Bavaria RP - Spawn - Beta

Započeo cedd, Februar 25, 2013, 17:31:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, evo poceo sam raditi polahko iz dosade mod Bavaria RP ( ime piva xD ) uglavnom evo ukretko na slikama da vam pokazem spawn :) posto me je jedan lik dosadio da vidi slike :)






Tamo gdje pise "Vodic i Registracija : Obavljena" to moze pisati i "Neobavljena" sta mislim pod tim , igrac moze uci na server kao samo turist dobije random ime i moze igrati na serveru 5 min i trazi mu registraciju (poslije 5 min. ) to odabere kad prvi put udje na server ;) a to cu vam slikati sljedeci put posto jos uvijek nisam dok raja zavrsio xD


Nije nista posebno ali ocjenite xD g-l-u-po ali bice bolje xD




STARO , radim novo :P
Poslednja Izmena: Februar 25, 2013, 20:38:08 POSLE PODNE od маттНеω· a.k.a Itachi


Ne liči mi ovo na spawn.. A i ovi stubovi napred su nekako ružni..
Moglo je ovo dosta bolje da se izvede..
Ovaj text Å¡to si stavio, Ne potrebno..

Kakav ti je ovo spawn, trebao si staviti negdje na kolodvoru, aerodromu ili u blizini plaže , ako je RP, likovi doÄ'u ( vozom, avionom brodom) a ne padaju ispred neke zgrade tek tako

Citat: Artieâ,,¢ aka TrickMasterâ,,¢ poslato Februar 25, 2013, 20:07:02 POSLE PODNE
Kakav ti je ovo spawn, trebao si staviti negdje na kolodvoru, aerodromu ili u blizini plaže , ako je RP, likovi doÄ'u ( vozom, avionom brodom) a ne padaju ispred neke zgrade tek tako
Pa vidi bro ja sada radim system ovako...
KAda udje on je ovako u autobusu izlazi iz autobusa i pocinje mu vodic po gradu od strane Turisticke agencije al' ako vam se nesvidja , radicu novo sto meni nije mrsko :)

Loše mapano, ovaj tekst bespotreban. Ja kolko znam sad je 2013. godina. Šta će ti onda to since 2009.

Lako za izvesti,a bas mi se i ne svidja 6/10




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Lepa ideja..A mogla je bolja mapa :)

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling