[TuT] Slika u TextDraw - Image2TextDraw

Započeo ChampaWasTaken, Maj 12, 2013, 10:33:23 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

                                                                                                                            Image2TextDraw

Pozdraw svim forumasima!
Ovim postom predstavljam vam konverter!
Ali to nije samo obicni koverter....
On konvertuje bilo kakvu sliku u textdraw bet ikakvog errora!




Pitate se kako?
Na sljedeci nacin:


-Skinete program/aplikaciju "Img2TextDraw"
-Otvorite je (logicno)
-Zatim idete "load image" i pod tom opcijom nadjete svoju sliku.
-Onda izaberete gdje bi da vam bude slika na ekranu pomocu skrolera kojih vidite na ovoj slici iznad
-Onda idete "render image" (samo mozete prije rendera izabrati kvalitet slike i samim tim sto je veci kvalitet sporije ce se renderati slika)

Upozorenje:

Budite na umu da SA-MP server podrzava samo 2048 textdrawova.To znaci da mozete konvertovati samo male slike dimenzija oko 64x64
1 pixel ce biti veci od obicnog zbog 640x480 skale
Transparentni pixeli NECE biti konvertovani u textdrawove

Credits:

Aplikacija je objavljena na SA:MP forumu pod nazivom "Image2Textdraw - Image to textdraw converter! -FINAL VERSION" na ovom linku:
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=274064&highlight=image+textdraw
Svi creditsi za aplikaciju idu forumasu pod nazivom: gamer931215
Za mene creditsi idu samo sto sam preveo i objavio na Balkan SA:MP tako da nedodje do zabune!

ps.
Ako nadjete kakvih greskica javite se da ispravim brzo sam pisao xD
Poslednja Izmena: Maj 12, 2013, 10:34:01 PRE PODNE od C_PAWN
Mislim dakle Boze
Na Zari sve i svasta

svidja mi se sto si stavio krediste, i btw dobar tutorial  :)

hvala to mi MNOGO znaci od tbe :D
Mislim dakle Boze
Na Zari sve i svasta

super stvar samo sta je ja necu jos uvijek koristiti, nadam se nekakvoj buducoj samp verziji koja ce podrzavati bar jedno 10 000 textdrawowa jer ovo 2000 se brzo napuni...

pa ova slika gore sto ima ovaj tenk ima samo 75 txdova :D
Mislim dakle Boze
Na Zari sve i svasta

Citatpa ova slika gore sto ima ovaj tenk ima samo 75 txdova :D
samo 75 xd... a gdje je intro koji kod mene npr ima i do 500TD-ova, pa jos COS sistem koji ima katalog, svezajedno oko 50TD-ova, i dok nabrojim jos i logo, i server poruke, i ko ima stats u TD, pa brzinomjer ala...brzo dodjemo do broja 2000 bez tenkova i [cenzura]osti...kazem dobra stvar i moze se stvarno puno toga napraviti ali za velike skripte nije preporucljivo jer pojede TD-ove brzo haha, al kazem svaka cast za objavu, neko mozda nije ni znao da to postoji :)
Poslednja Izmena: Maj 12, 2013, 14:03:26 POSLE PODNE od |W|SoaD123


Citat: |W|SoaD123 poslato Maj 12, 2013, 14:02:31 POSLE PODNE
Citatpa ova slika gore sto ima ovaj tenk ima samo 75 txdova :D
samo 75 xd... a gdje je intro koji kod mene npr ima i do 500TD-ova, pa jos COS sistem koji ima katalog, svezajedno oko 50TD-ova, i dok nabrojim jos i logo, i server poruke, i ko ima stats u TD, pa brzinomjer ala...brzo dodjemo do broja 2000 bez tenkova i [cenzura]osti...kazem dobra stvar i moze se stvarno puno toga napraviti ali za velike skripte nije preporucljivo jer pojede TD-ove brzo haha, al kazem svaka cast za objavu, neko mozda nije ni znao da to postoji :)

A jbga nije do mne nisam ja kriv sto su napravili malo tdova xD

@Pempac
Hvala!
Mislim dakle Boze
Na Zari sve i svasta

CitatJednostavno postavis kako fs Btv Dobar tut
Nemres tak nista dobiti kad se zbroji FS i GM opet ti je isto imo ti 4 FS-ova sa 500TD-ova ili sve u GM-u nemres vise do 2048
Created Serverwise (Global)    2048 - koliko max moze biti na razini servera
Created Serverwise (Per-Player)    256 - koliko max moze biti po igracu, jedan igrac moze otvoriti max odjednom 256TD-ova
Poslednja Izmena: Maj 12, 2013, 17:10:43 POSLE PODNE od |W|SoaD123

dobro je

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling



Dobar tut :)


Village's Roleplay USKORO...

Village's Roleplay USKORO...

ado97