GameZone RolePlay Server

Započeo [CM]MreR, Maj 19, 2010, 08:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dobar Dan!Evo sada cu vam predstaviti GameZone RolePlay Server!Pa Da Zapocnemo!


//-------------------------------------------O Serveru---------------------------------------------------------------//

GameZone RolePlay Server se izraduje!Trenutno je u Izradi!GameMode je Stigao na 20%!Nama se ne Zuri kao nekima sto rade Postave server i igraju!A Sada da krenemo na Precizniji Opis!


//-----------------------------------------------------Opis Servera-------------------------------------------------------------//
Ovaj Server Je RPG Sto Znaci RolePlay Na Njemu Postoje Pravila a to su:

MetaGaming
PowerGaming
SpawnKill
RevengeKill
Drive-By
RolePlay
DeathMatch
Bunny Hopping


//-------------------------------------------------------MetaGaming(MG)------------------------------------------------------------//

MetaGaming(MG) je mjesanje ooc i ic chata!Dakle Zabranjeno je raditi MetaGaming(MG) U protivnom cete biti kaznjeni!


//-----------------------------------------------PowerGaming(PG)-------------------------------------------------------------------//

PowerGaming(PG) Je prisiljavanje lika na neku Radnju koju on ne zeli!Dakle Zabranjeno je Raditi PowerGaming(PG) U Protivnom cete biti kaznjeni


//-----------------------------------------------RevengeKill(RK)-------------------------------------------------------------------//

RevengeKill(RK)Je Ubojstvo iz osvete!Dakle Zabranjeno je Raditi RevengeKill(RK) U protivnom cete biti kaznjeni!



//-----------------------------------------------Drive-By(DB)---------------------------------------------------------------------//

Drive-By(DB)Je kada sa mjesta suvozaca pucate na pjesaka i gazite pjesaka autom!Dakle Zabranjeno je Raditi Drive-By(DB) U protivnom cete biti kaznjeni!


//--------------------------------------------------SpawnKill(SK)---------------------------------------------------------------//

SpawnKill(SK)Je kada ubijate nekog igraca na spawnu cim se spawna!Dakle Zabranjeno je Raditi SpawnKill(SK) U protivnom cete biti kaznjeni


//---------------------------------------------------RolePlay(RP)---------------------------------------------------------------//

RolePlay je simuliranje stvarnoga zivota!


//-------------------------------------------------DeathMatch(DM)--------------------------------------------------------------//

DeathMatch je Ubijanje bez Razloga!Dakle Zabranjeno je Raditi DeathMatch(DM) U protivnom cete biti kaznjeni


//----------------------------------------------Bunny Hopping(BH)--------------------------------------------------------------//

Bunny Hopping je Skakanje tjekom trcanja 2 ili 3 puta!Dakle Zabranjeno je raditi Bunny Hopping(BH) U protivnom cete biti kaznjeni




//---------------------------------------------Organizacije Na Serveru--------------------------------------------------------------//

Na Serveru Postoje za sada samo 2 organizacije a to su:

Policija
FBI


//---------------------------------------------------------Policija---------------------------------------------------------------//

Policajac ima mogucnost i zadatak da hvata kriminalce i stavlja ih u zatvor!Takodjer se policajac mora briniti za grad!Policajci su Cuvari Grada!


//--------------------------------------------------------FBI------------------------------------------------------------------//

FBI Ima zadatak hvatati kriminalce i stavljati ih u zatvor!FBI Pomaze PD-U Pri hvatanju kriminalaca!





Eto to bi Za Sada Bilo to....


IP Servera:Stize Uskoro!
GameMode:20%
Forum:Uskoro!Danas ili sutra!



Hvala GameZone RolePlay Admin Team

Poslednja Izmena: Maj 19, 2010, 08:25:29 PRE PODNE od Gerrard565



Sretno...
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Po opisu nevidim da ima nesto posebno.Cist prevod GF-a.Kad pravite mod i oglas morate imati nesto posebno sto ce privuci igrace Srecno Sa Serverom  ;)
Poslednja Izmena: Maj 19, 2010, 09:50:24 PRE PODNE od >★| Plawi |★<

Sretno sa serverom!  ;)
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Pa gamemode je na 20% tek...imamo samo komande i 2 bande...napravit cemo mnogo


Hvala svima :D

Citat: Gerrard565 poslato Maj 19, 2010, 09:55:21 PRE PODNE
Pa gamemode je na 20% tek...imamo samo komande i 2 bande...napravit cemo mnogo


Hvala svima :D
Onda ste mogli otovriti temu kada sve zavrsite, a ne sada...
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

SRECNO VAM BILO
ups caps -.-
Panda,Razor FTW

Mislim ono, ide predstavljat server, stavi sve crvenom bojom bez ikakvog stila, i onda stavi pravila servera, pa lol..

aj sretno
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Maj 19, 2010, 13:29:44 POSLE PODNE
Mislim ono, ide predstavljat server, stavi sve crvenom bojom bez ikakvog stila, i onda stavi pravila servera, pa lol..

aj sretno

hvala


Filipo ja cu ovdje postat sve novo sto cemo uraditi!


EDIT:IP Servera Stize sljedeci tjedan

Poslednja Izmena: Maj 19, 2010, 16:52:56 POSLE PODNE od Gerrard565

nemaju dopustenje od mene znaci nista od servera moraju ime promjenit

ma ak oce ja cu maknit...nije mi tesko

kako me nervira kad neko u opis servera stavi Role Play pravila... brate opisi server a ko oce da nauci RP naucice negde drugo ne od tvog opisa lol

PS : Sretno...

nastoe

Citat: [BU] Gugi The Man poslato Maj 19, 2010, 19:38:58 POSLE PODNE
kako me nervira kad neko u opis servera stavi Role Play pravila... brate opisi server a ko oce da nauci RP naucice negde drugo ne od tvog opisa lol

PS : Sretno...
Da xD svaki novi server (koji s ce propasti) samo objasnjavaju o pravilima, ko da su oni prvi koji su otkrili RP pa mi neznamo xD pravila idu na forum/server, a ne u opis servera -,- mogu staviti ali oni vise o pravilima napisu nego o modu