[Pomoc/Pitanje]..

Započeo Maliot_Aga, April 19, 2013, 10:37:43 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Moja skripta,tj GM
Detaljan opis problema:Pa ovako,juce sam dodao neke skripte i pokrenuo sam Compile i nikako nemogu dobiti AMX za da bi mogao raditi na moji GM,skriptao sam ga vec pola godine jako je dobar ali moze li ko da mi pomogne da sredim ovo? (Pogledaj sliku ispod)
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): http://zaslike.com/viewer.php?file=g664p9jzlahnh6noarnl.jpg
Poslednja Izmena: April 19, 2013, 10:39:52 PRE PODNE od Warrior
SPEED CONTROLLER!!

Citat: |LG|Yui_Sang poslato April 19, 2013, 10:57:06 PRE PODNE
Utno si {} saji mi mod na pm da ih sredim
Prike jel moze nekako preko TeamWeaver-a? Veliki je ovaj trebam cekat pola dan da se upload ?
SPEED CONTROLLER!!

Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

da nisi uspeo deamxovati skriptu, pa si probao compile ? cini mi se da je ovo BE x6 mod..

Citat: Blaeks poslato April 19, 2013, 13:00:47 POSLE PODNE
da nisi uspeo deamxovati skriptu, pa si probao compile ? cini mi se da je ovo BE x6 mod..
Nije BE x6 MOD ovo je moj Mod nema ga na ovom forumi jos nisam stavljao download linkove,nego ako ima ko da mi pomogne dacu mu skriptu da sredi,oduzucu mu se na bilo koji nacin samo stvarno molim vas koji znate da mi pomognete radio sam na ovom modu skoro 8 meseci.. ?
SPEED CONTROLLER!!

pazi, problem moze prouzrokvati stvar koju si poslednju radio, prvo pogledaj to

Citat: Crazyn3ss poslato April 19, 2013, 11:08:39 PRE PODNE
koristi ovo http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=291018
Neki tut kako se radi sa ovim? Prvi put ga skidam trazio sam po youtubu nisam mogo da nadjem :'/ ?
SPEED CONTROLLER!!

Refresh,tema osla na 3'tu stranu a meni se jako zuri!! Izgubicu igrace,daj ko zna da mi pomogne platicu mu RL pare ili kako god stvarno ?!  :o
SPEED CONTROLLER!!

Reko ti je Blaeks pogledaj sta si radio poslednje. Ako radi kad obrises to poslednje sto si radio onda je to problem.
BIG RESPECT:Blaeks, SABO(T), |LG|Yui_Sang, Joey_

Hmm brate vidim da mi smeta nesto,al neznam kako to da pronadjem/rjesim..Ko uspe da mi rjesi ovo dacu mu 1336 Admina na moji server 150+ igraca(http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/533730_130424797126803_1208844033_n.jpg) I Mapirat/Skriptati 1 mjesec za DZABE!
SPEED CONTROLLER!!

Imas previse errora u skripti moras to popravljati a ovako ti nitko nece cak ni najbolji tj.zoran jer ovdje ti se nevidi nista
ja tu samo vidim Includove i nesto jos sto si bojom tom daj neki dio.Zadnje sto si do davao na mod pogledaj sta je to i daj vamo da vidimo onda ce se rjesiti ovako ti ja ni nitko drugi nemoze pomoci  :-X jer tu se nista nevidi.
Nije potrebno da dajes svoj mod nekome NEMOJ to raditi.Ukrast ce ti tvoj rad :S
Poslednja Izmena: April 27, 2013, 06:57:34 PRE PODNE od Andrej_Burn

//2 opomena
Poslednja Izmena: April 27, 2013, 13:45:18 POSLE PODNE od Blaeks

Citat: Andrej_Burn poslato April 26, 2013, 22:49:18 POSLE PODNE
Imas previse errora u skripti moras to popravljati a ovako ti nitko nece cak ni najbolji tj.zoran jer ovdje ti se nevidi nista
ja tu samo vidim Includove i nesto jos sto si bojom tom daj neki dio.Zadnje sto si do davao na mod pogledaj sta je to i daj vamo da vidimo onda ce se rjesiti ovako ti ja ni nitko drugi nemoze pomoci  :-X jer tu se nista nevidi.
Nije potrebno da dajes svoj mod nekome NEMOJ to raditi.Ukrast ce ti tvoj rad :S
Pa brate koji ce mi kurac mod koji nemogu da uradim Compile? Sad ja nemogu ni jebeni  bag da popravim,nemogu skriptu da izbrisem,jebem ti koji sam kurac radio neznam mnogo je bio dobar mod ja sam ga editovao imao je dosta toga..
SPEED CONTROLLER!!

Refresh 20 strana
SPEED CONTROLLER!!