[Map] Opstina [CITY HALL]

Započeo kico24, Mart 07, 2013, 10:50:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

kico24

Naziv rada: Opstina
slika: http://zaslike.com/viewer.php?file=megbc4knsvcjtinxc69.jpg
Vrijeme rada: oko 1h moja prva mapa :D
Ocenite 1/10 :
Hvala

ado97


Slazem se sa elemeNtaL

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


gde su kodovi ??  6/10 zog toga sto svi stavljaju opstinu na ovom mestu
Poslednja Izmena: Mart 07, 2013, 16:18:17 POSLE PODNE od Igzy

Mogo si napravit nest s manje objekata bilo bi ljepse :D




Au pa ti pretvori iz opstine u dzunglu , 4/10 posto ti je prva mapa ... inace ovo je za 1.
Nije ti losa ideja , samo makni ovo s ceste ove ograde il sta vec , i mnogo si toga stavio (prenatrpo si), daj nesto simple :)
TRAZIM ISKUSNOG SKRIPTERA !
JAVI SE NA PM!!

Prvo i prvo ovde se ne moze reci da si ti mapao em sto nisi postavio kodove em sto nisi slikao iz MTA vec si na serveru slikao ali dobro mapa sama po sebi je mnogo pretrpana ima nepotrebnih objekata i to kad bi ubacio na server nebi ni prosao pored opstine bio bi ti crash zbog previse objekata ... Tako da mi se ne svidja nista 2/10 .

Al si ga natrpo da valja. Baš previše objekata. Ne treba ti ovo na cesti. Ove palme. Previše cvijeća i dosta nepotrebnih objekata.

Ovo ti je prva mapa....Kao prvo ne volim da slikate mape u mod kad ih ubacite jos uz to nisi postavio kodove i samim time ja sumljam da si ti radio mapu a i da jesi mapa vise lici na zoo vrt nego na opstinu....Ne razumijem vas nikako zasto pocinjete raditi svoje prve mape "opstine banke itd....Pocnite raditi neke sitnije mape...ja sam svoju prvu mapu uradio basket teren imala je jedno 30-tak objekata ali su bili fino rasporedjeni nije natrpanu precinzo  je bilo i sve....Polahko morate kretati od manjih mapa ka vecim...I za mapanje vazna kreativnost i uklapanje objekata...Znaci nije samo sviditi se objekat i ti ga ubacis u mapu...Mora biti uklopljeno u mapu da nije pre natrpano da je precizno...Prvo smislite sta cete raditi pa tek onda pocnite raditi...A ne ovako...Ova mapa je radjena po sitemu:
Ja cu da otvorim MTA da mapam opstinu i ubacicu sve objekte koje mi se svide..A posto se vecini ljudi svasta svidja ta mapa je prenatrpana i ne lici ni nasta...
Necu da ocjenjujem nego ti vidi dali ces prihvatiti savjete i kritike ne samo mene nego i ostalih mapera.
Respect:мσмαк. ^ [5]. , -[ThÑ"]¢αƨƨσ|^^ ,
Maki187 , [BP] HeLoX ba! ^^ , Korda , Accardo , phaenomeN , B1b1

samo nesto da dodam Old Time server i dalje postoji tako da on nema pravo da izbacuje mapu koja je na modu  :P

di su kodovi ? i mapa mi se nesvida 3/10

Veliki REP++++++ za ove momke:
[BC:RP] Mr.Gagi
Blaeks
ɴᴇʟʟʏâ,,¢