[GameMode] City Life RolePlay v5.0

Započeo ...Nikola..., Februar 10, 2013, 19:49:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kad pokrenem Server stalno pise da YSI ne valja da treba novija verzija ali server radi ? Hoceli server radit normalno ili nece

E i u server.cfg pd filterscripts pisu neme filterskripte ali ih nema u fajlovima?
Poslednja Izmena: Februar 11, 2013, 20:58:42 POSLE PODNE od Dirty

Dobar mod :)
______________________________________________
Havana RolePlay 0.3z
Server IP: 193.192.59.222:7778
Forum: Uskoro
TeamSpeak: Uskoro!
Otvorenje: 27.02.2014
_____________________________________________

Dobar mod ;)
Follow me na Instagram @sixmatic

Citat: Chris_King poslato Februar 12, 2013, 14:24:23 POSLE PODNE
ovo je EDIT mog moda GeneratioN RolePlay-a! Ne seri previše!

Koju ti drogu koristis LoL ja nisam skino nijedan mod sa BSa niti ZBSa jer nema neki dobar,ovaj mod je od 0 i JA SAM GA LICNO RADIO.

Citat: Chris_King poslato Februar 12, 2013, 14:24:23 POSLE PODNE
ovo je EDIT mog moda GeneratioN RolePlay-a! Ne seri previše!
Eto kad je neko nezahvalan kad je neko pun sebe.Pa moglo bi se reci bolestan.
Decko kao prvo ne lupetaj, nego se uhvati za glavu pogledaj gde se nalazis pa se preslisaj.
A onda tek mozes da pricas sta oces.
Ovo je mod licno radjen od 0.
Toliko.

Citat: Chris_King poslato Februar 12, 2013, 16:19:33 POSLE PODNE
kako si ti uspio napravit skriptu ko i ja jbt sve jedan redak i sve! Pogledaj moje pa svoje! http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=55549.0
Malo otvori oči pogledaj kad sam objavio i sve! Pa kreni gledat!

Alo bre sine koju ti drogu koristis ja nisam na BS ulazio niti sam skino IJEDNA PISLJIVI mod jer su svi sranje tako da me zabole kurac sta ti mislis ovaj mod sam radio JA licno od 0 i nisam kopiro.Nisam znao da postojis a kamoli da postoji tvoj mod tako da odjebi .I.

Citat: Chris_King poslato Februar 13, 2013, 08:38:55 PRE PODNE
Kopiro si moj mod!  8) Ne seri previÅ¡e!

ALO BOLESNIKU JA NISAM NI ZNAO DA POSTOJI TVOJ MOD I STA JEDES GOVNA DA SAM KOPIRO TVOJ MOD SLEPCE SKINO SAM GA I NEMA NISTA ISTO KAO U MOM + JE MOJ BOLJI 100 PUTA.Nemoj da me izazivas i ovako sam slab sa zivcima kad me neko ubedjuje kad nije tako,za tvoju informaciju teo sam da kopiram YUB ali sam odustao posto ima dosta da se radi i mrzi me da skriptam a i sad plus skola i moram da prodjem vrlodobar najmanje tako da psstt...

nikola šta je sa komandom /guide neće da radi i u pawnu da kompajlam nemože error izbaci nekakav


Jel.zna neko kako da sredim cuvanje podataka za ovaj mod ne radi mi jedino ako pokrenem sakp-server.exe kaoo administrator

Citat: Chris_King poslato Februar 13, 2013, 22:09:49 POSLE PODNE
Ma editovo si moj mod i gotovo! Znam svoj mod napamet! :D
i čorav čovjek bi vidio da mod uopste nije isti...  ::)
Follow me na Instagram @sixmatic


Citat: Chris_King poslato Februar 13, 2013, 22:09:49 POSLE PODNE
Ma editovo si moj mod i gotovo! Znam svoj mod napamet! :D

Alo bolesniku sta jedes govna kad je burek jeftin reko sam ti da odjebes glupaku nisam ni znao da postojis niti tvoj mod dok nisi postao u temi i poceo da jedes govna,ja sam mod radio od 0 i mrs ajde

Citat: Dimi poslato Februar 13, 2013, 18:51:48 POSLE PODNE
Jel.zna neko kako da sredim cuvanje podataka za ovaj mod ne radi mi jedino ako pokrenem sakp-server.exe kaoo administrator

ne znam meni sve radi lepo :/

ma prebacio sam sve fajlove u 0.3x windows i radi sve sad :)

Citat: Chris_King poslato Februar 15, 2013, 09:21:22 PRE PODNE
Pogledaj skriptu prve redove! Ja sam napravio taj mod (kreno od 0) i stao sam jer sam bio prekino sa SAMP-om! A Nikola je skinuo taj mod i samo EDITOVO! I tu je kreno srat kako je on "NAPRAVIO" taj mod, a samo je EDIT moj !
Dosta mi te je vise tvojih lazi tvog bezobrazluka i tvog nabedjivanja.
Ide prijava Co Administratorima and Super Moderatorima.
Sada da vidimo sta oni kazu.