[Najava] Weber RolePlay/DM Balkan Stlye 0.3x

Započeo |W|SoaD123, Maj 03, 2013, 19:08:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.




Forum: Forum Link

Portal: Portal Link

Signature: Uskoro

Otvaranje: Uskoro

IP: Uskoro

Pozdrav svim članovima ovog foruma i igračima san andreas multiplayera. ÄŒast mi je najaviti vam moju zajednicu koja se uskoro otvara i kojoj je cilj biti konkurencija dobrim serverima sa balkana. Inace neznam kako večina vas zna ili nezna, Weber se prvi puta spominje davne 2010.godine kao djelo mojih dobrih prijatelja i mene. Tada smo joÅ¡ bili nezreli i nismo iskreno znali niÅ¡ta o skriptanju općenito. Drugi puta kada smo otvarali sve je iÅ¡lo po planu, naÅ¡ mod je imao rekord od 40 igrača, od kojih je 20+ svaki dan bilo prisutno na serveru. NaÅ¡i problemi kreću kada se maÅ¡ina od naÅ¡eg hostera kvari, backup je raÄ'en svakih tjedan dana, sve Å¡ta se desilo taj tjedan je nestalo + nismo dobili novi server dodatnih tjedan dana, te nakon dolaska servera online igrači su jednostavno otiÅ¡li. Nakon pauze od gotovo 2 godine te kao neuspjeh u daljnjem Å¡kolovanju na fax-u odlučio sam malo slobodnog vremena odvojiti za pawno i pokuÅ¡ati ponovno, ovaj puta po zadnji puta. Mod sam krenuo raditi u 10.mjesecu 2012.godine. Nakon 3 mjeseca rada pohvalio sam se svojim prijateljima koji su bili vodili prvu zajednicu Å¡ta sam počeo opet raditi. Zainteresirao sam i njih i pridružuje mi se moj dobar Å¡kolski prijatelj Columboo koji je ujedino i maper za Weber zajednicu, te njegov polubrat Mich, pomoćni skripter. Mod je dosta zastario u zadnje 2 godine odkako niÅ¡ta nije bilo raÄ'eno na njemu, zasukali smo rukave i bacili se na posao. Taj posao je sad pri kraju i uskoro će biti i službeni opis servera i njegovo otvorenje. NaÅ¡ cilj je kako sam i gore naglasio biti konkurencija dobrim balkanskim serverima, pružiti igračima Å¡to je viÅ¡e moguće slobodu u igri, dobru zabavu i naravno dobro druženje. JoÅ¡ ću samo reći da ako ste primjetili u headeru, a vjerujem da jeste Weber se ovoga puta vraća u Balkan Style izdanju ili ti balkanskom načinu igranja sampa, Å¡ta bi u konačnici značilo da većina RP pravila neće biti obvezna kao npr. u Hard RP naćinu igre. Želio bi kao zadnju rećenicu reći da je mod pri kraju, trudili smo se koliko smo mogli, neÅ¡to će joÅ¡ dolaziti i biti nadograÄ'ivano, forum će se joÅ¡ malo sreÄ'ivati jer jednostavno ja nisam savrÅ¡en, nitko nije savrÅ¡en i nitko nemože sam biti i maper i skripter i dizajner i neznam ni ja sta sve ne, tako da molim sve koji će se odazvati ovdje i pročitati ovu najavu slobodno komentiraju Å¡ta im se sviÄ'a, Å¡ta ne, i zaÅ¡to. Hvala svima i vidimo se uskoro

Pogledajte i moj prvi trailer vezan za Weber RolePlay/DM Balkan Style server, a ujedino i moj prvi rad ikad napravljen u sony vegasu. Nije ispalo najbolje ali mislim da je dovoljno dobro za prvi puta. Nadam se da će vam se svidjeti:


Poslednja Izmena: Maj 03, 2013, 19:10:22 POSLE PODNE od |W|SoaD123





...Neno...

Pomislio sam da neko drugi otvara,ali kad sam vidio da si ti otvorio temu,onda sam se iznenadio  :D
Samo naprijed,sretno. :)

EDIT:Naziv muzike iz trailera ?
Poslednja Izmena: Maj 03, 2013, 22:13:52 POSLE PODNE od ...Neno...


CitatOdlicno je brt sve pohvale nemam reci.. Srecno ti bilo i poseticu te obavezno :)

Hvala, posjeti barem da napunimo na otvorenju server...

CitatPomislio sam da neko drugi otvara,ali kad sam vidio da si ti otvorio temu,onda sam se iznenadio  :D
Samo naprijed,sretno. :)

EDIT:Naziv muzike iz trailera ?

Hvala, ja otvaram i moja dva prijatelja koja su mi pomogla i prvi puta, sada su i oni u igri opet. Nadam se da ce vam se svidjeti mod jer planiramo neka iznenadjenja.
Muzika koristena u traileru je: Heart Of Courage by Two Steps From Hell


Sretno vam , najvjerovatnije da ću doći sviÄ'aju mi se mape.

CitatSretno vam , najvjerovatnije da ću doći sviÄ'aju mi se mape.

Drago nam je to cuti, video je i bio namjenjen namjerno da pokazemo neke od boljih mapa na serveru premda ih ima jos toliko koje vrijedi pogledati, te koje su jednako dobre i zanimljive ali jednostavno zbog muzike video traje oko 3 minute u koje nije sve stalo... A nije ni fora pokazati sve a onda da vise nema sta vidjeti na samome serveru... Svakako ovo nije ni u pola dobro koliko ce dobar i zadivljujuc biti opis servera obecajem :P... Stay tuned


Opis dobar,forum dobar,mod dobar,portal dobar. Sve je dobro,sretno vam :)

Nek je sa srećom.
Neaktivan profil, molim moderatore da isti obrišu

Citatovo je pre pre prejako
Hvala ti, drago mi je da ti se svidja, svakako se registriraj na nas forum i pricekaj da vidis tek opis servera :)

Citatsretno vam video prejak :D
Hvala, drago mi je da ti se svidja, ipak je to moj prvi video ikad napravljen u sony vegasu i zadovoljan sam kako je ispalo,vidim da se svidja i vama ostalima

CitatOpis dobar,forum dobar,mod dobar,portal dobar. Sve je dobro,sretno vam :)
Nije opis neg najava al hvala svejedno, sta se tice foruma i portala trudimo se da sve izgleda donekle moderno, ali najvaznije nam je da je sve uredno i pregledno te da se ljudi mogu snaci na njemu, takodjer ako nisi registriraj se na forum

CitatNek je sa srećom.
Hvala