[Pomoc] Seckaju Skinovi?

Započeo Maksi, Mart 30, 2013, 21:05:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako imam problem kad udjem u Samp nije bitno koji server cak i u Single Player kad udjem il se vidi moj skin a od ostalih igraca se ne vidi il se moj skin vidi al onako slabo secka slika skina...ne znam do cega je rusio sam sistem na kompu opet isto cistio particiju celu gde mi je instaliran samp pa ponovo instalirao isto,reinstalirao samp opet isto ne znam vise sta da radim?Pomoc? Hvala!

Pa moguce da ti seckaju, zbog racunara verovatno imas slab racunar pa ti secka, tj graficka posebno treba da je jaka za igrice.. I jel ti se desavao taj problem kad si prvi put skinuo GTA/SAMP ili ti je ovo prvi put, da igras GTA/SAMP... Najbolje da napises konfiguracije racunara, velika mogucnost je zbog toga..

Izbriši mod za neki skin ako imaš, ako nemaš onda je do grafičkog drajvera, updejtuj ga

GTstorm

Update-uj driver za graficku karticu,i sigurno ce moci,ako koristi Nvidia idi na nvidia.com i skini drivere!

Igram jos od pre SA:MP na Old School i sve je radilo ok e al od kako sam srusio sistem to se desava...srusio sam sistem na C al gta nisam obrisao sa D particije i onda kad sam usao to je pocelo i tako vec duze vreme...probacu