Balkan SAMP ??

Započeo turker_kc, Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 14:13:28 POSLE PODNE
panda,slusaj me sad...
imam jednog roÄ'aka koji je bio u domovinskom ratu...
kad je s odjeljenjem dosao u jedno gdje su trebali uhvatiti grupu cetnika,koji su se vec povukli odande,znas sto su nasli?...
5 ljudi razrezanih na 4 dijela...
pa ti sad reci sta hoces...

pa niko nije rekao da oni su to radili, nego pricamo zasto ne jedno drugo da...

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









ja ne mrzim srbine ni ljude druge nacionalnosti,mrzim jedino cetnike,ustase i druge slicne skupine...
I ponavljam okrenite se u buducnost i zaboravite to i te simbole...

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:23:48 POSLE PODNE
Citat: [ST] Outlander poslato Maj 23, 2010, 13:18:07 POSLE PODNE
Jel mi dobar avatar :D.Kao Galeb i Panda kazem sve ili nista...
"Smrt spamu i nacionalizmu" - Hvala ti što podržavaš moju ideju protiv ekstremno-nacionalističkim zastavama.

Eto outlander se slaze samnom, pandom, razorom, a ne sa tobom procitaj malo bolje post.....

I da outlender podrzava opca pravila foruma

CitatZabranjena su svaka vjerska, nacionalna i slična vrijeđanja, svako ovakvo kršenje pravila koje primjetite, dužni ste prijaviti Smodovima ili Adminima
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 14:29:49 POSLE PODNE od galeb

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM










kazete sve ili nista...
ako je sve,zalazete se za simbole pod kojima su se radili zlocini...

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 14:11:00 POSLE PODNE
Ti ni neznaš šta je nacionalista

to je čovjek koji voli svoju državu lol

Ovo Å¡to vi stalno spominjete mogli bi uvrsiti u radikale  ::)
A možda ti ne znaš šta je. Čovjek koji voli svoju državu i svoj narod se zove domoljub (lahki oblik nacionalizma koji NE šteti nikome), a čovjek koji mrzi sve što nije od njegovog naroda i njegove države je nacist/fašist (zovi ga kako hočeš) i to je teška strana nacionalizma koja šteti svima.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:11:26 POSLE PODNE
heh gle, ja tebi prislonim pistolj na glavu i recem bori se protiv hrvata radi tog i tog razloga ili ces umrijeti odmah... I onda se ti malo zamislis zasto umrijeti sad ako imam male ali ima sanse da prezivim.... Mislis da se to nije radil  ? ...
Radili su, a da li ti misliš da su to svakom napravili koga su vidjeli? Pa nisu ni vojnici tako glupi. Danas ću ti upjeriti pištolj u čelo i ubijediti te da se boriš za mene i moju stranu a sutra ćeš me ubiti kad budem spavo. Kontaš? Nisu to toliko radili jer nisu glupi da idu povjerovati drugoj strani da se bori za njih..

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:24:55 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:23:48 POSLE PODNE
Citat: [ST] Outlander poslato Maj 23, 2010, 13:18:07 POSLE PODNE
Jel mi dobar avatar :D.Kao Galeb i Panda kazem sve ili nista...
"Smrt spamu i nacionalizmu" - Hvala ti što podržavaš moju ideju protiv ekstremno-nacionalističkim zastavama.
Eto nik se slaze samnom, pandom, razorom, a ne sa tobom procitaj malo bolje post.....
Kakav Nik? Misliš Outlander. Pročitaj ti malo bolje - da li je on mislio na ekstremni nacionalizam ili na lahki nacionalizam (domoljublje)? Jer nacionalizma ima više vrsta.

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 14:27:52 POSLE PODNE
Poznat grb correli ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Croatian_Republic_of_Herzeg-Bosnia
Ne Panda, ne prepoznajem grba svog naroda, ali hvala ti što si mi ga predstavio. ::) Takav grb ne potiče mržnju, nego domoljublje i takav grb NE možeš stavljati u istu kantu kao komunistički grb.
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 14:31:23 POSLE PODNE od Don Correlli

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 14:29:51 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 14:11:00 POSLE PODNE
Ti ni neznaš šta je nacionalista

to je čovjek koji voli svoju državu lol

Ovo Å¡to vi stalno spominjete mogli bi uvrsiti u radikale  ::)
A možda ti ne znaš šta je. Čovjek koji voli svoju državu i svoj narod se zove domoljub (lahki oblik nacionalizma koji NE šteti nikome), a čovjek koji mrzi sve što nije od njegovog narod i njegove države je nacist/fašist (zovi ga kako hočeš) i to je teška strana nacionalizma koja šteti svima.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:11:26 POSLE PODNE
heh gle, ja tebi prislonim pistolj na glavu i recem bori se protiv hrvata radi tog i tog razloga ili ces umrijeti odmah... I onda se ti malo zamislis zasto umrijeti sad ako imam male ali ima sanse da prezivim.... Mislis da se to nije radil  ? ...
Radili su, a da li ti misliš da su to svakom napravili koga su vidjeli? Pa nisu ni vojnici tako glupi. Danas ću ti upjeriti pištolj u čelo i ubijediti te da se boriš za mene i moju stranu a sutra ćeš me ubiti kad bude spavo u snu. Kontaš? Nisu to toliko radili jer nisu glupi da idu povjerovati drugoj strani da se bori za njih..

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:24:55 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:23:48 POSLE PODNE
Citat: [ST] Outlander poslato Maj 23, 2010, 13:18:07 POSLE PODNE
Jel mi dobar avatar :D.Kao Galeb i Panda kazem sve ili nista...
"Smrt spamu i nacionalizmu" - Hvala ti što podržavaš moju ideju protiv ekstremno-nacionalističkim zastavama.
Eto nik se slaze samnom, pandom, razorom, a ne sa tobom procitaj malo bolje post.....
Kakav Nik? Misliš Outlander. Pročitaj ti malo bolje - da li je on mislio na ekstremni nacionalizam ili na lahki nacionalizam (domoljublje)? Jer nacionalizma ima više vrsta.

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 14:27:52 POSLE PODNE
Poznat grb correli ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Croatian_Republic_of_Herzeg-Bosnia
Ne Panda, ne prepoznajem grba svog naroda, ali hvala ti što si mi ga predstavio. ::) Takav grb ne potiče mržnju, nego domoljublje i takav grb NE možeš stavljati u istu kantu kao komunistički grb.

Eto ti još jedna lekcija povjesti, nacizam, fašizam i sve ostalo što ti navodiš svrstava se u nacionalSOCIJALIZAM, a ne u nacionalizam...


Dalje za tvoj grbić...

Citatdozvoljene su samo zastave i grbovi današnjih država/entiteta/dijaspora. Ne znam zašto ste toliko zapeli za te ekstremno-nacionalističke zastave.. neki od vas izgleda ni ne znate šta te zastave znače i kakvi sve zločini su se dešavali u ime tih zastava.

Poznat ovaj citat ?

Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Croatian Republic of Herzeg-Bosnia
←
   1991â€"1994

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 14:29:51 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:11:26 POSLE PODNE
heh gle, ja tebi prislonim pistolj na glavu i recem bori se protiv hrvata radi tog i tog razloga ili ces umrijeti odmah... I onda se ti malo zamislis zasto umrijeti sad ako imam male ali ima sanse da prezivim.... Mislis da se to nije radil  ? ...
Radili su, a da li ti misliš da su to svakom napravili koga su vidjeli? Pa nisu ni vojnici tako glupi. Danas ću ti upjeriti pištolj u čelo i ubijediti te da se boriš za mene i moju stranu a sutra ćeš me ubiti kad budem spavo. Kontaš? Nisu to toliko radili jer nisu glupi da idu povjerovati drugoj strani da se bori za njih..

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:24:55 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:23:48 POSLE PODNE
Citat: [ST] Outlander poslato Maj 23, 2010, 13:18:07 POSLE PODNE
Jel mi dobar avatar :D.Kao Galeb i Panda kazem sve ili nista...
"Smrt spamu i nacionalizmu" - Hvala ti što podržavaš moju ideju protiv ekstremno-nacionalističkim zastavama.
Eto nik se slaze samnom, pandom, razorom, a ne sa tobom procitaj malo bolje post.....
Kakav Nik? Misliš Outlander. Pročitaj ti malo bolje - da li je on mislio na ekstremni nacionalizam ili na lahki nacionalizam (domoljublje)? Jer nacionalizma ima više vrsta.

1. Ako sam svatio tvoj post, onda si me krivo svatio... Ja sam srbin ti si srbin i ja to tebi napravim....

2. Kao Galeb i Panda kazem sve ili nista... sta to znaci ?

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Weezy

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:58:36 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:55:58 POSLE PODNE
Citat: http://hr.wikipedia.org/wiki/%C4%8CetniciDanašnje značenje riječi četnik jest: "Članovi srpske vojne organizacije s izrazito nacionalističkim šovinističkim velikosrpskim ciljem."
Eto vidiš da znaš. Ustaše su članovi hrvatske vojne organizacije ali ipak ni oni ni četnici nisu pravi Hrvati i Srbi, jer da bi bili, nebi pravili takve zločine.
Možda nisi shvatio, ali za mene četnici i velikosrbi nisu Srbi, jer pravi Srbi su spremni živjeti normalno bez rata i vjerujem da puno ljudi gleda na to tako.
Znaci sta je TVOJE misljenje to je tako i nema price? :)

Tema kao tema ode u beskonacni spam i vrijedjanje,batali sve board-e,ostavite samo za one za pomoc skripterima i jedan mozda za offtopic jer sve ovo ode u kurac :)
Boardi beskorisni i bez smisla
- "Predstavite se" - Novi clan dodje,kao predstavi se,spameri zaspamaju temu,lock -> ce nekom pomoc to i ima li taj board ikakvu vaznost?
- "Fan Art" - Za sta sluzi? Za zahtjev sigova i toga? Eno soprano je podnio zahtjev za sig i de mi recite,jel ga dobio? Eno JA sam podnio zahtjev za sig,jesam ga dobio? Tutorijali? 90% tema su kao neki tutorijali,tema otvorena,postavljen link do tutorijala i amen,nije to moglo sve u 1 temu bez potrebe jednog SUVISNOG boarda?
- "Off Topic" - Board koji jos nisam skonto za sto sluzi? Neke cestitke i kenjazija? Da,da pravi put za uspjeh ;) Recimo balkan samp se razvije ima 10k clanova,svaki dan je nekom ubogom djetetu rodjendan,i zasta to sluzi? Da ga odvuce od RL te da klikce citav dan jebeni refresh umjesto da ode vani sa prijateljima ili pojede kolac ako je manje dijete.
- "Balkan IV-MP" - WOW,to mi je puno pomoglo ;) DA POMOGLO MI JE DA MORAM SKROLLAT JOS 2 CM. Stavi brate nedje u reklami nekoj i mirna bosna.
- "Sluzbena lista balkan nekih blabl servera" - De mi recite,jel su cijenjeni admini dobili dopustenje da budu kao 'podruznica' www.sa-mp.com na balkanu te da smiju sastavljati neke svoje liste sluzbenih servera? Ako da,oke je nemam ja nista protiv,to je jedan veliki + za ovaj forum :) , ali nacin na koji se dospijeva na taj board je SRANJE,znaci uguramo svakakvih botova(botova od ljudi :D ) na server samo da nas je preko 30(+svaki po 2 puta sa-mp upali) / screenshot / eto ga,sluzbeni smo? Ma daaaj nije tako,nije kurac,prvi GENIUS gaming a zatim totalni promasaj neki SS server koji je kao bio otvoren i imao domen i sve a dje sad? Zatvoren ko kakva 16-godisnja hard-catholic djevojcica.
- "Prodaja i sranja neka" - Ma kakva BRE PRODAJA? :O Oglasi za prodaju stavi jednom u 3 mjeseca neko i 99% se nista ne proda(NEEFIKASNO ;) ),a oglasi za KUPNJU u 99.99% slucajeva nece niko nista kupit,stave kao kupit cu aaa,ponudis mu nudi ti head admina za odredjeni dio koda...

Toliko od mene,
Panda & R4 go4it ;) trebalo bi unijeti neke promjene na ovaj forum jer ovo ode u kurac.

EDIT: JEBENI KOMUNIZAM,ETO STA JE OVO :O , covjek(soprano) dobio ideju o stvaranju neceg novog,korisno svima, i nakon nekog vremena udari mu u glavu pa malo po malo,kada su ljudi se prikljucili i kontali evo ga nesto novo i korisno na balkanu,okrenemo drugu plocu i onda sve to padne po kome? Po djecici zeljnoj moci nad drugim ljudima tako sto mogu cak da ZABRANE nekom dolazak na forum(BAN) i koji ovaj forum koriste SAMO za to,jer je idejna misao bila nesto sasvim drugo,no eto nadje se pokoji tracak svijetla pa pokusa unijeti neke promjene ovdje,ali sta? Zgazi ga nemilosrdna vecina ulizica i jos vecih ulizica.
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 14:39:00 POSLE PODNE od Weezy

SVE ili NISTA , podrzavam Pandu i Razora  ;)
Panda,Razor FTW

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 14:32:12 POSLE PODNE
Eto ti još jedna lekcija povjesti, nacizam, fašizam i sve ostalo što ti navodiš svrstava se u nacionalSOCIJALIZAM, a ne u nacionalizam...
Nacional-socijalizam je nacizam ukratko ako nisi znao. I nitko nije rekao da je nacionalizam isto kao nacizam.

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 14:32:12 POSLE PODNE
Dalje za tvoj grbić...

Citatdozvoljene su samo zastave i grbovi današnjih država/entiteta/dijaspora. Ne znam zašto ste toliko zapeli za te ekstremno-nacionalističke zastave.. neki od vas izgleda ni ne znate šta te zastave znače i kakvi sve zločini su se dešavali u ime tih zastava.

Poznat ovaj citat ?

Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Croatian Republic of Herzeg-Bosnia
←
   1991â€"1994
Ne, moji citati mi nisu poznati. ::) To je grb nekadašnjeg entiteta i današnje dijaspore, iako to nije baš dijaspora jer Hrvatski narod je od uvijek živio na području BiH.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:33:32 POSLE PODNE
2. Kao Galeb i Panda kazem sve ili nista... sta to znaci ?
Više neću ponavljati, svoje sam rekao.

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
Znaci sta je TVOJE misljenje to je tako i nema price? :)
Stvarno ste mi jadni više. :-X Pitaj druge i dobit ćeš isti odgovor.

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
Tema kao tema ode u beskonacni spam i vrijedjanje,batali sve board-e,ostavite samo za one za pomoc skripterima i jedan mozda za offtopic jer sve ovo ode u kurac :)
Zaključao bih ja temu, ali ne želim da mi poslije netko plače da je ovaj forum komunjarski i da se na njemu neda razgovarati "do kraja".

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
Boardi beskorisni i bez smisla
- "Predstavite se" - Novi clan dodje,kao predstavi se,spameri zaspamaju temu,lock -> ce nekom pomoc to i ima li taj board ikakvu vaznost?
Post-count je izključen tamo, ne znam šta je tu slabog ako mu kažu "dobrodošao".

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
Tema kao tema ode u beskonacni spam i vrijedjanje,batali sve board-e,ostavite samo za one za pomoc skripterima i jedan mozda za offtopic jer sve ovo ode u kurac :)
Zaključao bih ja temu, ali ne želim da mi poslije netko plače da je ovaj forum komunjarski i da se na njemu neda razgovarati "do kraja".

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
- "Fan Art" - Za sta sluzi? Za zahtjev sigova i toga? Eno soprano je podnio zahtjev za sig i de mi recite,jel ga dobio? Eno JA sam podnio zahtjev za sig,jesam ga dobio? Tutorijali? 90% tema su kao neki tutorijali,tema otvorena,postavljen link do tutorijala i amen,nije to moglo sve u 1 temu bez potrebe jednog SUVISNOG boarda?
Soprano je dobio potpis, za tebe ne znam. Fan Art bih ja davno ukinuo, ali previše ljudi nije zato i baš zbog toga čekam Sopranota da se izjasni.

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
Tema kao tema ode u beskonacni spam i vrijedjanje,batali sve board-e,ostavite samo za one za pomoc skripterima i jedan mozda za offtopic jer sve ovo ode u kurac :)
Zaključao bih ja temu, ali ne želim da mi poslije netko plače da je ovaj forum komunjarski i da se na njemu neda razgovarati "do kraja".

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
- "Off Topic" - Board koji jos nisam skonto za sto sluzi? Neke cestitke i kenjazija? Da,da pravi put za uspjeh ;) Recimo balkan samp se razvije ima 10k clanova,svaki dan je nekom ubogom djetetu rodjendan,i zasta to sluzi? Da ga odvuce od RL te da klikce citav dan jebeni refresh umjesto da ode vani sa prijateljima ili pojede kolac ako je manje dijete.
Njegova je stvar da li će klikati refresh svakih 5 sekundi ili će otiči na kolač.

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
Tema kao tema ode u beskonacni spam i vrijedjanje,batali sve board-e,ostavite samo za one za pomoc skripterima i jedan mozda za offtopic jer sve ovo ode u kurac :)
Zaključao bih ja temu, ali ne želim da mi poslije netko plače da je ovaj forum komunjarski i da se na njemu neda razgovarati "do kraja".

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
- "Balkan IV-MP" - WOW,to mi je puno pomoglo ;) DA POMOGLO MI JE DA MORAM SKROLLAT JOS 2 CM. Stavi brate nedje u reklami nekoj i mirna bosna.
Za ta 2cm nećeš umrijeti. :)

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
Tema kao tema ode u beskonacni spam i vrijedjanje,batali sve board-e,ostavite samo za one za pomoc skripterima i jedan mozda za offtopic jer sve ovo ode u kurac :)
Zaključao bih ja temu, ali ne želim da mi poslije netko plače da je ovaj forum komunjarski i da se na njemu neda razgovarati "do kraja".

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
- "Sluzbena lista balkan nekih blabl servera" - De mi recite,jel su cijenjeni admini dobili dopustenje da budu kao 'podruznica' www.sa-mp.com na balkanu te da smiju sastavljati neke svoje liste sluzbenih servera? Ako da,oke je nemam ja nista protiv,to je jedan veliki + za ovaj forum :) , ali nacin na koji se dospijeva na taj board je SRANJE,znaci uguramo svakakvih botova(botova od ljudi :D ) na server samo da nas je preko 30(+svaki po 2 puta sa-mp upali) / screenshot / eto ga,sluzbeni smo? Ma daaaj nije tako,nije kurac,prvi GENIUS gaming a zatim totalni promasaj neki SS server koji je kao bio otvoren i imao domen i sve a dje sad? Zatvoren ko kakva 16-godisnja hard-catholic djevojcica.
Mi nismo nikakva podružnica SA:MP zajednice, a ta službena lista važi sa Balkanske server o kojim mi vodimo evidenciju.

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
Tema kao tema ode u beskonacni spam i vrijedjanje,batali sve board-e,ostavite samo za one za pomoc skripterima i jedan mozda za offtopic jer sve ovo ode u kurac :)
Zaključao bih ja temu, ali ne želim da mi poslije netko plače da je ovaj forum komunjarski i da se na njemu neda razgovarati "do kraja".

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:38:25 POSLE PODNE
Toliko od mene,
Panda & R4 go4it ;) trebalo bi unijeti neke promjene na ovaj forum jer ovo ode u kurac.
Bojim se da forum ode u kurac zbog ljudi poput tebe, ljudi koji želite "onakve" zastave na ovom forumu.

Citat: bugi97 poslato Maj 23, 2010, 14:40:37 POSLE PODNE
SVE ili NISTA , podrzavam Pandu i Razora  ;)
Bio sam tako dobar pa sam ti maknuo avatar, pridržavaj se pravila ili ću biti prisiljen da te skinem sa ove zajednice.
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 14:55:41 POSLE PODNE od Don Correlli

Weezy

Q: Zar nije bolje da forum ode u kurac radi korisnika ili jednog umisljenog admina?
Kako god, Pozzich od clana koalicije "Anti-Correlizam"

Correlli

Citat: Weezy poslato Maj 23, 2010, 14:59:15 POSLE PODNE
Q: Zar nije bolje da forum ode u kurac radi korisnika ili jednog umisljenog admina?
Kako god, Pozzich od clana koalicije "Anti-Correlizam"

Baff, ja svoj posao radim dobro otkako sam admin, a tebi ako šta ne paše, onda napravi "komunističko-balkansku SA:MP zajednicu" i okupi ovih svojih 5, 6 prijatelja koji se slažu sa tobom i tamo se igrajte partizana i psujte jedan drugom, jer ovdje nećete.

I tebi je zabrana na ovom forumu koliko znam.. :o
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 15:01:53 POSLE PODNE od Don Correlli

Tko je ovaj weezy?...
@bugy97 nemas pojma o tim simbolima jer si jos dijete sa 13 god...

Correlli