[Mapa] Elektrana Los Santos

Započeo [BR] Ralph, Februar 13, 2013, 01:34:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 13, 2013, 17:36:31 POSLE PODNE
[quote author=
Boss link=topic=68447.msg475557#msg475557 date=1360773103]
Citat: |SE|Loza poslato Februar 13, 2013, 17:16:43 POSLE PODNE
Preporucujem ti da predjes u map editoru, jer ti je tamo lakse sa pomeranjem objekata  :)

Poceo sam ga koristiti ali nikako da se naviknem.

Koristi MTA Map Editor, zaboravi na Samp Map Construction ak nikad nisi radio u njemu.
[/quote]

U njega ulazim samo zbog remove opcije, pa ubacim u MTA te obrisane objekte.

Hvala ti za tut. :)

Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 13, 2013, 17:36:31 POSLE PODNE
[quote author=
Boss link=topic=68447.msg475557#msg475557 date=1360773103]
Citat: |SE|Loza poslato Februar 13, 2013, 17:16:43 POSLE PODNE
Preporucujem ti da predjes u map editoru, jer ti je tamo lakse sa pomeranjem objekata  :)

Poceo sam ga koristiti ali nikako da se naviknem.

Koristi MTA Map Editor, zaboravi na Samp Map Construction ak nikad nisi radio u njemu.
[/quote]

Kako ce u njemu nauciti raditi,ako ne vjezba....
Solidna mapa,nesvidja mi se lokacija ostalo je solidno...8/10
Respect:мσмαк. ^ [5]. , -[ThÑ"]¢αƨƨσ|^^ ,
Maki187 , [BP] HeLoX ba! ^^ , Korda , Accardo , phaenomeN , B1b1

@ Boss - Nemas frke.

@ Amaxx - Ako oduvijek radi u MTA Editoru i naviko je na njega nevidim razloga zasto bi trebao prelazit na Map Construction kad sve sta mozes u njemu mozes i u MTA Editoru. :-)

Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 13, 2013, 19:10:42 POSLE PODNE
@ Boss - Nemas frke.

@ Amaxx - Ako oduvijek radi u MTA Editoru i naviko je na njega nevidim razloga zasto bi trebao prelazit na Map Construction kad sve sta mozes u njemu mozes i u MTA Editoru. :-)
Ne moze brisati objekte...Nema sve objekte sem ako sam ne ubaci...Ali da nebi isli u OFT...Fino je znati raditi i u MTA Editoru i u Map Construction...Sve zavisi od mape do mape sta zelis da mapas....
Respect:мσмαк. ^ [5]. , -[ThÑ"]¢αƨƨσ|^^ ,
Maki187 , [BP] HeLoX ba! ^^ , Korda , Accardo , phaenomeN , B1b1

Citat: Amaxx poslato Februar 13, 2013, 19:17:54 POSLE PODNE
Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 13, 2013, 19:10:42 POSLE PODNE
@ Boss - Nemas frke.

@ Amaxx - Ako oduvijek radi u MTA Editoru i naviko je na njega nevidim razloga zasto bi trebao prelazit na Map Construction kad sve sta mozes u njemu mozes i u MTA Editoru. :-)
Ne moze brisati objekte...Nema sve objekte sem ako sam ne ubaci...Ali da nebi isli u OFT...Fino je znati raditi i u MTA Editoru i u Map Construction...Sve zavisi od mape do mape sta zelis da mapas....

Moze ako se zna snalazit u njemu. Primjerice u MTA Editoru nema stvari koju neznam napraviti dok u Map Construction nemam blage veze ( Znam se jedino kretat mapom, i brisat objekte - Jer me nikad niti nije zanimalo ista vise ). Da i nema Map Constructiona koordinate za brisanje objekata bi uzimao direktno iz MTA Editora jer sam i to skuzio. Tako da ako si dovoljno motiviran sve mozes kad hoces. :-)

Nista posebno  >:(

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling