|SE| Salvadore Re-organizacija |

Započeo Salvadore Rpg, Februar 03, 2013, 19:21:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Pozdrav svim clanovima, ovim putem hteo sam da vas obavestim da ce Salvadore preci na novi mod na kome rade izvrsni skripteri - Neo & Phillips koji su dosli pre neki dan. Ovom prilikom zelim da im zahvalim na ozbiljnosti. Mod jos nije sasvim gotov, opis cemo postaviti negde pri kraju rada moda. Bicete obavesteni o predstojecem prvom beta testu koji ce se odrzati uskoro. Molimo sve clanove da se registruju na forum i da prate obavestenja o serveru. Hvala

Administracija:
Osnivac Community-ja: Jovan Lucic
Vlasnik: Dusan_Loza (Loza)
Skripteri: |SE:RP| Neo.pwn
Phillips
Maper:
αησηумσÏ...Ñ•


Sajt: www.salvadore-gaming.com
Forum: www.salvadore-gaming.com/forum
Ip servera: 91.193.75.58:7784
TeamSpeak ip: 91.193.75.66:9993
Poslednja Izmena: Februar 07, 2013, 19:37:04 POSLE PODNE od |SE|Loza




Sretno ! :)
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor




Hvala u ime cele zajednice, uskoro cemo postaviti neki video o novim sistemima, kao i o novim stvarima sto ce biti na modu :)

Savjet moj vam je da maknete da gosti nemogu gledati forum, jer npr. ja osobno prvo vidim samim dizajnom i temama otvorenima na forumu kakva ste zajednica te kakva je administracija i onda odlucim dal cu se regati ili ne, a ovako prakticki forsirate igrace da se regaju ako zele vidjeti.
Poslednja Izmena: Februar 04, 2013, 21:52:25 POSLE PODNE od Sexserghy ♥

mogo si jos gori font dati za opis :D jk
sretno :)
Follow me na Instagram @sixmatic

Citat: Sexserghy  ♥ poslato Februar 04, 2013, 21:50:29 POSLE PODNE
Savjet moj vam je da maknete da gosti nemogu gledati forum, jer npr. ja osobno prvo vidim samim dizajnom i temama otvorenima na forumu kakva ste zajednica te kakva je administracija i onda odlucim dal cu se regati ili ne, a ovako prakticki forsirate igrace da se regaju ako zele vidjeti.

A ja sam rekao do dizajneru da ubaci, jer kada gosti mogu da gledaju forum onda nece da se registruju :D

Citat: TerminuS poslato Februar 04, 2013, 21:51:44 POSLE PODNE
mogo si jos gori font dati za opis :D jk
sretno :)

A dobro, ovako nekako nabudzeno.. Hvala, poseti nas :) Trebalo bi uskoro da bude beta test, pa navrni :)



Hvala svima.. Uzgred novo obavestenje, nasoj zajednici se pridruzio αησηумσÏ...Ñ• koji ce mapati za server. Ovom prilikom zelim da mu se zahvalim :)
Poslednja Izmena: Februar 07, 2013, 19:27:16 POSLE PODNE od |SE|Loza