Generation Roleplay | 1. video |

Započeo Denim SA:MP, April 05, 2013, 11:26:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




Pozdrav svim clanovima BS foruma, upravo sam završio 1. video vezan za server "Generation RP" jer želim da vam pokažem par interesantnih sistema koje ce koristiti ovaj server, nadam se da ce vam se svidit.

Znam da nema puno sistema u videu jer ne želim da vam otkrijem sve i pokvarim vam zabavu ako budete igrali na ovom serveru!

Tokom daljnjeg razijanja GM-a za ovaj server izbacit cu još koji video , ocijenite od 1 do 10 :)

Video:
  http://www.youtube.com/watch?v=HxVcDLhcb1k



Å to se tiče ovih sistema  samo da naglasim da treba uskladit boje da ne bude Å¡areno i da imate izbor komandi na balkanskom i na englenskom jeziku :)

Poslednja Izmena: April 05, 2013, 11:33:42 PRE PODNE od Pasa
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post


ado97

Nisam odgledao čitav video nego sam samo onako prošao,nije loše.
Sretno dalje.

Citat: [AP] Yamaguchi poslato April 05, 2013, 11:52:00 PRE PODNE
U principu, kada sve sagledam, tu si oko 9ke... Posebno mi se dopada sistem djubretara/smetlara...

Posao smećara kome god sam pokazao bio je oduÅ¡evljen i iskreno nisam ga planirao ubacit u video (jer ne želim da mi se kradu ideje) al radi toga Å¡to sam htjeo neÅ¡to da se i pokaže u video morao sam to ubaciti jer realno gledajući ovi ostali sistemi nisu niÅ¡ta posebno i viÄ'eni su al smećar je uraÄ'en do sada na neviÄ'eni način :)

Hvala svima :)
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post