[MAP] BaNNeD - ProMapper (INT Zatvora)

Započeo вαииє∂, Februar 24, 2013, 16:47:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Naziv rada: INT Zatvora za www.infernal-samp.com
Vrijeme rada: 1 sat
Kod(objekti): (samo pojedinima)

(Kliknite na sliku za ALBUM)
Komentar: Ocjenite rad(od 1 do 10). Ukoliko neko treba neku mappu za server ili slicno kontaktirajte me na PM.


(Klikom na sliku iznad mozete provjeriti sve o nama)


ado97

Dobra mapa ali mi izgleda nekako prazno.
Dodaj još nekih stvari kao npr u ovu sobu koja je za teretanu.
7/10



Prvo sebe nazivas pro mapperom, osobno ja sa eto uskoro 5 godina iskustva nemogu reci za sebe.

Druga stvar kopija mojih bbc kodova. I treca stvar je da za mapu nebi mogo dobit vise od 4/10.


Extra 10/10

Veliki REP++++++ za ove momke:
[BC:RP] Mr.Gagi
Blaeks
ɴᴇʟʟʏâ,,¢

Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 24, 2013, 17:38:05 POSLE PODNE
Prvo sebe nazivas pro mapperom, osobno ja sa eto uskoro 5 godina iskustva nemogu reci za sebe.

Druga stvar kopija mojih bbc kodova. I treca stvar je da za mapu nebi mogo dobit vise od 4/10.
Kakvih BBC kodova jesil zdrav?
Boli mene kurac za tvoje iskustvo, ja sam pro po svojim radovima.
Nije moj problem sto tebi treba 5 godina da savladas tako lagan program, ja se bavim mappingom samo 2 god.


Btw..Hvala svima na kritikama, kod nisam postavio jer je radjena za server koji sam naveo, mappa nije "specijalna" kakvu ste ocekivali jer je za RP.


(Klikom na sliku iznad mozete provjeriti sve o nama)

Citat: James_Anderson poslato Februar 24, 2013, 19:55:59 POSLE PODNE
Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 24, 2013, 17:38:05 POSLE PODNE
Prvo sebe nazivas pro mapperom, osobno ja sa eto uskoro 5 godina iskustva nemogu reci za sebe.

Druga stvar kopija mojih bbc kodova. I treca stvar je da za mapu nebi mogo dobit vise od 4/10.
Kakvih BBC kodova jesil zdrav?
Boli mene [cenzura] za tvoje iskustvo, ja sam pro po svojim radovima.
Nije moj problem sto tebi treba 5 godina da savladas tako lagan program, ja se bavim mappingom samo 2 god.


Btw..Hvala svima na kritikama, kod nisam postavio jer je radjena za server koji sam naveo, mappa nije "specijalna" kakvu ste ocekivali jer je za RP.
Pusti njih mapa je odlicna za pocetnika makar nisi ;)
Svaka ti cast ! Mozda ako me jedan vamo ne izradi za mapu uzmem tebe da mapas na mom servru .!...

Veliki REP++++++ za ove momke:
[BC:RP] Mr.Gagi
Blaeks
ɴᴇʟʟʏâ,,¢

Mapa je 5/10 puno praznog prostora vrata od celija ti prolaze jednim malim djelom kroz zid.Zidove si uzeo one bas fensi,da nema celija i resetki reklo bi se da je hotel....
I bas kao sto ti je Sexserghy ♥ rekao nazivas sebe Pro???
Ako si ti pro onda je vecina mapera na ovom forumu Master za tebe.Onda su oni prekucali MTA i Map Editor.... :D ;)
A izmedju ostalog "Pro" prekrsio si pravilo ovog podforuma.Ovdje se stavljaju mape sa Kodovima....Profesionalac ponekad se procitaju pravila....  ;) :D
Respect:мσмαк. ^ [5]. , -[ThÑ"]¢αƨƨσ|^^ ,
Maki187 , [BP] HeLoX ba! ^^ , Korda , Accardo , phaenomeN , B1b1

8/10 nije lose..Molim administratore da ne lockaju tako brzo teme :O

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


Citat: Amaxx poslato Februar 24, 2013, 21:13:40 POSLE PODNE
Mapa je 5/10 puno praznog prostora vrata od celija ti prolaze jednim malim djelom kroz zid.Zidove si uzeo one bas fensi,da nema celija i resetki reklo bi se da je hotel....
I bas kao sto ti je Sexserghy ♥ rekao nazivas sebe Pro???
Ako si ti pro onda je vecina mapera na ovom forumu Master za tebe.Onda su oni prekucali MTA i Map Editor.... :D ;)
A izmedju ostalog "Pro" prekrsio si pravilo ovog podforuma.Ovdje se stavljaju mape sa Kodovima....Profesionalac ponekad se procitaju pravila....  ;) :D

Nemoj on je pro. :-)


Napuco si interijer ko da je hotel s 5 zvjezdica. U kojem si zatvoru vidio laminat na podu? Koji to zatvor ima 5-10 ćelija, osim policijske stanice koja se ne može nazvati zatvorom već pritvorom. Pravi zatvori koliko ja znam imaju od 50 do 200, neki i više.