Country Side RP

Započeo FlasH, April 30, 2013, 22:18:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ...Nikola... poslato April 30, 2013, 22:49:47 POSLE PODNE
Mod se ne cini los,FlasH ako si vec objavio i posvadjali se nemoj onda da seres vise stavio si i sta te boli stojan sta pisu

O tome ti ja pričam .. Samo ne volim da drugi seru a,pojma nemaju o čemu se radi nego je sada doÅ¡ao pročitao temu pa meni pametuje .. Nismo se mi posvaÄ'ali nego je tako ispao "dogovor" da mod objavljujem ;)

Master: Hvala ti :)
Poslednja Izmena: April 30, 2013, 22:56:46 POSLE PODNE od FlasH
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Citat: FlasH poslato April 30, 2013, 22:52:20 POSLE PODNE
Citat: ...Nikola... poslato April 30, 2013, 22:49:47 POSLE PODNE
Mod se ne cini los,FlasH ako si vec objavio i posvadjali se nemoj onda da seres vise stavio si i sta te boli stojan sta pisu

O tome ti ja pričam .. Samo ne volim da drugi seru a,pojma nemaju o čemu se radi nego je sada doÅ¡ao pročitao temu pa meni pametuje .. Nismo se mi posvaÄ'ali nego je tako ispao dogovor da mod objavljujem ;)

Master: Hvala ti :)

Ispao dogovor boze dragi ja sam pitao da li neces ti si rekao citiram : MORAM SE I JA BRANITI... tako da dovoljno mi je nema sta da se prepiremo objavio si i to je to...

Citat: Dimi poslato April 30, 2013, 22:56:35 POSLE PODNE
Citat: FlasH poslato April 30, 2013, 22:52:20 POSLE PODNE
Citat: ...Nikola... poslato April 30, 2013, 22:49:47 POSLE PODNE
Mod se ne cini los,FlasH ako si vec objavio i posvadjali se nemoj onda da seres vise stavio si i sta te boli stojan sta pisu

O tome ti ja pričam .. Samo ne volim da drugi seru a,pojma nemaju o čemu se radi nego je sada doÅ¡ao pročitao temu pa meni pametuje .. Nismo se mi posvaÄ'ali nego je tako ispao dogovor da mod objavljujem ;)

Master: Hvala ti :)

Ispao dogovor boze dragi ja sam pitao da li neces ti si rekao citiram : MORAM SE I JA BRANITI... tako da dovoljno mi je nema sta da se prepiremo objavio si i to je to...
Onda se ti brani na drugi način nemoj drugim govoriti Å¡ta da piÅ¡u ili im već reci da ne piÅ¡u [cenzura]osti i laži !  ( Ako je tako )
Ja i ti smo se sve dogovorili .. Samo si ovi bivši članovi moraju složiti lego kocke po glavi ..


Citat: ^Mark^ poslato April 30, 2013, 22:56:17 POSLE PODNE
Ajde dosta svadje dobro je FlasH napravio hahah :D salim se, mod je za cistu 10 !
xD,hahaha :)

Citat: | EXG | Alan poslato April 30, 2013, 22:36:14 POSLE PODNE
Daj drugi link pls,ovaj nesto zeza nmg da skinem nikako  :'(

Link radi normalno ?
Poslednja Izmena: April 30, 2013, 23:00:23 POSLE PODNE od FlasH
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

zao mi je zbog zajednice,zbilja..Mod je extra jest da se mogao i prodat ali hvala vam..:)

Zao mi je stvrn.




EDIT:Samo mi nije jasno kako na videu ima admin sistem a u skripti nema :/
Poslednja Izmena: April 30, 2013, 23:18:03 POSLE PODNE od Walkerâ„¢.


VINNIE WALKER [16] ● VITTIME DELLA MAFIA ● OUTSIDER[1]



VITTIME DELLA MAFIA MEMBER SINCE 26.7.2013.
LOS BALKAN MEMBER SINCE 1.02 2013.


skinite mod i svima je zao.. haha ja nikog nisam nagovarao samo reko da smo zavrsili flash to je to... cao

Citat: Dimi poslato April 30, 2013, 23:07:01 POSLE PODNE
skinite mod i svima je zao.. haha ja nikog nisam nagovarao samo reko da smo zavrsili flash to je to... cao
Ne razumijes,meni je zao jer ja znam da nikad necu moci stvoriti dobru gaming zajednicu kao sto je vasa mogla biti,mada imamo svi sada ovaj mod..


VINNIE WALKER [16] ● VITTIME DELLA MAFIA ● OUTSIDER[1]



VITTIME DELLA MAFIA MEMBER SINCE 26.7.2013.
LOS BALKAN MEMBER SINCE 1.02 2013.


sch

*

Meni su svi bili cool sa zajednice,taman smo lijepo počeli ne znam do čega je moglo biti.
PS: 10/10 sve pohvale,ovo u snovima može se sanjati koliko dobar mod.
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

0o bas mi je zao Dimi, Flash ne razumem zasto si objavio mod ako nisi samo ti radio na njemu to nije lepo od tebe ni u kojem slucaju.
Ali moje misljenje nikom ne znaci,mod je 10/10 svaka vam cast mogao je biti nesto jednog dana.


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.

Citat: Niko_Crawford poslato Maj 01, 2013, 00:07:32 PRE PODNE
0o bas mi je zao Dimi, Flash ne razumem zasto si objavio mod ako nisi samo ti radio na njemu to nije lepo od tebe ni u kojem slucaju.
Ali moje misljenje nikom ne znaci,mod je 10/10 svaka vam cast mogao je biti nesto jednog dana.

meni znaci :)  I hvala na oceni i tebi i svima

Dimi brate vidim da si se mnogo potrudio oko moda i sada ovako da te ispale..... zao mi je a ocena za mod 100 :)

Citat: FlasH poslato April 30, 2013, 22:45:58 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato April 30, 2013, 22:36:40 POSLE PODNE
Decja posla.Ja mislim da je Dude vec jednom nesto rekao za ovakvu "osvetu" ,ali eto,svako bira put kojim ide..

Jao,ovo nije nikakva osveta.
Ne priši [cenzura]osti i ne brani ga zbog toga što sa njime sada otvaraš server.
Poštedi me [cenzura]ih odgovora.
Odgovor stavi kao "Odličan mod" ne meni pričati o djeci,jer sam ja za tebe tata .. ;)

Ovo nije osveta,nego sta je..?
Apsolutno ga ne branim zbog toga sto sa njim otvaram server,svi koji su bili na country side mogu potvrditi kakav si bio i koliko si doprinio zajednici.U pocetku si mapao dosta a odjednom 2 mape u 2 nedelje.Sto se tice foruma,da nije bilo mene i grandMastera sigurno ne bi bilo ovoliko clanova,a unknown te spasavao time sto je odrzavao forum zivim..

To da si za mene tata bas vidim,s' obzirom da ja imam 16 ipo godina,ti imas 60 pa imas pravo to da kazes?
Svakako u glavu nemas ni 10.

I da,vidim koris Dimija kako ne umije da izadje vani a ti evo toliko vremena blejis u ovu jadnu temu.Zalosno.

Citat: Streetboy poslato Maj 01, 2013, 01:12:37 PRE PODNE
Citat: FlasH poslato April 30, 2013, 22:45:58 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato April 30, 2013, 22:36:40 POSLE PODNE
Decja posla.Ja mislim da je Dude vec jednom nesto rekao za ovakvu "osvetu" ,ali eto,svako bira put kojim ide..

Jao,ovo nije nikakva osveta.
Ne priši [cenzura]osti i ne brani ga zbog toga što sa njime sada otvaraš server.
Poštedi me [cenzura]ih odgovora.
Odgovor stavi kao "Odličan mod" ne meni pričati o djeci,jer sam ja za tebe tata .. ;)

Ovo nije osveta,nego sta je..?
Apsolutno ga ne branim zbog toga sto sa njim otvaram server,svi koji su bili na country side mogu potvrditi kakav si bio i koliko si doprinio zajednici.U pocetku si mapao dosta a odjednom 2 mape u 2 nedelje.Sto se tice foruma,da nije bilo mene i grandMastera sigurno ne bi bilo ovoliko clanova,a unknown te spasavao time sto je odrzavao forum zivim..

To da si za mene tata bas vidim,s' obzirom da ja imam 16 ipo godina,ti imas 60 pa imas pravo to da kazes?
Svakako u glavu nemas ni 10.

I da,vidim koris Dimija kako ne umije da izadje vani a ti evo toliko vremena blejis u ovu jadnu temu.Zalosno.

brate nije tema da se raspravljate oko mene xD Izlazim vani imam vremena i za curu , za fudbal , ortake i do grada ali nebitno :D klinac sam od 10 godina :D

10 je premala ocena xD :D 100/10
[/center]

Radi mi sada link,mod ?

Nemam rijeci stavrno mi je zao sto ste stali,sretno dalje obojici, mod 1000/0