RolePlay ili Stunt+DM?

Započeo [IF] mariomako, Maj 19, 2010, 09:15:55 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Sami naslov vam kaze sta mislite dali je bolje otvoriti RolePlay server (ali ja mislim bolje ne jel svaki dan se otvaraju novi) ili STUNT+dm znaci stutanje i dm u nekim zonama...
I koji je najbolji streamer za objekti i vozila za stunt serverima?
Cekam odgovor
pozdrav

e gle ovak nezz dal je to moguce ali probaj napravit server sa 3 skripte naci kad udes na server da te pita dali zelite RP DM ili Stunt mod kuzis ?


Uzmi Stunt + DM.
Jer ima puno RP servera na balkanu tesko da ce ti uspijeti RP
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Streamer: http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=127905.0
A najbolje bi bilo da otvoris Stunt ili DM.RPG servera je danas puno i treba ti mnogo dobar mod da bi mogao nesto uraditi.Uskoro ce i Correlijev LIRP tako da neverujem da ces moci nesto uraditi sa RPG  ;)

Meni je All in one glupo, ali trenutno na balkanu ti je najbolje DM il Stunt pa napravi oboje u jednoj skripti jer ima 20 RP servera od kojih pola ne uspijeva tako da neznam dal ce i tvoj, a DM/Stunt mozda ima 2-3 al s njime ces imat igraca...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

nastoe

Freeroam/Stunt, a puno ljudi ne shvaca da Stunt & Freeroam SVE U JEDAN znaci i DM i stunt & mozes raditi ma sveee tako da je freeroam prava stvar za tebe

Citat: ExtremePower poslato Maj 19, 2010, 10:12:23 PRE PODNE
Freeroam/Stunt, a puno ljudi ne shvaca da Stunt & Freeroam SVE U JEDAN znaci i DM i stunt & mozes raditi ma sveee tako da je freeroam prava stvar za tebe
i ja mislim da je tako najbolje a mozete li mi objasniti sta znaci stunt i od kojem recu je (znam da je stuntanje uzmes auto i stuntas po one objekte za ripanje ali neshvacam ga bas dobro)

Freeroam, namjeravam i ja otvoriti sa Freeroam sa jednim mojim editom, dvojezična skripta itd....


nastoe

Na balkanu nisam vidio niti jedan dobar stunt/freeroam mode cak niti od ST mi se nije svidio jer se igra u LS -.- sta je uzas, a ovi ostali su UZASNI editovi

virtuozo

Citat: ExtremePower poslato Maj 19, 2010, 10:12:23 PRE PODNE
Freeroam/Stunt, a puno ljudi ne shvaca da Stunt & Freeroam SVE U JEDAN znaci i DM i stunt & mozes raditi ma sveee tako da je freeroam prava stvar za tebe


sa njim se slazem...dosta je roleplay servera...evo ja radim jednu scriptu freeroam/stunt i nadam se da ce mi uspjeti tako poboljsavam svoje stanje i znanje sa scriptanjem..kreno sam extremovim stopama...hehe :D

i ja ti preporucujem da napravis stund+dm jer je previse roleplay servera..
TONY LUCCHASSE
LOSBALKAN ADMIN
| Posjetite nas: www.los-balkan.com |

nastoe

Nije stvar sto ima puno RP modova/servera nego sto ima PRE kvalitetnih modova servera pokraj kojih je dzabe otvarati server, eto npr. LG pravi uskoro VELIKI turnir gdje ce se natjecati svi DM serveri, a na zalost je samo 2 DM servera na balkanu, steta.

Ludi Grad

Citat: ExtremePower poslato Maj 22, 2010, 19:31:53 POSLE PODNE
Nije stvar sto ima puno RP modova/servera nego sto ima PRE kvalitetnih modova servera pokraj kojih je dzabe otvarati server, eto npr. LG pravi uskoro VELIKI turnir gdje ce se natjecati svi DM serveri, a na zalost je samo 2 DM servera na balkanu, steta.
Extreme, ne pravi LG  ::)  :P  Napisacu vam kad zavrsim sa svime oko tog Prijekta o cemu je tu rijec ustvari, ali to nema veze sa LGom (jedino sto sam ja kupio WEBHOST i Domen i SA:MP, CS servere za takmicenje..... Btw mozda ima neko ko igra RP server da zna bolje pucati od nekog sto igra na DM, pa ce se moci prijaviti ko hoce prvi put ce biti besplatne prijave da vidim kako ce ici oko organizacije i svega, a kasnije uplata da bi se takmicio i naravno velika nagrada, sad da li ce to biti domen, web host, cs server, samp server ili nesto vise to cemo vidjetei s vremena na vrijeme  ;)

Stunt+DM je bolje,posto RP.a ima pun k.

RolePlay serveri se otvaraju svaki dan sto posto a nikako DM ili stunt nesto pametno
ja ti kazem otori STUNT+DM pa ces vidit raje a ne RP da stisnes tabulator pa da vidis sebe roll