliko mapa ali ulgavnom je vise elmin. Odlucili smo da napravimo stuntserver jer se to elminu svidja, a vidi se i po imenu Xtreme Stuntages. Ima dosta DM zona kao npr: /faveladm /minigunmadness /glassmadness itd.. desava se da neradi nitro pa se koristi /planes. Dobro predjimo na nesto drugo.

                                                           Command system
Napravili smo dosta komanda sa kojim su i anim komande. Ima i jednostavne /login i /register komande kao i /help, /commands. Moze anim komande da se gleda na /animhelp i komande na /commands. Mnogo komanda ima ali mi se dosadilo da pisem pa predjimo na kraj.

                                                              Kraj
To bi bilo sve od mene. BTW pravili smo na engleski ali sam sve sam preveo. Nadam se da ce te da kroistite ovaj gamemode.
Poslednja Izmena: Jun 01, 2010, 17:14:07 POSLE PODNE od Christian_Bojic








bravo kralju
odlicno si napravija posao
Svaka cast! :)

ma nije to nista
evo vam pravi server od tog gamemode
owner je licno napravio(Elmin, Sunny, Saif)
81.19.215.125:7847
Mode:v1.4 (Updated)
Map:The Matrix Stunting's
Name:The Matrix Stunting's



Te je dozvolu od Mayko da objave ovu? Ne nisi .. Odstrani Linke molim.. Nisam dovolio editanja scriptov i releasanja bez moje dozvole. Žao nam je ali ja sam još uvijek koristeći ovu skriptu za moj vlastiti server i ne baš svima kako bi koristili ovu ..

Poslednja Izmena: Jul 03, 2010, 13:40:52 POSLE PODNE od MaykoX

Citat: MaykoX poslato Jul 03, 2010, 13:38:08 POSLE PODNE
Te je dozvolu od Mayko da objave ovu? Ne nisi .. Odstrani Linke molim.. Nisam dovolio editanja scriptov i releasanja bez moje dozvole. Žao nam je ali ja sam još uvijek koristeći ovu skriptu za moj vlastiti server i ne baš svima kako bi koristili ovu ..



ja sam je samo uzeo , preveo i postao
nisam stavio na engleski kao sto si ti

BMK Za sve xD
Poslednja Izmena: Jul 29, 2010, 19:19:02 POSLE PODNE od MaykoX