Village Rebirth Online Gaming Community| Nova forum tema

Započeo Streetboy, Maj 20, 2013, 01:39:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

   Obavjestenje o novoj temi   




Poštovani,

zelimo vas obavijestiti da i pored toliko napada ljubomornih osoba,u cilju da uniste nasu zajednicu,mi guramo dalje,vise,bolje.Ovoga puta idemo pametno i takticki.Zbog objavljivanja nase stare forum teme,napravili smo novu forum temu,na kojoj se radilo dosta vremena.Pozivamo vas da se pridruzite nama i da nam predlozite ideje o serveru/forumu.

Hvala na čitanju, lijep pozdrav!
www.village-rebirth.info

ado97

Prvo trebate malo da vidite s kim imate posla [odnosi se na osobe koje vam rade u teamu] ..
Forum solidan , sretno i pamet u glavu ;)

NeÅ¡to mi ova slična kao i proÅ¡la, al solidna je  ;)

Hvala,inace tema jeste slicna kao prosla ali ima jos dosta da se radi,bice apdejt uskoro ;)

Svidja mi se. Mozda bi bilo bolje za nijansu tamnija ova zelena :)
EDIT: Ovaj logo je UBICA :)
Poslednja Izmena: Maj 20, 2013, 16:18:26 POSLE PODNE od Mikiâ„¢
BIG RESPECT:Blaeks, SABO(T), |LG|Yui_Sang, Joey_

Citat: Mikiâ,,¢ poslato Maj 20, 2013, 16:17:35 POSLE PODNE
Svidja mi se. Mozda bi bilo bolje za nijansu tamnija ova zelena :)
EDIT: Ovaj logo je UBICA :)
Hvala,vidjecemo,ima da se radi jos dosta na temi :)

Obavjestavamo sve clanove foruma,da je juce,zbog kvara na ruteru u datacentru,forum bio cijeli dan offline.Medjutim kvar je otklonjen jutros oko 5 sati i sada mozete nesmetano koristiti forum.
Vas Village Rebirth Admin Team.

Citat: TarikB poslato Maj 22, 2013, 12:15:40 POSLE PODNE
I izgleda da opet neradi forum ...

tj . Da je opet pao hosting
Meni radi sasvim okej,kao i ostalim clanovima foruma,mora da je nesto do tebe..

Solidna tema :)




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


   Obavjestenje


 
Dragi nasi clanovi, htio bi vas obavjestit da nismo jos stali. To sto nemamo nista clanova na forumu to nista ne mjenja. Ostanite jos uz nas i poduprite nas. Uskoro ce se ubacit nova tema, s novim bordovima i kategorijama. Postovi ce vam svi ostat i biti ce te dalje moderatori bordova kojih ste se prijavili, te ce se otvoriti prijave za Marketing Team, prijave za moderatore, te prijave za lidera. Prijave za "Helpere ili Gamemastere" i "Game Admin-e" se nece otvarati nego ce dobiti sansu najaktivniji igraći na serveru ukoliko naravno imaju nesto iskustva. Mod je više od 60 % zavrsen, te je ostalo nesto sitnica za zavrsiti. Uskoro ce se uraditi INTRO za srw, te razni videji sa servera.

   
Kada se ubaci nova tema i sredi cjeli forum otvorit cemo "nagradne igre", nagrade ce biti uglavnom IG.

Trazimo iskusne mapere koji su potrebni nasoj zajednici, ukoliko je netko zainteresiran pomoci javite mi se na PM ili e-mail [email protected] .

Toliko od nas za sad, vas Village Rebirth Admin Tim.