[Pomoc] Kako da micem

Započeo Emil, Februar 10, 2013, 13:13:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

jedan lik sto je pravio mod izbiso je neke zrade opstinu itd i stavio nove sad ja ocu svaku mapu da izbrisem da bude kao na gat obicnom i da ja pocnem mapat cio grad ali posle kako cu na opstinu da napravim da se ualzi u nju na ulaz ??? i kako da pobrisem sve on stoje stavljao nove zgrade i mape hvala
LibertyHood otvaranje petak u 20 casova !

Za objekte iz GTA brisat mozes ovo koristit http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=52867.0
A koliko sam skuzio ti imas neki mod i nezelis da tamo budu mape koje je vec netko napravio, to potrazis u modu pod OnGameModeInit riječi CreateObject ili CreateDynamicObject i obrises ih i compile mod, a za ulaz i izlaz moras skriptat i znati koordinate

Odes pod OnGameModeInIt i izbrises sve sto je CreateObject ili CreateDynamicObject osim kapija..i odes pod OnPlayerConnect i izbrises ako ima RemoveBuilding..

a oceli posle bit sve ko u gta i ocel se moc uc u opstinu
LibertyHood otvaranje petak u 20 casova !

Citat: Emil poslato Februar 10, 2013, 13:52:37 POSLE PODNE
a oceli posle bit sve ko u gta i ocel se moc uc u opstinu
Napravi kako smo ti rekli pa ces vidjet, obrisi sve sta smo ti rekli

Emile ako je vlasnik te skripte tj. skripter koristio i RemoveBuildingForPlayer ( Vise o ovoj komandi vidi ovdje! ) onda ces morati izbrisati i sve linije koje pocinju sa "RemoveBuildingForPlayer" ali onda dolazi do toga da ako je namapao nove zgrade te interiore u njima ako ih obrises morat ces mjenjati i koordinate stvari koje su se nalazile u tim interiorima.