Country Side RP

Započeo FlasH, April 30, 2013, 22:18:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Mod je 10/10 , Å¡teta Å¡to ste ga objavili
Poslednja Izmena: Maj 01, 2013, 09:32:47 PRE PODNE od [EG]Fa®kiaS™

Citat: FlasH poslato April 30, 2013, 22:35:32 POSLE PODNE
Citat: Dimi poslato April 30, 2013, 22:28:09 POSLE PODNE
Citat: FlasH poslato April 30, 2013, 22:26:03 POSLE PODNE
Citat: Dimi poslato April 30, 2013, 22:25:22 POSLE PODNE
hvala sto si objavio mod pokazao si se kao covek :) nastavicu sa streetboyem tako da necu se ostaviti sampa ... Srecno ti dalje ...

Nema problema,samo si mi to mogao reći na početku.
Mogao bi se ostaviti sampa i krenuti za realnijim životom ne sjedenjem za računalom.


Nema sta da se raspravljamo sad ... srecno ti dalje

Np. Ne treba mi sreća ja se ostavljam sampa.Odoh ja dalje.

I trebas da zanjeebs , ja sam odavno zajebao otvaranje sada igram ponekad i to je to ... Nema leba od otvaranja servea , mod me mrzi da gledam  :)

mod je prejak 100/10
Software Developer


super je mod stvarno ima par bugova sa ovim vratima al to nije nista svaka cast 10/10

10/10 gm je odlican Bravo
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

Mod nemoram ni gledat znam da je super jer sam pratio njegov razvoj...malo sam razočaran da je došlo do ovakvog raspleta, iako neznam što se točno dogodilo..no posljedica je jasna nema Country Side servera na kojem sam namjeravao igrati...A eto ovo je pokazatelj da ako želite napraviti server najbolje je da to odradite sami nema druge sve ostalo je :'(...Flash sretno dalje, Dimi vidim radiš na novoj zajednici sretno s tim pa da vas igrači poprate ;)

flash gdje se formular uzima za posao?

Nisi trebao objaviti, ako je Dimi hteo nastaviti trebao si mu ostaviti, no ne znam o čemu je reč pa se neću mešati.
Ovo je razlog zašto ja ne radim s' nekim, najbolje je sam pa makar to trajalo i dugo :)

A za mod, 10/10, vidi se trud ;)
Poslednja Izmena: Maj 01, 2013, 18:11:20 POSLE PODNE od joXy_

Citat: joXy_ poslato Maj 01, 2013, 18:10:54 POSLE PODNE
Nisi trebao objaviti, ako je Dimi hteo nastaviti trebao si mu ostaviti, no ne znam o čemu je reč pa se neću mešati.
Ovo je razlog zašto ja ne radim s' nekim, najbolje je sam pa makar to trajalo i dugo :)

A za mod, 10/10, vidi se trud ;)

pa hvala bogu da je tako, svako ko je radio s nekim mod, bar njih 98% se razislo i ovo se desi, da neko od njih objavi mod..
Mod je dobar, ali ima podosta posla jos za uradit..
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Mod je bre super,a sta vas to briga sta se desilo izmedju njih???Raspljavajte se na PP a ne ovde da skupljate postove imam 10 godina i ako sam dete znam ih razumeti...
SA:MP-Bogdan_Crazy
Trazim negde server gde mogu da budem admin.Znam uredjivati forume i server.
Kontakt:
FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Napredak moda Srbija-Express:
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Kao sto sam rekao mod je odlican.
Al kad sam usao na server cim sam izasao van spawna, 10000 bagova sam pronasao odma :)

Citat: Billy poslato Maj 01, 2013, 23:36:53 POSLE PODNE
Kao sto sam rekao mod je odlican.
Al kad sam usao na server cim sam izasao van spawna, 10000 bagova sam pronasao odma :)


kakvih bugova ? :S

Citat: Dimi poslato Maj 01, 2013, 23:38:20 POSLE PODNE
Citat: Billy poslato Maj 01, 2013, 23:36:53 POSLE PODNE
Kao sto sam rekao mod je odlican.
Al kad sam usao na server cim sam izasao van spawna, 10000 bagova sam pronasao odma :)


kakvih bugova ? :S

Bag kad sam kucao /flip bacio me negde u LV par puta, e sad ne znam, kod ortaka sam ubacio mod i nije mu to bilo, a kod mene jeste.
Bag na carini, /granica, pise gore placa 30$ za granicu a sebi sam setovao pare na 1000, i otvori se rampa i setuje mi pare na -30
/rac kad kucam i prodje 10 sec i vozila opet na istom mestu.
Ima ih jos, edit cu post kad se prisetim.

/rac radi
Ima i bug kad kucam "/mg STOJ POLICE DIPARMENT NAREDJUJE!!!" i ono mi pise da nisam policajac na duznosti a jesam
SA:MP-Bogdan_Crazy
Trazim negde server gde mogu da budem admin.Znam uredjivati forume i server.
Kontakt:
FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Napredak moda Srbija-Express:
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||