Zavrsio sam...

Započeo BalkanGaming, Maj 29, 2010, 21:35:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BalkanGaming

Ja sam zavrsio sa skriptanjem. Uradio sam mod do 90%%% i ostavio sam upute za ono sto mi je ostalo
da kad se vratim skriptanju mogu zavrsit. Vise nemam vremena za skriptanje posto ce mi supruga uskoro
rodit, zato ostavljam se skriptanja do daljneg.

Heh sretno  u rl  ;) tako treba posveti se djetetu a ne skriptati  :-*
Inace krivi podforum
Nema veze i tako ti je zadnji post nazalost.ili nije
Poslednja Izmena: Maj 29, 2010, 21:38:16 POSLE PODNE od [GG]Marko_Jizzy

BalkanGaming


Ludi Grad

HAhahahahahahh ovo jos nisam cuo.... Koliko imas godina jbt???  ;D  :P

To nije nazalost, covjek ce se posvetit zivotu.. sretno
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

pa i nije lose to da se i stariji ljude bave scriptanjem ovo je moderno doba btw sretno u RL

Nazalost sam mislio da odlazi  :o

Pa prvo pogledajte djuru.. Covjek 25 godina,i skripta..

Al ima nikolina uzrecica sto mi je rekao na CH

CitatNajbolji zivot je moj evo zasto: Jebem curu,ganjam auto i derem po sampu

Nikad bolje nisam cuo :D


Inace.. Sretno ti u RL i sretno tvojoj zeni

Ludi Grad

aa jbg ljudi onda drugacije razmisljamo totalno, za mene je itekako zalosno da covjek sa od 22-100 godina igra igrice  :-X  Pa zar mu nije bolje da ide trazit posao, zaradjivat za zivot, osnovat porodicu itd itd.... Evo ako mislite da je normalno da covjek koji ima dijete skripta, igra igrice, a neradi nigdje niti trazi posao.... Da li je to normalno po vama???

Ne,al je normalno da skripta za 100 kuna po 300 redova nek naskripta mod od 3000 redova eto mu para..

Ludi Grad

Citat: ╬Devilni Vilkoâ,,¢â•¬ poslato Maj 29, 2010, 21:53:10 POSLE PODNE
Ne,al je normalno da skripta za 100 kuna po 300 redova nek naskripta mod od 3000 redova eto mu para..
A to je 70%/30% da ce mu placati, a godina ima 12 mjeseci, i kao ce on zaraditi toliko za skriptanje koliko moze za tih 12 mjeseci radeci posten i castan posao??? Ma ljudi varate se, ako mislite da od ovoga ima buducnosti lupite si glavom od zid i razmislite....

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 29, 2010, 21:57:23 POSLE PODNE
A to je 70%/30% da ce mu placati, a godina ima 12 mjeseci, i kao ce on zaraditi toliko za skriptanje koliko moze za tih 12 mjeseci radeci posten i castan posao??? Ma ljudi varate se, ako mislite da od ovoga ima buducnosti lupite si glavom od zid i razmislite....

Potpis! Odreknite se sampa sto prije, nadite posao itd itd...
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 29, 2010, 21:50:52 POSLE PODNE
aa jbg ljudi onda drugacije razmisljamo totalno, za mene je itekako zalosno da covjek sa od 22-100 godina igra igrice  :-X  Pa zar mu nije bolje da ide trazit posao, zaradjivat za zivot, osnovat porodicu itd itd.... Evo ako mislite da je normalno da covjek koji ima dijete skripta, igra igrice, a neradi nigdje niti trazi posao.... Da li je to normalno po vama???

ali nije no lifer ko neki mlaÄ'i, naÄ'e se vremena za sve

btw sretno sa djetetom :)

Jebes skriptanje... nego, ocel bit musko?  8)
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

BalkanGaming

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 29, 2010, 21:50:52 POSLE PODNE
aa jbg ljudi onda drugacije razmisljamo totalno, za mene je itekako zalosno da covjek sa od 22-100 godina igra igrice  :-X  Pa zar mu nije bolje da ide trazit posao, zaradjivat za zivot, osnovat porodicu itd itd.... Evo ako mislite da je normalno da covjek koji ima dijete skripta, igra igrice, a neradi nigdje niti trazi posao.... Da li je to normalno po vama???

xD.
A: Ja imam svoju informaticku firmu koja se bavi prodavanjem/popravljanjem i ostalim informatickim problemima personal kompjutera. Firma se zove Genelika(Genelica).
B: 24 godine.

Citat: [ED] ZicMortal poslato Maj 29, 2010, 22:04:22 POSLE PODNE
Jebes skriptanje... nego, ocel bit musko?  8)
Da bice musko.
Poslednja Izmena: Maj 29, 2010, 22:10:35 POSLE PODNE od ChiliFather