[BE:RP] Balkan Ellite v1.7

Započeo Nikola GRocezen, Februar 21, 2013, 23:16:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

LAZNI MOD SAM OBAJVIO!!!
MOJ BALKAN ELLITE JOS NIJE GOTOV!


ZABRANJUJEM DA SE KORISTI IME BALKAN ELLITE!!!!
Poslednja Izmena: Februar 22, 2013, 15:34:48 POSLE PODNE od Kaja_Monst3r
Motocross is life!
Mapam,skriptam.Pomazem vlasnicima.Ako imate igrace mozemo se dogovoriti za spajanje.(Ali morate nesto znati raditi):)

Citat: Martin_Jankovic poslato Februar 21, 2013, 23:19:40 POSLE PODNE
odlican mod testao sam ga sada odlican

Hvala ti velika :D
Motocross is life!
Mapam,skriptam.Pomazem vlasnicima.Ako imate igrace mozemo se dogovoriti za spajanje.(Ali morate nesto znati raditi):)

Ishvalio si me kao boga hahaha Hvala ti za creditse i to .... Mod je dobar ... nastavi tako... mada mogo si jos edit vidi se da je osnova diablo
Poslednja Izmena: Februar 22, 2013, 00:17:17 PRE PODNE od Dimi

Cekacu te do sjutra ali moras da smanjis ova slova i ovaj font sto je ovo ne moze da se procita!

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: Dimi poslato Februar 21, 2013, 23:32:44 POSLE PODNE
Ishvalio si me kao boga hahaha Hvala ti za creditse i to .... Mod je dobar ... nastavi tako... mada mogo si jos edit vidi se da je osnova diablo

znam,ali sam radio od nula nista nisam cak ni kopirao nego jedan do drugog pawn-a i radio :D nisam htio da ispadnem (pakas) pa da uzmem sve sa tvog moda.Meni najdraza mapa je fontana srece u santa mari beach koju sam ja dodao xD
Poslednja Izmena: Februar 22, 2013, 07:20:29 PRE PODNE od Kaja_Monst3r
Motocross is life!
Mapam,skriptam.Pomazem vlasnicima.Ako imate igrace mozemo se dogovoriti za spajanje.(Ali morate nesto znati raditi):)

Citat: [BU]Davidoff poslato Februar 22, 2013, 02:25:47 PRE PODNE
Cekacu te do sjutra ali moras da smanjis ova slova i ovaj font sto je ovo ne moze da se procita!


Ok,dogovoreno :D
Motocross is life!
Mapam,skriptam.Pomazem vlasnicima.Ako imate igrace mozemo se dogovoriti za spajanje.(Ali morate nesto znati raditi):)

Sada slikam,ako stignem stignem :D
Motocross is life!
Mapam,skriptam.Pomazem vlasnicima.Ako imate igrace mozemo se dogovoriti za spajanje.(Ali morate nesto znati raditi):)

triple post :P nego ovih poslova pola nema ?

Evo ovako dragi moji ja sam znaci Nikola Gros.Nebitan za mod;) da mene nije bilo on nebi ni znao sta je server igro sam na BA dosao je i nekako smo se sprijateljili najbolji jaran na sampu bio mi je Patrick sovec od kad je on dosao ja i patrick smo se uvjek svaÄ'ali jer sam vise vjerovao Zugi.e i tako je reko da zna MAPAT I SKIRPTAT.I eto doso je dan da imamo server trebalo je ubaciti mod dobro ukljucio je filezile ubacio je mod i nije ga znao pokrenut da radi morao je hoster drugi put sam to uradio ja msm ja sam mu reko posto on nije znao.I ostala sranja je reko da zna a nije znao ni da edit mod i to sam ga JA NAUCIO.Balkan Elite to ime sam izmislio ja a ne on opet laze i eto uvjek je govorio da zna itd.a ubiti nema pojma sta je samp rekli bi smo da je BOT.Imali smo server nekim ljudima sam obeco admina dao sam im i doslo je neko djete od 8 i reklo Zugi da je hack gp i da nam je ubacio skriptu neku za muziku,Zuga je opet bio tolko pametan da mu je povjerovo i dao vlasnik otvarali smo server 3 puta imali igraca 20 rekord.Pola toga sta je tu sve vam je to dragi moji laz da nije bilo mene on nebi MAPPO,SCRIPTO I ostala sranja vezana uz sam.Pise rekord 50/50 vjerujete mu,fkt nekuzim evo opet laž.

To vam je Prava istina a sad vi njemu vjerujte da je mod od njega reko je od 0 a to je Diablo Gaming Edit!  Bez uvrede ja samo govorim istinu nezelim da ljudi pate kako sam ja kad sam saznao istinu!;)

Skinite Diablo Gaming i Ovaj pa usporedite vidjet cete da je sve isto:
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=sudo42og06sg9luenc7g.jpg
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=gkqn4it3y76lueq6a8l.jpg                                              DOKAZI! da nije od 0;)
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=n5xikhs4h3o9oxaps7s3.jpg
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=zi8vousfgzlvjham7dy.jpg   
Poslednja Izmena: Februar 22, 2013, 14:02:42 POSLE PODNE od Nikola GRocezen

Video sam da je moj edit promenio ime i 1 posao ali nisam hteo da pamtujem

Citat: Dimi poslato Februar 22, 2013, 14:17:47 POSLE PODNE
Video sam da je moj edit promenio ime i 1 posao ali nisam hteo da pamtujem

A Jbga ja mu to dozvolit necu da laze da su njegve zasluge a tvoje su!i da laze ljude.

Nikola to sto ti mislis da si pametan ubi se rekao si mi samo da se na streamer dodaje .so xD hhahaha lol,jebi se jebo ga mod
Motocross is life!
Mapam,skriptam.Pomazem vlasnicima.Ako imate igrace mozemo se dogovoriti za spajanje.(Ali morate nesto znati raditi):)

Citat: Kaja_Monst3r poslato Februar 22, 2013, 15:06:09 POSLE PODNE
Nikola to sto ti mislis da si pametan ubi se rekao si mi samo da se na streamer dodaje .so xD hhahaha lol,jebi se jebo ga mod


Wahahahahahhahahahahaahahahhahahahah.Da ti to nisam reko nebi znao mod stavit tako da nebudi gluplji bolje nego jesi wahahahah:D