[FS] SpeedoMetar by FarkiAS

Započeo Farkias, April 29, 2013, 15:46:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima , danas ću vam pokazati svoju prvo FilterSkriptu za Balkan SAMP forum :)

Čemu služi??

Ovo je jedan SpeedoMetar koji sam radio iz dosade , radio sam ga nekih 10 - 15 minuta :)


Download link:

Poslednja Izmena: April 29, 2013, 15:50:21 POSLE PODNE od [EG]Fa®kiaS™


Nije tvoj ovo si naso na Samp Forumu[Engleskom]!
69



NaÄ'ite ako je sa samp foruma :D , ostali hvala.

Nije lose samo malo boje da si uklopio 9.5/10 (bilo bi 10 ali zbog boja )
Ja sam sad trazio an samp forumu ovaj speedo vakav nisam naso :D   8)

Citat: Milosh_Shomy ãƒ,, poslato April 29, 2013, 18:07:31 POSLE PODNE
nemam nista protiv vas, ali nismo mi od juce, FarkiAS je napisao KuNNa-u da to napise zato sto ste u istu zajednicu, srv ili sta vec

Sa Kunom se nisam vidio već 3 dana , a EuroGaming je zatvoren radimo mod od 0 8)

Citat: Milosh_Shomy ãƒ,, poslato April 29, 2013, 18:10:15 POSLE PODNE
Citat: [EG]Fa®kiaSâ,,¢ poslato April 29, 2013, 18:09:30 POSLE PODNE
Citat: Milosh_Shomy ãƒ,, poslato April 29, 2013, 18:07:31 POSLE PODNE
nemam nista protiv vas, ali nismo mi od juce, FarkiAS je napisao KuNNa-u da to napise zato sto ste u istu zajednicu, srv ili sta vec

Sa Kunom se nisam vidio već 3 dana , a EuroGaming je zatvoren radimo mod od 0 8)

pa ti da mu napises poruku ne moras da ga vidis

Neka administratori slobodno provjere jesam mu send poruku , a ako hoćeÅ¡ da se svaÄ'aÅ¡ imaÅ¡ PM, nemoj to ovdje..

Citat: Milosh_Shomy ãƒ,, poslato April 29, 2013, 18:14:40 POSLE PODNE
Citat: [EG]Fa®kiaSâ,,¢ poslato April 29, 2013, 18:13:08 POSLE PODNE
Citat: Milosh_Shomy ãƒ,, poslato April 29, 2013, 18:10:15 POSLE PODNE
Citat: [EG]Fa®kiaSâ,,¢ poslato April 29, 2013, 18:09:30 POSLE PODNE
Citat: Milosh_Shomy ãƒ,, poslato April 29, 2013, 18:07:31 POSLE PODNE
nemam nista protiv vas, ali nismo mi od juce, FarkiAS je napisao KuNNa-u da to napise zato sto ste u istu zajednicu, srv ili sta vec

Sa Kunom se nisam vidio već 3 dana , a EuroGaming je zatvoren radimo mod od 0 8)

pa ti da mu napises poruku ne moras da ga vidis

Neka administratori slobodno provjere jesam mu send poruku , a ako hoćeÅ¡ da se svaÄ'aÅ¡ imaÅ¡ PM, nemoj to ovdje..

danas postoje minimalno 1000 drustvenih mreza, cim radite mod od 0 imate za prijatelja jednog drugog na FB, dalje je sve jasno, da ne pisem

Uredu , ne smaraj više rekao sam da imaš PM ne spamaj bezveze dobiti ćeš BAN :S

Citat: Milosh_Shomy ãƒ,, poslato April 29, 2013, 18:21:16 POSLE PODNE
ako ga dobijem, samo hocu da ti dokazem da nismo sisali vesla i da neznamo da nije tvoj rad
ne pisem ti vise


NaÄ'i ga ako nije moj 8)

Citat: [BL] Benac poslato April 29, 2013, 19:10:31 POSLE PODNE
A jeste dosadni, gledaj te mu modove i covijek zna da skripta , neskupljaj te postove !
Fakri mozda bi koristio da ima za gorivo :)

Hvala :D , umjesto vraata stavi gorivo ili umjesto nečeg drugo :)

Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato April 29, 2013, 18:14:02 POSLE PODNE
ako je vec "tvoj FS" kako znas dali su vrata zakljucana ako ima svoj COS?

Sta bi Farise? Priznaj nije tvoje i tacka
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato April 29, 2013, 18:14:02 POSLE PODNE
ako je vec "tvoj FS" kako znas dali su vrata zakljucana ako ima svoj COS?
Ne mora da ima COS da bi video jesu li vrata zakljucana,evo dokaza da nemas pojma o skriptanju
GetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid), engine, lights, alarm, doors, bonnet, boot, objective);
SetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid), 1, lights, alarm, doors, bonnet, boot, objective);

on moze da napravi komandu i da ovo doors stavi na 1 i vrata ce biti zakljucana i da otvori gepek,haubu,upali alarm....
evo cmd neka testira ko ne veruje
YCMD:lockdoors(playerid, params[], help)
{
#pragma unused help
#pragma unused params
if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
{
new engine,lights,alarm,doors,bonnet,boot,objective;
GetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid), engine, lights, alarm, doors, bonnet, boot, objective);
SetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid), engine, lights, alarm, 1, bonnet, boot, objective);
} else return SendClientMessage(playerid,-1,"Niste u vozilu");
return 1;
}

ON: Farise dzabe si radio AKO si ti radio jer ima previse ovakvih FS

Citat: ...Nikola... poslato April 29, 2013, 20:59:55 POSLE PODNE
Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato April 29, 2013, 18:14:02 POSLE PODNE
ako je vec "tvoj FS" kako znas dali su vrata zakljucana ako ima svoj COS?
Ne mora da ima COS da bi video jesu li vrata zakljucana,evo dokaza da nemas pojma o skriptanju
GetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid), engine, lights, alarm, doors, bonnet, boot, objective);
SetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid), 1, lights, alarm, doors, bonnet, boot, objective);

on moze da napravi komandu i da ovo doors stavi na 1 i vrata ce biti zakljucana i da otvori gepek,haubu,upali alarm....
evo cmd neka testira ko ne veruje
YCMD:lockdoors(playerid, params[], help)
{
#pragma unused help
#pragma unused params
if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
{
new engine,lights,alarm,doors,bonnet,boot,objective;
GetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid), engine, lights, alarm, doors, bonnet, boot, objective);
SetVehicleParamsEx(GetPlayerVehicleID(playerid), engine, lights, alarm, 1, bonnet, boot, objective);
} else return SendClientMessage(playerid,-1,"Niste u vozilu");
return 1;
}

ON: Farise dzabe si radio AKO si ti radio jer ima previse ovakvih FS

Hvala :D