[Najava Update v1.5]|| Virutal Gaming || 176.62.0.13:7787 www.vg-rpg.biz

Započeo [VG]Ezel_Boss, April 02, 2013, 00:39:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim članovima BS-a . Ovim putem vam želim predstaviti novi update na Virtual Gamingu v1.5 . Pa da krenemo :

1. Popravljen Tuning Sistem i Prodaja Vozila na Buy
Popravljen je bug sa ne spremanjem tuninga posle restarta servera i prodaje vozila na buy (Dobijali ste 0$ - sada dobijate pola novca) .
Dodane su nove Tuning Garaze koje cete imati na /gps . I dodan je neon sistem na sva auta , koji takodjer morate uzeti u novim tuning garazama,koje super izgledaju po noći .
Sistem sadasnjeg tuniranja vozila , znaci odete u tuning garazu npr i kucate      /tune.

Izbacit ce vam ovakav dijalog . Tu mozete odabrati sta zelite na svom vozilu .

Posle toga kucate /oslikaj i na vasoj mapi ce se oznaciti crveni cp , kada udjete u tu garazu trebate da kucate /oslikaj [broj paintjoba] .Posle oslikavanja da bi se sacuvao tuning vozilo morate ponovo parkirati /v <-parkiraj , takoÄ'e u novim tuning garažama možete dodat neonke sa komandom /neonke .


Posle toga će vaša lutka izgledati slična ovome .


2. Sada možete popraviti auto i bez prisustva mehanicara , to možete takoÄ'e sa komandom /popravi , samo trebate otici na taj cp , Onda će vam doći ovakav Dijalog .


3.Anticheat se sada zove VGProtect , unaprijeÄ'en , brže detektuje cheatove i ostalo !

4.Posao Gradjevinar , na drugom mjestu nego gdje se nalazi na svim serverima . Komande za posao su /beton za cisternu , /bager za ravnanje zemlje . Slike :



5.Novi posao Ribar , sa komandom /pecanje zapocinjete posao .


6.Električar , posao započinjete sa komandom /struja .


7.Rent Sportskih Vozila , je dodan ispod glavnog burga , izmapan takoÄ'e odma do njega se nalazi joÅ¡ jedna tuning garaža .


8.Novi sistem Eventa , najprije sada kada GM organizira  Event , mora biti na tom eventu , onda kucati /odaberievent i izbacit ce mu ovakav dijalog .

Kada odabere event sve sto je potrebno je kucati /napravieventport [broj ucesnika]
Zatim igračima ispisuje poruka da je otvoren event port i oni će kucati /eventport
, i dovest će ih do GM-a, time smo olakÅ¡ali posao GMovima kao i igračima ,takoÄ'e kada igrač proÄ'e sa event vozilom kroz cilj  automatski se vozilo respawna.

9. Od sada nemožete ubiti igrača ako je zavezan , time smo izbjegli veliki NOnRp koji su igrači nanosili .

10.Od sada kada izaÄ'ete sa servera bili ste zavezani ili ste imali lisice dobijate 30 Minuta Area , i nepitajte Admina da vas oslabaÄ'a !

11.Ubačene su komande za lidere /lparkiraj /lprodaj , i /lkatalog , od sada će te moći sami kupovat/prodavati vozila bez Admina .

12.Boja auta u LSB je promjenjena u Ljubicastu .

13.Dodani su svi inti u mafijama/bandama ,kao i dodani HVP motori u LSPD.

14.Promjenjeni skinovi u pojedinim orgama/mafijama/bandama .

15.Poboljšane su Admin/Gm komande i malo su urednije sad !

16.Smišljamo novi logo za server , koji će isto biti u update

17.TakoÄ'er dodano novih mapa ...

18.U izradi je Free Zona , to vam je Kao DM zona gdje će biti 2 tima alfa beta , i svako će to moći igrati bez obzira da li je u mafiji /bandi . Sistem je sličan kao i u war-u . Tako da ću vas sve obavjestiti o ovom sistemu :) .

Ime servera:Virtual Gaming RPG
Forum servera : www.vg-rpg.biz
IP servera : 176.62.0.13:7787









Poslednja Izmena: April 02, 2013, 17:03:10 POSLE PODNE od [VG]Ezel_Boss
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor


Hvala
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor


Hvala ti , posjeti nas :)
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor

Bravo..Zahvalite se meni sto vam je Elvedin dao Mod za admina koji sam ja mod radio, ali ne bitno mogao si barem boju vozila promijenit, strasnoo...
Ultra Gaming Community
http://www.ultra-samp.net
SAMP IP: 5.196.112.54:7777
TS3 IP: 46.105.157.52:9996

Citat: [UG]Ara/AeroX poslato April 02, 2013, 14:43:02 POSLE PODNE
Bravo..Zahvalite se meni sto vam je Elvedin dao Mod za admina koji sam ja mod radio, ali ne bitno mogao si barem boju vozila promijenit, strasnoo...
Dobro pitaj elvedina jel ovo vaš ili naš mod :)
EDIT : Ispričao ti je sve Vahid na skype , nemoj ovde da mi spamaš
Poslednja Izmena: April 02, 2013, 15:09:34 POSLE PODNE od [VG]Ezel_Boss
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor



Hvala  :D
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor