Chrome

Započeo αησηумσυѕ, Februar 23, 2013, 19:48:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

U zadnjih dva dana mi Google Chrome mnogo koci ne otvara neke sajtove kao sto su google.rs , milf gamepanel , gt.com itd... Jel zna neko kako to da resim ?


Obrisao ali opet tako nekako koci po malo :D




I to uradio i opet ne otvara panel,google ...

EDIT : E da kad zakove pojavi mi nesto Shockwawe crasherd ... ?
Poslednja Izmena: Februar 23, 2013, 20:40:59 POSLE PODNE od αησηумσυѕ



ides gore u desnom uglu na stavku ' prilagodite i kontrolisite google chrome' i tu udjes, i ides u 'istorija'  i onda ides ' obrisi sve podatke pregledanja' i tu samo selectujes i zavrsis posao


Citat: αησηумσÏ...Ñ• poslato Februar 23, 2013, 21:20:35 POSLE PODNE
Nece da otvori to :)
e ? ma mora da hoce, onda probaj da skines ccleaner, i onda da refreshujes stavke kompa preko njega

to ti je do verzije chroma sta lupate gluposti idi na net i na oficijalnu chrome stranicu i skini najnoviju verziju i meni je kocilo bilo na staroj verziji.
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Citat: N1XTON poslato Februar 23, 2013, 21:23:58 POSLE PODNE
to ti je do verzije chroma sta lupate [cenzura]osti idi na net i na oficijalnu chrome stranicu i skini najnoviju verziju i meni je kocilo bilo na staroj verziji.
sta ti lupas gluposti, meni bas i ne pravi probleme, samo se dzaba pravis pametan  ::)

Citat: Blaeks poslato Februar 23, 2013, 21:25:04 POSLE PODNE
Citat: N1XTON poslato Februar 23, 2013, 21:23:58 POSLE PODNE
to ti je do verzije chroma sta lupate [cenzura]osti idi na net i na oficijalnu chrome stranicu i skini najnoviju verziju i meni je kocilo bilo na staroj verziji.
sta ti lupas [cenzura]osti, meni bas i ne pravi probleme, samo se dzaba pravis pametan  ::)
lool meni nijje htijelo BS ucitavat nije mi htijelo nekad FB pokusavo sam sve psovo sve sto sam mogao i kasnije dosao drug skino novu verziju i sve radi :D
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka