Balkan SAMP ??

Započeo turker_kc, Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:41:17 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:25:07 POSLE PODNE
i da vidio sam sta si napisao, a i kako moze iko tocno rec dali si nekome ubili srbi, cetnici, ustase, ili hrvati ko zna tocno ko je koga ubio ?
Pa kako onda znaš da su ti starog skoro ubili Hrvati i skoro Srbi?

pa kako ti mozes biti siguran ?





CitatZabranjena su svaka vjerska, nacionalna i slična vrijeđanja, svako ovakvo kršenje pravila koje primjetite, dužni ste prijaviti Smodovima ili Adminima


CitatVelika je razlika između Hrvatske i ustaške zastave - jedna izražava domoljublje (lahka strana nacionalizma), dok druga izražava ekstremni nacionalizam i mržnju prema svemu ostalom (teška strana nacionalizma).

sad ti govoris protiv pravila i sam si potvrdio....
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 13:51:29 POSLE PODNE od galeb

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Correlli

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:44:37 POSLE PODNE
Ti si naveo SVOJ primjer, pa sam onda ja MOJ, primjeri su skoro pa ISTI (razlikuju se jedino po stranama suprotstavljenima i po mišljenjima) inaće je sve isto

i sad ti meni reci zbog čega si ti onda u pravu a ja nisam ?
To što ti misliš da su Srbi pravili agresiju na RH i BiH.. nebih rekao. To su za mene sami četnici, jer četnićka demagogija je ta koja radi takva sranja, a ne srpska.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:48:00 POSLE PODNE
sad ti govoris protiv pravila i sam si potvrdio....
Domoljublje je lahka strana nacionalizma, a dogovorili smo se da je domoljublje dozvoljeno, a ekstremni nacionalizam nije.
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 13:52:33 POSLE PODNE od Don Correlli

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:51:58 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:44:37 POSLE PODNE
Ti si naveo SVOJ primjer, pa sam onda ja MOJ, primjeri su skoro pa ISTI (razlikuju se jedino po stranama suprotstavljenima i po mišljenjima) inaće je sve isto

i sad ti meni reci zbog čega si ti onda u pravu a ja nisam ?
To što ti misliš da su Srbi pravili agresiju na RH i BiH.. nebih rekao. To su za mene sami četnici, jer četnićka demagogija je ta koja radi takva sranja, a ne srpska.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:48:00 POSLE PODNE
sad ti govoris protiv pravila i sam si potvrdio....
Domoljublje je lahka strana nacionalizma, a dogovorili smo se da je domoljublje dozvoljeno, a ekstremni nacionalizam nije.

Citat: http://hr.wikipedia.org/wiki/%C4%8CetniciDanašnje značenje riječi četnik jest: "Članovi srpske vojne organizacije s izrazito nacionalističkim šovinističkim velikosrpskim ciljem."
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 13:56:28 POSLE PODNE od Panda

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:55:58 POSLE PODNE
Citat: http://hr.wikipedia.org/wiki/%C4%8CetniciDanašnje značenje riječi četnik jest: "Članovi srpske vojne organizacije s izrazito nacionalističkim šovinističkim velikosrpskim ciljem."
Eto vidiš da znaš. Ustaše su članovi hrvatske vojne organizacije ali ipak ni oni ni četnici nisu pravi Hrvati i Srbi, jer da bi bili, nebi pravili takve zločine.
Možda nisi shvatio, ali za mene četnici i velikosrbi nisu Srbi, jer pravi Srbi su spremni živjeti normalno bez rata i vjerujem da puno ljudi gleda na to tako.

nastoe

A koji je to velikosrpski cilj bio ? Ako se sjcas da su "pametne srpske glave" za vrijeme 90-tih dopusili velikosrpsku agresiju na hrvatsku = ÄŒetnici u potpunosti se slazem sa Donom

Kada sam rekao "Pametne srpse glave" mislio sam na, srpsku akademiju znanosti
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 14:00:58 POSLE PODNE od ExtremePower

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:58:36 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:55:58 POSLE PODNE
Citat: http://hr.wikipedia.org/wiki/%C4%8CetniciDanašnje značenje riječi četnik jest: "Članovi srpske vojne organizacije s izrazito nacionalističkim šovinističkim velikosrpskim ciljem."
Eto vidiš da znaš. Ustaše su članovi hrvatske vojne organizacije ali ipak ni oni ni četnici nisu pravi Hrvati i Srbi, jer da bi bili, nebi pravili takve zločine.
Možda nisi shvatio, ali za mene četnici i velikosrbi nisu Srbi, jer pravi Srbi su spremni živjeti normalno bez rata i vjerujem da puno ljudi gleda na to tako.

pa 90% srba nije htijelo uci u rat, ali su morali....

Citat: ExtremePower poslato Maj 23, 2010, 13:59:44 POSLE PODNE
A koji je to velikosrpski cilj bio ? Ako se sjcas da su "pametne srpske glave" za vrijeme 90-tih dopusili velikosrpsku agresiju na hrvatsku = ÄŒetnici u potpunosti se slazem sa Donom

Kada sam rekao "Pametne srpse glave" mislio sam na, srpsku akademiju znanosti

A ko je u skrpskoj akademiji znanosti ? samo cetnici ????
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 14:03:22 POSLE PODNE od galeb

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









nastoe

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:01:32 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:58:36 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:55:58 POSLE PODNE
Citat: http://hr.wikipedia.org/wiki/%C4%8CetniciDanašnje značenje riječi četnik jest: "Članovi srpske vojne organizacije s izrazito nacionalističkim šovinističkim velikosrpskim ciljem."
Eto vidiš da znaš. Ustaše su članovi hrvatske vojne organizacije ali ipak ni oni ni četnici nisu pravi Hrvati i Srbi, jer da bi bili, nebi pravili takve zločine.
Možda nisi shvatio, ali za mene četnici i velikosrbi nisu Srbi, jer pravi Srbi su spremni živjeti normalno bez rata i vjerujem da puno ljudi gleda na to tako.

pa 90% srba nije htijelo uci u rat, ali su morali....


Kada sam rekao "Pametne srpse glave" mislio sam na, srpsku akademiju znanosti

Ti "znanstenici" su se slozili sa planom velike srbije

Ja sam bio klinac, kada mi je tata bio na ratistu, ja sam bio ispod stola i plakao jer sam vidio da moj tata na ratistu riskira svoju glavu (i to jos na novu godinu),a na televiziji pustaju video kako milosevic & mesic plesu (neznam milosevic ili tudman)
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 14:03:57 POSLE PODNE od ExtremePower

u ratu su svi cinili sranja...
zato zaboravite te simbole i okrenite se buducnosti...

turker_kc

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 14:06:05 POSLE PODNE
u ratu su svi cinili sranja...
zato zaboravite te simbole i okrenite se buducnosti...

SVE ili NIÅ TA

Correlli

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:01:32 POSLE PODNE
pa 90% srba nije htijelo uci u rat, ali su morali....
Nitko nije morao uči u rat isto kao što se pokolji i agresije nisu trebale praviti.

Srpska politika je kriva da neki Srbi razmišljaju o velikosrpskom planu, a oni koji ne razmišljaju o toj gluposti, oni su pravi Srbi.

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 14:06:46 POSLE PODNE
SVE ili NIÅ TA
Već sam rekao: komunističkih, nacističkih, faÅ¡ističkih, ustaÅ¡kih, četnićkih, .. zastava NEĆEMO dopustiti na ovom forumu. Ako imaÅ¡ problem sa time i ako vidiÅ¡ vrijeÄ'anje u danaÅ¡njim zastavama država/entiteta/dijaspora onda ne trebaÅ¡ da budeÅ¡ na ovom forumu.

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 14:06:05 POSLE PODNE
u ratu su svi cinili sranja...
zato zaboravite te simbole i okrenite se buducnosti...

Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 14:09:50 POSLE PODNE od Don Correlli

nastoe

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 14:06:53 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:01:32 POSLE PODNE
pa 90% srba nije htijelo uci u rat, ali su morali....
Nitko nije morao uči u rat isto kao što se pokolji i agresije nisu trebale praviti.

Srpska politika je kriva da neki Srbi razmišljaju o velikosrpskom planu, a oni koji ne razmišljaju o toj gluposti, oni su pravi Srbi.

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 14:06:05 POSLE PODNE
u ratu su svi cinili sranja...
zato zaboravite te simbole i okrenite se buducnosti...

Eto s ovim se slazem ovo moze zakljuciti covjek koji misli svojom glavom, ja isto nemam nista protiv srba ali protiv svih nacionalista imam "ustaša, cetnika..." i drugih

turker_kc

Citat: ExtremePower poslato Maj 23, 2010, 14:09:23 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 14:06:53 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:01:32 POSLE PODNE
pa 90% srba nije htijelo uci u rat, ali su morali....
Nitko nije morao uči u rat isto kao što se pokolji i agresije nisu trebale praviti.

Srpska politika je kriva da neki Srbi razmišljaju o velikosrpskom planu, a oni koji ne razmišljaju o toj gluposti, oni su pravi Srbi.

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 14:06:05 POSLE PODNE
u ratu su svi cinili sranja...
zato zaboravite te simbole i okrenite se buducnosti...

Eto s ovim se slazem ovo moze zakljuciti covjek koji misli svojom glavom, ja isto nemam nista protiv srba ali protiv svih nacionalista imam "ustaša, cetnika..." i drugih

Ti ni neznaš šta je nacionalista

to je čovjek koji voli svoju državu lol

Ovo Å¡to vi stalno spominjete mogli bi uvrsiti u radikale  ::)

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 14:06:53 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 14:01:32 POSLE PODNE
pa 90% srba nije htijelo uci u rat, ali su morali....
Nitko nije morao uči u rat isto kao što se pokolji i agresije nisu trebale praviti.

heh gle, ja tebi prislonim pistolj na glavu i recem bori se protiv hrvata radi tog i tog razloga ili ces umrijeti odmah... I onda se ti malo zamislis zasto umrijeti sad ako imam male ali ima sanse da prezivim.... Mislis da se to nije radil  ? ...

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 14:06:46 POSLE PODNE
Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 14:06:05 POSLE PODNE
u ratu su svi cinili sranja...
zato zaboravite te simbole i okrenite se buducnosti...

SVE ili NIÅ TA

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









panda,slusaj me sad...
imam jednog roÄ'aka koji je bio u domovinskom ratu...
kad je s odjeljenjem dosao u jedno gdje su trebali uhvatiti grupu cetnika,koji su se vec povukli odande,znas sto su nasli?...
5 ljudi razrezanih na 4 dijela...
pa ti sad reci sta hoces...

turker_kc

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 14:13:28 POSLE PODNE
panda,slusaj me sad...
imam jednog roÄ'aka koji je bio u domovinskom ratu...
kad je s odjeljenjem dosao u jedno gdje su trebali uhvatiti grupu cetnika,koji su se vec povukli odande,znas sto su nasli?...
5 ljudi razrezanih na 4 dijela...
pa ti sad reci sta hoces...

Pa nisam ja ništa rekao lol

Ja sam protiv četničkog znakovlja, ali se isto tako zauzimam da se sve znakovlje ukloni..