[GM] Eternal Gaming RolePlay

Započeo Farkias, Mart 27, 2013, 17:38:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Farkias pa mogao bi /robbank da ubacis ;D

Hvala svima , komentiraj /robbank omg znate li šta znači komentarisati .. pošto je komanda /robbank pod /* - */ samo to izbrisite -.-

Citat: |---> Farkias <---| poslato Mart 28, 2013, 17:49:07 POSLE PODNE
Hvala svima , komentiraj /robbank omg znate li šta znači komentarisati .. pošto je komanda /robbank pod /* - */ samo to izbrisite -.-

Hhahah :D kraljevi, mod ti je odlican 10.00001/10 :D A svidja mi se sve!
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


[quote author=[OG]Bugi.psd ☮ link=topic=70684.msg493604#msg493604 date=1364491000]
Citat: |---> Farkias <---| poslato Mart 28, 2013, 17:49:07 POSLE PODNE
Hvala svima , komentiraj /robbank omg znate li šta znači komentarisati .. pošto je komanda /robbank pod /* - */ samo to izbrisite -.-

Hhahah :D kraljevi, mod ti je odlican 10.00001/10 :D A svidja mi se sve!
[/quote]

Ty :)



Ja ne znam skriptati Homi je majstor ba lik mi uvijek davao neke stvari da ubacujem sa drugih modova jer nije zna plus uradio sam sve sam na modu i što je najveća tuga lik je stalno molio da mu dam .pwn jer je htio da edituje a taj edit je bio dodao kada ideš na /aduty da dobiješ skin veliki respect za to to ni Dude ja mislim da ne bi znao :SSSSSSSSSSS

E farise jer mi mozes dati Plugin za Linux server jer mi treba.. :D
BIG RESPEKT ZA KUNNA!!!!


sscanf???? ja sam probao nece da radi..
BIG RESPEKT ZA KUNNA!!!!

streamer.so radi lepo ali sscanf.so nece a ucita ga...
BIG RESPEKT ZA KUNNA!!!!

E farise jer znas sto nece Na Linux da radi port,spawn itd.... A rade streamer i sscanf????????
BIG RESPEKT ZA KUNNA!!!!

Citat: orao poslato Mart 30, 2013, 13:50:15 POSLE PODNE
E farise jer znas sto nece Na Linux da radi port,spawn itd.... A rade streamer i sscanf????????

Ne znam meni radi sve normalno.

Ovi na KGb mi rekli da mi treba umesto taj plugin treba mi mysql koja mi verzija treba?
BIG RESPEKT ZA KUNNA!!!!

Citat: orao poslato Mart 30, 2013, 16:09:22 POSLE PODNE
Ovi na KGb mi rekli da mi treba umesto taj plugin treba mi mysql koja mi verzija treba?

jaooo -.- koji će ti ku.rac mysql