PONUDA/PRIJEDLOG

Započeo BMW(Alpina), Jun 25, 2009, 21:58:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

turker_kc

U nedjelju i jucer (posto je vec utorak :D :D :D) je CH imala i skoro cijelo popodne vise igraca od GF, i jos se radi na stalnim updateima i poboljsanju servera ;)

matejdz

A i znate kome zahvaliti :D

Danas sam pratio, jucer i u nedjelju... CH je "derala" GF stalno... GF je mozda par sati imala vise igraca...

UPDATE-ovi su se isplatili...

GF je bolji server zato jer nisu ovo nikad radili a igrači znaju sta je RP a ne ko na CH i nemoÅ¡ usporeÄ'ivati CH i GF kad nemaju iste servere...
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

turker_kc

Ako ti mislis da oni na GFu znaju sta je opste pravi RPG onda bi stvarno mogo posjetit doktora za snimanje glave :D :D :D

Ako zelis znati sta je RPG idi na Valhalla Gaming pa ces vidjet, napravi meta gaming i zavrsio si u arei 51 na par sati ili par dana :D :D :D :D

nekažem da neznaju divljati ali kod CH su 2 DM servera niko nepoštuje ono RPG u imenu xD...

strani serveri su zakon i ima San Andreas Roleplay gdje najčešće igram nesmije niko da radi frku ima uvijek 150 clanova i minimum 15 admina koji se neskidaju sa admin tv ili recona i nemože niko divljati što je dobro u nas nikad neće bit RP...
Poslednja Izmena: Jul 07, 2009, 12:46:07 POSLE PODNE od Koljeno
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

turker_kc

Citat: Koljeno poslato Jul 07, 2009, 12:43:57 POSLE PODNE
nekažem da neznaju divljati ali kod CH su 2 DM servera niko nepoštuje ono RPG u imenu xD...

strani serveri su zakon i ima San Andreas Roleplay gdje najčešće igram nesmije niko da radi frku ima uvijek 150 clanova i minimum 15 admina koji se neskidaju sa admin tv ili recona i nemože niko divljati što je dobro u nas nikad neće bit RP...

Al nijedan server na svijetu nije 100% RP ;)

GF je isto RPG/DM, samo sto oni to ne znaju. Oni misle da je kod njih RP, ali sta ces kad im ni vlasnik nikad nije zaigrao na RP-u pa onda ni ne moze njima pokazati sta je RP kad se ni on tako ne zna ponasati.

turker_kc

Citat: admin poslato Jul 07, 2009, 13:25:24 POSLE PODNE
GF je isto RPG/DM, samo sto oni to ne znaju. Oni misle da je kod njih RP, ali sta ces kad im ni vlasnik nikad nije zaigrao na RP-u pa onda ni ne moze njima pokazati sta je RP kad se ni on tako ne zna ponasati.

al niti jedan svijetski server nije 100% RP, i to zbog igre, jer recimo, primjer je sa tom Hitman Agencijom u igri, oni ako igras na RP serveru moraju se sakrit i pucat covjeka u glavu sniperom, sad u RL ako ti njega pucas u glavnu, imo on kevlar ili ne mrtav je -_-, u SA:MPu ako ima pancirku. oduzmes mu maximalno 70% pancira i nista healtha, a i igra ta je opcenito takva da se cijelo vrijeme puca i ubija ;)

gledaj admine dujma nikad neigra GF a to znaci da je dobar ima jedan od najboljih servera a uopce neradi to je znanje
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

matejdz

Citat: Koljeno poslato Jul 06, 2009, 20:09:38 POSLE PODNE
neigram ni na CH ni GF ali sam mozda 2 puta bio na gf a na CH sam igro dugo GF mi je bolji po skripti ljudi se drže RPG a ne prije ko na RPG od CH a sad kad je RPG/DM samo se DM-a i govori stavit ću te na forum

RPG ima veze sa skriptom??

Tebe nesto dobro ljulja, RPG se samo skripta i server moze zvati...

Vazna je organizacija, koju GF mozemo reci ima "mozda" najbolju na Balkanu...

Ali kad pogledas, CH ima daleko najjaci Admin Team na Balkanu...

A jucer je jedno 4-5 igraca sa CH otislo na GF da vidimo sta ima... Mogu ti reci da nam se svima zgadilo za 5 minuta...

Zasto...

Ja sam dosao sa imenom nije bitno kojim, imenom koji nikada nije viden na CH, ja napisem /new nitko nista... Ja napisem /report moze pomoc, nitko nista... Napisem /admins ono 2 admina online... Ja ponovno /new i neki lik mi napise cekaj malo...
Ja cekam, jedno 3 minute, trcim onim jadnim trkom u krug i dode taj lik i napise sta oces? (na obican T chat) mislim ono RP veliki... I onda jos sta oces? :S

Napisem ja njemu, ja sam novi trebao bi mi pokazati server, kako da se zaposlim i to... On meni kaze idi na forum tam ti je sve i ode :S

Jake ti pomoci i jakog ti servera pokraj takvih igraca :D

zerocoolos

Citat: [CH]matejdz poslato Jul 07, 2009, 19:49:31 POSLE PODNE
Citat: Koljeno poslato Jul 06, 2009, 20:09:38 POSLE PODNE
neigram ni na CH ni GF ali sam mozda 2 puta bio na gf a na CH sam igro dugo GF mi je bolji po skripti ljudi se drže RPG a ne prije ko na RPG od CH a sad kad je RPG/DM samo se DM-a i govori stavit ću te na forum

RPG ima veze sa skriptom??

Tebe nesto dobro ljulja, RPG se samo skripta i server moze zvati...

Vazna je organizacija, koju GF mozemo reci ima "mozda" najbolju na Balkanu...

Ali kad pogledas, CH ima daleko najjaci Admin Team na Balkanu...

A jucer je jedno 4-5 igraca sa CH otislo na GF da vidimo sta ima... Mogu ti reci da nam se svima zgadilo za 5 minuta...

Zasto...

Ja sam dosao sa imenom nije bitno kojim, imenom koji nikada nije viden na CH, ja napisem /new nitko nista... Ja napisem /report moze pomoc, nitko nista... Napisem /admins ono 2 admina online... Ja ponovno /new i neki lik mi napise cekaj malo...
Ja cekam, jedno 3 minute, trcim onim jadnim trkom u krug i dode taj lik i napise sta oces? (na obican T chat) mislim ono RP veliki... I onda jos sta oces? :S

Napisem ja njemu, ja sam novi trebao bi mi pokazati server, kako da se zaposlim i to... On meni kaze idi na forum tam ti je sve i ode :S

Jake ti pomoci i jakog ti servera pokraj takvih igraca :D

stoji i to matej, samo kad gledaÅ¡ niti jedan server to nema na balkanu... kao na ch trče da ti pomognu kao novom igraču, kako da ne... evo Å¡to sam ja vidio jučer na ch, udjem na rpg/dm da vidim zbog čega svi tako hvalite taj server a ono imam Å¡ta vidjet... 4 admina online a niti jedan ne odgovara na report, kasnije počne nekakav race na aeru i gle Å¡ta imam vidjet npr kad traje race svima, ama baÅ¡ svima ispisuje tko je kad proÅ¡ao kroz cilj, tko je kome dao da se utrkuje, pa zar to nije malo glupo, mislim pa ne utrkuju se svi, zaÅ¡to ja moram znati tko je kad proÅ¡ao kroz cilj  ???  zaÅ¡to kad već imate toliko dobrih scriptera kod vas niste napravili da to vide samo oni koji su na raceu!? i joÅ¡ k tome kad ti admin zaspama sa kickovima jer ga ne sluÅ¡aju na raceu pa mislim, to najmanje ima veze s role play serverom iliti nikakve... mislim ja čestitam ch Å¡to su vratili igrače nazad i Å¡to su sad blizu gf-a po igračima(barem zadnja dva dana) ali nemojte baÅ¡ toliko hvaliti svoju skriptu kad nije uopće bolja od njihove a niti je vaÅ¡a organizacija bolja nego tamo...

Citat: [CH]matejdz poslato Jul 07, 2009, 19:49:31 POSLE PODNE
Citat: Koljeno poslato Jul 06, 2009, 20:09:38 POSLE PODNE
neigram ni na CH ni GF ali sam mozda 2 puta bio na gf a na CH sam igro dugo GF mi je bolji po skripti ljudi se drže RPG a ne prije ko na RPG od CH a sad kad je RPG/DM samo se DM-a i govori stavit ću te na forum

RPG ima veze sa skriptom??

Tebe nesto dobro ljulja, RPG se samo skripta i server moze zvati...

Vazna je organizacija, koju GF mozemo reci ima "mozda" najbolju na Balkanu...

Ali kad pogledas, CH ima daleko najjaci Admin Team na Balkanu...

A jucer je jedno 4-5 igraca sa CH otislo na GF da vidimo sta ima... Mogu ti reci da nam se svima zgadilo za 5 minuta...

Zasto...

Ja sam dosao sa imenom nije bitno kojim, imenom koji nikada nije viden na CH, ja napisem /new nitko nista... Ja napisem /report moze pomoc, nitko nista... Napisem /admins ono 2 admina online... Ja ponovno /new i neki lik mi napise cekaj malo...
Ja cekam, jedno 3 minute, trcim onim jadnim trkom u krug i dode taj lik i napise sta oces? (na obican T chat) mislim ono RP veliki... I onda jos sta oces? :S

Napisem ja njemu, ja sam novi trebao bi mi pokazati server, kako da se zaposlim i to... On meni kaze idi na forum tam ti je sve i ode :S

Jake ti pomoci i jakog ti servera pokraj takvih igraca :D

Matej ja se ne mogu sloziti sa tobom...igro sam gf nekih 1-2 sata  i meni su se gm-ovi jako fino ucinili(posto je posao gm-ova da pomazu na /new koliko sam ja shvatio) Kad kod sam ukuco /new uvjek dodje neko cesto i po vise njih.... Takodje je tako bilo i sledeci put,mislim drugog dana, isto odmah su se stvorili i pomogli mi to sto mi je bilo njesano mislim znao sam nego htio vidjet kakvi su :D

To isto nmg reci za ch jer ti admini imaju tako uzasan odnos prema igracima da to nigdje nisam vidio!!!Zovem admina cekam pola sata da dodje on dodje i ubije me ja ga pitam sto on kaze imo si mini gun wtF? Mini gun ? Ja to imo nisam,a i da jesam zar mislite da bi me ubio a ne bi kick/ban?? OMG stvarno pateticno.... Jedino mogu da pohvalim soprana i nikolu sa ch-a ostali neka vam je bog u pomoc !!


EDIT:
Matej evo 2 potvrde "neutralnih" igraca pa ti vidi...
Poslednja Izmena: Jul 07, 2009, 20:02:14 POSLE PODNE od Chili Willie

matejdz

Citat: Chili Willie poslato Jul 07, 2009, 20:00:26 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Jul 07, 2009, 19:49:31 POSLE PODNE
Citat: Koljeno poslato Jul 06, 2009, 20:09:38 POSLE PODNE
neigram ni na CH ni GF ali sam mozda 2 puta bio na gf a na CH sam igro dugo GF mi je bolji po skripti ljudi se drže RPG a ne prije ko na RPG od CH a sad kad je RPG/DM samo se DM-a i govori stavit ću te na forum

RPG ima veze sa skriptom??

Tebe nesto dobro ljulja, RPG se samo skripta i server moze zvati...

Vazna je organizacija, koju GF mozemo reci ima "mozda" najbolju na Balkanu...

Ali kad pogledas, CH ima daleko najjaci Admin Team na Balkanu...

A jucer je jedno 4-5 igraca sa CH otislo na GF da vidimo sta ima... Mogu ti reci da nam se svima zgadilo za 5 minuta...

Zasto...

Ja sam dosao sa imenom nije bitno kojim, imenom koji nikada nije viden na CH, ja napisem /new nitko nista... Ja napisem /report moze pomoc, nitko nista... Napisem /admins ono 2 admina online... Ja ponovno /new i neki lik mi napise cekaj malo...
Ja cekam, jedno 3 minute, trcim onim jadnim trkom u krug i dode taj lik i napise sta oces? (na obican T chat) mislim ono RP veliki... I onda jos sta oces? :S

Napisem ja njemu, ja sam novi trebao bi mi pokazati server, kako da se zaposlim i to... On meni kaze idi na forum tam ti je sve i ode :S

Jake ti pomoci i jakog ti servera pokraj takvih igraca :D

Matej ja se ne mogu sloziti sa tobom...igro sam gf nekih 1-2 sata  i meni su se gm-ovi jako fino ucinili(posto je posao gm-ova da pomazu na /new koliko sam ja shvatio) Kad kod sam ukuco /new uvjek dodje neko cesto i po vise njih.... Takodje je tako bilo i sledeci put,mislim drugog dana, isto odmah su se stvorili i pomogli mi to sto mi je bilo njesano mislim znao sam nego htio vidjet kakvi su :D

To isto nmg reci za ch jer ti admini imaju tako uzasan odnos prema igracima da to nigdje nisam vidio!!!Zovem admina cekam pola sata da dodje on dodje i ubije me ja ga pitam sto on kaze imo si mini gun wtF? Mini gun ? Ja to imo nisam,a i da jesam zar mislite da bi me ubio a ne bi kick/ban?? OMG stvarno pateticno.... Jedino mogu da pohvalim soprana i nikolu sa ch-a ostali neka vam je bog u pomoc !!


EDIT:
Matej evo 2 potvrde "neutralnih" igraca pa ti vidi...

Majstore moj, sigurno bi on tebe ubio da nisi imao Minigun... BTW. nije te ni ubio nego te je sigurno kick/ban, a to sto si sad ti ispricao mozes bacit kome hoces pod noge...

Citat: zerocoolos poslato Jul 07, 2009, 19:57:56 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Jul 07, 2009, 19:49:31 POSLE PODNE
Citat: Koljeno poslato Jul 06, 2009, 20:09:38 POSLE PODNE
neigram ni na CH ni GF ali sam mozda 2 puta bio na gf a na CH sam igro dugo GF mi je bolji po skripti ljudi se drže RPG a ne prije ko na RPG od CH a sad kad je RPG/DM samo se DM-a i govori stavit ću te na forum

RPG ima veze sa skriptom??

Tebe nesto dobro ljulja, RPG se samo skripta i server moze zvati...

Vazna je organizacija, koju GF mozemo reci ima "mozda" najbolju na Balkanu...

Ali kad pogledas, CH ima daleko najjaci Admin Team na Balkanu...

A jucer je jedno 4-5 igraca sa CH otislo na GF da vidimo sta ima... Mogu ti reci da nam se svima zgadilo za 5 minuta...

Zasto...

Ja sam dosao sa imenom nije bitno kojim, imenom koji nikada nije viden na CH, ja napisem /new nitko nista... Ja napisem /report moze pomoc, nitko nista... Napisem /admins ono 2 admina online... Ja ponovno /new i neki lik mi napise cekaj malo...
Ja cekam, jedno 3 minute, trcim onim jadnim trkom u krug i dode taj lik i napise sta oces? (na obican T chat) mislim ono RP veliki... I onda jos sta oces? :S

Napisem ja njemu, ja sam novi trebao bi mi pokazati server, kako da se zaposlim i to... On meni kaze idi na forum tam ti je sve i ode :S

Jake ti pomoci i jakog ti servera pokraj takvih igraca :D

stoji i to matej, samo kad gledaÅ¡ niti jedan server to nema na balkanu... kao na ch trče da ti pomognu kao novom igraču, kako da ne... evo Å¡to sam ja vidio jučer na ch, udjem na rpg/dm da vidim zbog čega svi tako hvalite taj server a ono imam Å¡ta vidjet... 4 admina online a niti jedan ne odgovara na report, kasnije počne nekakav race na aeru i gle Å¡ta imam vidjet npr kad traje race svima, ama baÅ¡ svima ispisuje tko je kad proÅ¡ao kroz cilj, tko je kome dao da se utrkuje, pa zar to nije malo glupo, mislim pa ne utrkuju se svi, zaÅ¡to ja moram znati tko je kad proÅ¡ao kroz cilj  ???  zaÅ¡to kad već imate toliko dobrih scriptera kod vas niste napravili da to vide samo oni koji su na raceu!? i joÅ¡ k tome kad ti admin zaspama sa kickovima jer ga ne sluÅ¡aju na raceu pa mislim, to najmanje ima veze s role play serverom iliti nikakve... mislim ja čestitam ch Å¡to su vratili igrače nazad i Å¡to su sad blizu gf-a po igračima(barem zadnja dva dana) ali nemojte baÅ¡ toliko hvaliti svoju skriptu kad nije uopće bolja od njihove a niti je vaÅ¡a organizacija bolja nego tamo...

Za sad se to nece mjenjati koliko ja znam, a i nitko se ne zali na to... Ja ne vidim razlog zasto bi to smetalo nekome, bas bi to trebalo dati neki poticaj igracima da dodu na race...
BTW. to je jako lako za sloziti...

A vidi nemoj tako da pricas kad pojma nemas!!!!!!!!Lik me nije kick/ban JA NISAM RETARDIRAN ZNAM STA SE DESILO I STA PRICAM,nego me kill!!!!!!Onda posto si toliko pametan odkuda znas da sam imo mini gun i odkud tebi toliko pravo da branis toga admina a nisi bio tamo???????AA?????? Zato te fino molim da se ne petljas u ono sto ne znas i ne pravis glup vise nego sto jesi!!!!


Pozz drugari vjerovatno cu poslije ovog dobiti bananu ali nekacu kad ovaj mora da se pravi prepametan i da sve zna ko da je bio tamo!!

EDIT: Ja samo ne razumijem zasto su ovdje svi naklonjeni ch-u??? Admini prevashodno brane svaki postupak ch-a i svakog igraca koji tamo igra a ucini nesto!!! Ja licno nista neam protiv ch-a niti protiv jednog servera ali ovo stv prelazi granice!
Poslednja Izmena: Jul 07, 2009, 21:34:45 POSLE PODNE od Chili Willie

Mjesate pojmove. Govorilo se o ponasanju na serverima u skladu sa imenom servera. Znaci GF nije ni blizu RP server. Nakon sto sam vidio vase postove i ja sam odlucio testirati i ulazio sam na oba servera.

CH, u nazivu sadrzi RPG/DM i tamo i jeste takvo stanje. Ubio sam covjeka policija je dosla po mene i u zatvoru sam zavrsio i u skladu je znaci sa nazivom i organizacijom.
Takoder trazio sam pomoc od admina, rekli su mi da su zauzeti i da pricekam par min, i javili su mi se nakon 5min i to 2 admina i pomogli.

Usao sam zatim na GF, koji u svom imenu sadrzi RP i mogu reci da ono nema nikakve veze sa RP-om, jer sve je skoro isto kao i na CH sto se tice ponasanja, onaj server nije vidio RP-a niti se admini ne ponasaju tako pa stoga nisu ni igraci tako da...
Sto se tice pomoci na serveru, bilo je par admina online i pomoc sam dobio u roku 2-3 min znaci priblizno isto kao na CH sto znaci da to samo ovisi o tome da li admini vec pomazu nekome ili ne pa zato se malo ceka.


Zakljucak je: Na oba servera sam posteno primio pomoc, naravno bio sam strpljiv i pricekao 5 min jer znam da ne mogu na sve strane i tako svi trebate.
Medutim, ne volim kad pricaju o nekom RP-u a tamo nema ni R od roleplaying-a. Ili nek uvdeu RP ili nek promijene u RPG/DM kao CH, jer ono nema veze sa RP-om.