[OPIS]Weber RolePlay/DM Balkan Style Subota, 18.05.2013. [14h]

Započeo |W|SoaD123, Maj 17, 2013, 12:38:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Opis je dobar
Poslednja Izmena: Maj 18, 2013, 15:14:15 POSLE PODNE od [WG:RP]PeMPaCâ„¢

Opis desetka, pohvale ;) (samo mi malo smeta logo od novinara ili PDa ali nea veze)
Aktivirajte marketing pod hitno ;)

Boris Spice

Citat: |W|SoaD123 poslato Maj 17, 2013, 14:43:55 POSLE PODNE
Citat: Boris Spiceâ,,¢ poslato Maj 17, 2013, 14:09:07 POSLE PODNE
Kopirate intro od Los Arctica!
Uzet je samo pocetak a sam intro dodji na otvorenje pa vidi izgleda kao film....Takodjer ako nisi primjetio na kraju ostavio sam svima CREDIT-se i zahvalio se od koga sam sta uzeo tak da kakvih ljudi ima nebi ti ostavili ni to, a i Los Artic je javno objavljen tako da nemas se sta buniti i velim po drugi puta creditsi ostavljeni tebi...
CREDITS:
Zelio bih jos i zahvaliti povodom kraja opisa svim clanovima BS-a koji su mi nekada pomogli, poducili me malo, takodjer ovim putem da se neko nebi nasao uvrijedjen ili ostecen zahvaljujem se i vlasnicima modova iz kojih sam uzeo par stvari poput login slika(mislim da sam to uzo s LOS ARTIC-a), stats i logo(s EG-a ako se nevaram) tako da vlasnici tih modova nebi bili uvrijedjenji, od srca im hvala.


CitatEvo, ovo bi trebao biti primjer odličnog opisa. Sretno.
Hvala, to i jest primjer dobrog opisa, tj. niej nesto pretjerano extra napravljen, napravljen je jednostavno, obuhvaceno je dosta toga i sve je uredno i pregledno i tako bi i trebali izgledat opisi ako neko planira imati nesta ozbiljnije, kao sta mi planiramo...

Hvala i na ostalim komentarima, navratite

nisam citao :) sretno ti :D

Citatnisam citao :) sretno ti :D
NP, skuzio sam :)...hvala jos jednom i tebi i ostalima


Citat: woody poslato Maj 18, 2013, 10:44:31 PRE PODNE
Vracate stats?

Ne citas opis do kraja :P, pogledaj sve sam ljepo napiso:
CitatTakodjer informacija mozda koja zanima mnoge u vezi vracanja statsa, posto nismo radili 2 godine, a zelimo postene igrace i samo one koji stvarno zele igrati, a ne zelimo ljutiti ostale igrace koji krecu ispocetka nema vracanja statsa, svi krecemo od 0.
Sta bi znacilo, ne nazalost ne vracamo stats jer mislimo da to nije fer od nas prema drugim igracima koji ce ici od 0
Poslednja Izmena: Maj 18, 2013, 11:06:23 PRE PODNE od |W|SoaD123



Citatmeni neradi ip 
radit ce nesekiraj se nista server nije samo upaljen to je to... :)


Sad sam bio na modu, Intro moda je nevjerovatan,Steta sto ih je samo malo doslo na otvorenje :/

Citat: |_sLaY_| ^_- poslato Maj 18, 2013, 14:18:30 POSLE PODNE
Sad sam bio na modu, Intro moda je nevjerovatan,Steta sto ih je samo malo doslo na otvorenje :/
Intro perfektan, u tom se slazem ;)
Mapa na spawnu je izvanredna, sve pohvale mapperu :)
Samo marketing marketing

Da, ne razumijem. Server je stvarno strava i opis je dobar i stavljen dan. dva ranije da svi mogu pročitat. Ne razumijem zaÅ¡to ovakvi serveri ne uspjevaju, a neki puno loÅ¡iji su puni.  :'(
Ali ajde ima joÅ¡ vremena!  :)  :)
Ex. Samp player




Reklamiranje je 90 % uspijeha, a skripta 10 %, vjerovao ili ne ;)

Dobar je
Poslednja Izmena: Maj 18, 2013, 15:14:02 POSLE PODNE od [WG:RP]PeMPaCâ„¢