[MAP] Kuca

Započeo FlasH, Februar 26, 2013, 19:46:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo da vam predstavim jednu svoju mapu kuće.
Vidio sam da se postavljaju mape,pa eto rekoh da i ja svoju stavim.
Nije mapa nešto ali evo,malo truda treba uložiti da bude bolje.


















BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Svaka cast za ovo samo si trebao staviti gore zidove i na terasu ... Jer imas televizor , fotelje , parket i sve to zato kad' kisa padne ode sve u pm ... Barem po nekom RPu :D
A ostalo 10/10 !!!
Svaka cast


DISARONNO ROLEPLAY || 12.8.2013 VELIKI UPDATE || 20:00
IP : 193.192.59.222:7778  [ trenutno off ]




Citat: Joveljic poslato Februar 26, 2013, 19:57:55 POSLE PODNE
Svaka cast za ovo samo si trebao staviti gore zidove i na terasu ... Jer imas televizor , fotelje , parket i sve to zato kad' kisa padne ode sve u pm ... Barem po nekom RPu :D
A ostalo 10/10 !!!
Svaka cast

Hvala ti,a rekao sam da treba truda uložiti :P
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Citat: [BD] Dr.Loza poslato Februar 26, 2013, 20:39:17 POSLE PODNE
Odlicno je brt, hvala bogu da se i ti aktiviras malo. 10/10 :D

Ajde hvala ti :P
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Dobro izgleda mapa, ali ovi betonski zidovi nikako ne idu uz ovu pješčanu podlogu, ne uklapa se nikako. Nema temelja. Drugo Å¡to mi se ne sviÄ'a je to Å¡to je kuća cijela siva, montono i dosadno. Ostalo je u redu.

Citat: Ferroviere poslato Februar 26, 2013, 21:06:03 POSLE PODNE
Dobro izgleda mapa, ali ovi betonski zidovi nikako ne idu uz ovu pješčanu podlogu, ne uklapa se nikako. Nema temelja. Drugo Å¡to mi se ne sviÄ'a je to Å¡to je kuća cijela siva, montono i dosadno. Ostalo je u redu.

Hvala i na savjetima i na komentaru.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N