[POMOC]Camera

Započeo 'Stojanovskiâ„¢, Februar 25, 2013, 23:09:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako nedavno sam kupio laptop Fujitsu i camera mi je radila do juce i sada pricam na skype i pokusam da upalim kameru i ne pali se samo vrti ono kao da se pali.Ponekada pise da ima slaba konekcija medju nama dvoje dal moze biti do neta ili do camerE ?

Citat: ||SemkoO|| poslato Februar 25, 2013, 23:25:53 POSLE PODNE
Imao slicnih problema , koristio sam Toshiba Satelite ... problem je do konekcije ne do kamere :D :) Probaj pa javi :D
Probacu sutra sada pise na skype da je veza vrlo slabaa :) kad proobam javicu :D

Mislim da je to do konekcije...  :)

Ja mislim da nije do konekcije jel sam sada povrzao drugu kameru i ta radi a camera na laptopu opet  nece

Sada je pocela da se pokazuje al odmah se ukoci stane

ado97

Ja mislim da je to do kamere a ne do konekcije.
Ako ti normalno pokreneš to i pricas i stane odjednom to je do kamere..

Citat: elemeNtaL poslato Februar 26, 2013, 14:28:34 POSLE PODNE
Ja mislim da je to do kamere a ne do konekcije.
Ako ti normalno pokreneš to i pricas i stane odjednom to je do kamere..
Znaci ovako sada nekada pise da je internet veza vrlo slaba i ucita kamery al pokazuje samo crnu sliku a kasnije pise da je brzina dovojno brza i da obavja video poozive i pojavi se slika i odmah je ukoci..

ado97

De slikaj taj problem da baš vidim jer i ja koristim to sve pa mi se nikad to nije dešavalo.

Moguce je da se konekcija cesto gubi. Daleko vise resursa je potrebno za rad skypa kada imas video poziv na odnosu samo na obicni poziv.

Nadji neko mjesto gdje ce ti net konekcija biti stabilna bar 10-ak minuta pa vidi sta se desava.

Uradi i update drajvera mozda su izasle nove verzije, sto ce svakako pomoci u radu lap top-a.

ne sjecam se tocno ali ja sam rjesio problem oso sam u device u contorl panel i staisao sam na cameru uninstall i ponovno sam pokrenuo laptop i kamera se automatski instalirala i radila je :D

Citat: 99Mile99 poslato Februar 26, 2013, 22:02:41 POSLE PODNE
ne sjecam se tocno ali ja sam rjesio problem oso sam u device u contorl panel i staisao sam na cameru uninstall i ponovno sam pokrenuo laptop i kamera se automatski instalirala i radila je :D
jel ce se 100% samo instalirati  ? ? D:

Preinstall sam i camericu al opet nece ............

Isti problem imam sa Toshiba Satellite laptopom, još ga nisam riješio. Ja pretpostavljam da je to do konekcije. Npr. kad zimi hoću da pričam preko Skype-a nema šanse, a ljeti dok su ljudi na godišnjim odmorima, veća brzina interneta, manji promet, kamera normalno radi. Možda čudno, al barem se meni to dešava. Drugo je možda i do samog Skype-a, činjenica je da Skype jede RAM dok radi, a pogotovo video poziv.

Citat: Ferroviere poslato Februar 27, 2013, 00:51:01 PRE PODNE
Isti problem imam sa Toshiba Satellite laptopom, još ga nisam riješio. Ja pretpostavljam da je to do konekcije. Npr. kad zimi hoću da pričam preko Skype-a nema šanse, a ljeti dok su ljudi na godišnjim odmorima, veća brzina interneta, manji promet, kamera normalno radi. Možda čudno, al barem se meni to dešava. Drugo je možda i do samog Skype-a, činjenica je da Skype jede RAM dok radi, a pogotovo video poziv.

Nekako je i logicno da video poziv vuce vise net od ne obicnog poziva.... :O