[FS]WC System by Ivan_Ino.pwn

Započeo Ino42O, Februar 26, 2013, 15:20:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Meni ne rade te tackice tjst. textdrawovi  :P  ::)
[/center]

kako jel ne pobjeljuju ili ih nema
Software Developer

Citat: Ivan_Ino.pwn poslato Mart 01, 2013, 20:24:37 POSLE PODNE
Hvala svima! :)

Mozda napravim i glad system ;)

A imam ja svoju ne dovrsenu fs Glad sistem ,samo treba jos par stvarcica da se ubaci :D ( Necu da je objavljujem ovde xD )
[/center]

Citat: Wucha poslato Mart 01, 2013, 20:49:58 POSLE PODNE
Citat: Ivan_Ino.pwn poslato Mart 01, 2013, 20:24:37 POSLE PODNE
Hvala svima! :)

Mozda napravim i glad system ;)

A imam ja svoju ne dovrsenu fs Glad sistem ,samo treba jos par stvarcica da se ubaci :D ( Necu da je objavljujem ovde xD )

ja svoju ako napravim mozda i objavim al vidit cu, a opce nije tesko napraviti glad system :p
Software Developer

Pa vuopste nema ,ali nmvz :D Napravicu ja sebi svoju da ne bude da kradem creditse i to :D
Poslednja Izmena: Mart 01, 2013, 21:24:02 POSLE PODNE od Wucha
[/center]

ma upravu si ti necu je ni ja objavljivat jer samo neko creditse promjeni i kao njagova FS  :P
Software Developer

Extra je ovo sad sam ga testa i sve savrseno radi !
10/10
Ino samo nastavi !
;)

Veliki REP++++++ za ove momke:
[BC:RP] Mr.Gagi
Blaeks
ɴᴇʟʟʏâ,,¢

Citat: Ivan_Ino.pwn poslato Mart 01, 2013, 20:57:18 POSLE PODNE
ma upravu si ti necu je ni ja objavljivat jer samo neko creditse promjeni i kao njagova FS  :P

Pa mozes i samo slike ako zelis da vide kako izgleda tvoje delo :D xD (Osim ako ne otvaras svoj server pa zelis da bude tajna xD)
[/center]

Citat: [Black_Dayton] poslato Mart 01, 2013, 21:17:01 POSLE PODNE
Extra je ovo sad sam ga testa i sve savrseno radi !
10/10
Ino samo nastavi !
;)

Hvala







Citat: Wucha poslato Mart 01, 2013, 21:26:18 POSLE PODNE
Citat: Ivan_Ino.pwn poslato Mart 01, 2013, 20:57:18 POSLE PODNE
ma upravu si ti necu je ni ja objavljivat jer samo neko creditse promjeni i kao njagova FS  :P

Pa mozes i samo slike ako zelis da vide kako izgleda tvoje delo :D xD (Osim ako ne otvaras svoj server pa zelis da bude tajna xD)

e upavu si mogao bi samo slike :)
Software Developer




Joy

*

Lijepa je fs ali ima problem,na serveru kada je ubacena,timer djeluje samo na id 0 igraca a ostalim igracima su crvene crtice i nikad ne pobjeljuju,a id 0 pobjeljuju crtice  :D

Citat: Joy Punisher poslato Oktobar 14, 2013, 15:47:50 POSLE PODNE
Lijepa je fs ali ima problem,na serveru kada je ubacena,timer djeluje samo na id 0 igraca a ostalim igracima su crvene crtice i nikad ne pobjeljuju,a id 0 pobjeljuju crtice  :D

a da skuzio sam... jbga davno je radio nisam ni znao raditi za pojedinacne playere TD-ove  :D mozda napravim update i fixam to..
Software Developer