Podzemna garaza - By Hudiga

Započeo hudiga, Februar 24, 2013, 20:20:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo jedna mapa..bilo mi dosadno pa reko da uradim nesto..i ja nisam zadovoljan sa ovim jer sam se smorio,mapa je prevelika i trebalo je ispasti drugacije al ajd :) .
Mogao sam okolo malo uljepsati al smorio sam se previse :)









Mini update:

Poslednja Izmena: Februar 25, 2013, 17:58:50 POSLE PODNE od нυDιgα™ aka Gigo

Vrlo solidna mapa , ideja , 10/10 , nema druge  nazalost :)
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢


Bas mi se svidja, svaka cast :D Inace, treba vremena za ovo, smor je veliki da se mapa ovo, jos jednom, svaka cast :D
RESPECT :
Vegas & C++

Citat: Cimburovic poslato Februar 24, 2013, 20:24:41 POSLE PODNE
Bas mi se svidja, svaka cast :D Inace, treba vremena za ovo, smor je veliki da se mapa ovo, jos jednom, svaka cast :D

Ma joj..do pola sam imao zelju da uradim..a tamo poslije vec dosadilo,mislio sam ostaviti pa dovrsiti neki drugi put al nisam htio :)

Znam da ima previse sivog,nisam znao sta da ubacim vise..mislio sam one naplatne rampe al ne znam sto nisam xDD..mozda za update neki :D

Hvala vam :)


pax95

Mapa kida Gigo 10/10. Sve je super svidja mi se :)

Svaka cast....


DISARONNO ROLEPLAY || 12.8.2013 VELIKI UPDATE || 20:00
IP : 193.192.59.222:7778  [ trenutno off ]




ado97

Dobro je ovo Hudiga ali ima jedna mana :D
Ima previše ovog sivog ali tvoj izbor,trebo si ukrasit al te smorilo oprostit ćemo ti :P
9/10

Citat: elemeNtaL poslato Februar 24, 2013, 22:08:25 POSLE PODNE
Dobro je ovo Hudiga ali ima jedna mana :D
Ima previše ovog sivog ali tvoj izbor,trebo si ukrasit al te smorilo oprostit ćemo ti :P
9/10

Bit' ce nekad update kad me volja uhvati :D

Hvala vam :)
Poslednja Izmena: Februar 24, 2013, 22:14:55 POSLE PODNE od нυDιgα™ aka Gigo


Citat: нÏ...Dιgαâ,,¢ aka Gigo poslato Februar 24, 2013, 20:20:45 POSLE PODNE
Evo jedna mapa..bilo mi dosadno pa reko da uradim nesto..i ja nisam zadovoljan sa ovim jer sam se smorio,mapa je prevelika i trebalo je ispasti drugacije al ajd :) .
Mogao sam okolo malo uljepsati al smorio sam se previse :)
Upravo to izgleda glomazno, ali odlicna ideja, jos samo trunkicu pobrini oko realizacije jer strop je malo previsoko naspram tla. I da si neke dekoracije jos uvrstio u mapu bila bi odlicna.

Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 24, 2013, 22:25:23 POSLE PODNE
Citat: нÏ...Dιgαâ,,¢ aka Gigo poslato Februar 24, 2013, 20:20:45 POSLE PODNE
Evo jedna mapa..bilo mi dosadno pa reko da uradim nesto..i ja nisam zadovoljan sa ovim jer sam se smorio,mapa je prevelika i trebalo je ispasti drugacije al ajd :) .
Mogao sam okolo malo uljepsati al smorio sam se previse :)
Upravo to izgleda glomazno, ali odlicna ideja, jos samo trunkicu pobrini oko realizacije jer strop je malo previsoko naspram tla. I da si neke dekoracije jos uvrstio u mapu bila bi odlicna.

Polako..za jedno 2 godine dok me uhvati zelja  HAHAH :)

Ima tu pun ku'ac da se doda jos al bit' ce uskoro :)

Lijepa mapa i ideja,mrvicu velika hehe :)
                                                                                                                               BMW  > e30 > drift machine
BIG Respekt: Mr.Gagi
RESPECT:...Neno...,[BURPG] R4pid (Halid),
Maki187, Loza216,Eclipse

vidi vidi mape :D extra si uradio, svaka cast ;D
Follow me na Instagram @sixmatic