BalkanGangs RPG

Započeo INE$TA$ION, Maj 20, 2010, 17:00:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BalkanGangs

BalkanGangs vam zeli dobrodoslicu i volili bi kada bi vi dosli igrati kod nas,imamo jako cool novi gamemod i jako cool skripte,imamo 17 bandi i organizacija,imamo mobitle koje imaju signal,banku u kojoj cuvate novce naravno imamo i bankomate ,carshop imamo i GPS sistem,imamo carowner tako da vam pise tko je vlasnika auta imamo i anticheat... i mnogo mnogo cool stvari stoga dodajte nas 94.23.26.10:8533!

PORTAL-www.balkangangs-community.tk (u roku 7 dana dolazi .com) na portalu imate url foruma i novosti...
IP-94.23.26.10:8533


Napisao:Billie Armstrong
Molim vas da dodete na Server i svi imate sanse biti admin,gamemaster i lider PRIJAVE NA FORUMU www.balcangangsrpg.tk

Brisite mu temu!
Drugi put otvara temu s istim imenom servera, vec je predstavio i to je to, ne znam cemu opet
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com


Citatimamo 17 bandi i organizacija
???

Vi kao da imate dnevno po 150 igrača onlajn..

M-Gun

Sretno u buducnosti a ovo vam je vec 7 put da rekloamirate server :S  ::)


Citat: Billy_Armstrong poslato Maj 24, 2010, 18:35:21 POSLE PODNE
ajde ljudi dodi te!! :D
Ti si lud ako mislis da ces tako ljude privuci lol
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Maj 24, 2010, 19:22:39 POSLE PODNE
Citat: Billy_Armstrong poslato Maj 24, 2010, 18:35:21 POSLE PODNE
ajde ljudi dodi te!! :D
Ti si lud ako mislis da ces tako ljude privuci lol

eo slazem se i ja jednom sa filipom   :D :D   Mos' ti otvorit 10 puta temu, ako imas glup GM - NECE LJUDI IGRAT!  17 organizacija/bandi ?  Pa nemate ni 17 igraca da budu lideri, a kamoli vise da bi se moglo normalno igrat   :/   I sljedeci put procitaj pravila, samo jednom smijes otvoriti temu za server!
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

oprostite za 10 otvorenje teme :P
ali GM je dobar zilja!

turker_kc

17 Mafija je malo previše :S


Fillipo sta ti pricas o reklamiranju....  :-[ ti ulazis na CH i druge vece server i reklamiras po sto puta... Ti suti... ;)






Citat: Billy_Armstrong poslato Maj 20, 2010, 17:00:53 POSLE PODNE
BalkanGangs

BalkanGangs vam zeli dobrodoslicu i volili bi kada bi vi dosli igrati kod nas,imamo jako cool novi gamemod i jako cool skripte,imamo 17 bandi i organizacija,imamo mobitle koje imaju signal,banku u kojoj cuvate novce naravno imamo i bankomate ,carshop imamo i GPS sistem,imamo carowner tako da vam pise tko je vlasnika auta imamo i anticheat... i mnogo mnogo cool stvari stoga dodajte nas 94.23.26.10:8533!

PORTAL-www.balkangangs-community.tk (u roku 7 dana dolazi .com) na portalu imate url foruma i novosti...
IP-94.23.26.10:8533


Napisao:Billie Armstrong
Molim vas da dodete na Server i svi imate sanse biti admin,gamemaster i lider PRIJAVE NA FORUMU www.balcangangsrpg.tk

LoL neznas sam Editat Template pa krades od mene :S . Impressum(BalkanGangsOwneri) je kopirano od ST Portala sto sam ja radio.Marketing TakoÄ'er,Osnovne Komande isto i Serveri bgt znate li ista napravit bez kopiranja?? .Stavio si dole sliku Joomle a portal ti nije na Joomli  :D
Poslednja Izmena: Maj 25, 2010, 00:24:26 PRE PODNE od [ST]BMW_m3[ST]

Citat: [BB] Luka poslato Maj 24, 2010, 21:55:55 POSLE PODNE
Fillipo sta ti pricas o reklamiranju....  :-[ ti ulazis na CH i druge vece server i reklamiras po sto puta... Ti suti... ;)
Hahahaha, si ti glup ?
Nisam glup da reklamiram.Ako igraci zele doc neka sami dodu ako ne zele ne moraju, necu ih na silu vuci na server.
Ajde daj ti meni taj IP tu i neka Correlli provjeri pa ces vidit jer reklamiram, sta me bzvz optuzujes :S
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Maj 20, 2010, 17:22:09 POSLE PODNE
Brisite mu temu!
Drugi put otvara temu s istim imenom servera, vec je predstavio i to je to, ne znam cemu opet

ajde glupane oladi malo... ti i tvoj genius tu si po forumima glavni neznas uskriptat slovo A.. head si na GG-u samo zato jer se dobro ulizujes Luksi i jer placas host!