[POMOC]Nece da mi ucita YSI neznam zasto . :S

Započeo [VG]Ezel_Boss, Januar 31, 2013, 18:32:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:EGRP sa ovog foruma ali sam je editovao puno !
Detaljan opis problema: Eh ovako dodao sam neke mape i fs , i sada server neradi kako treba tj . pise u logu ''could not connect to YSI update server<response was 001>
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)http://www.dodaj.rs/?1e/hr/1ejS7uTT/untitled.png Eto kako mi dodje :S ako mozete brzo da pomognete
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor

Citat: Y_Less;2353605The fact that the version is "v<!DOCTYPE" instead of a sensible version like "1.4.2033" means that some server somewhere is returning incorrect information - just ignore it (I should probably add sanitation to y_version to check that the version returned looks valid).

Uglavnom, ponekad zna vračati pogrešnu informaciju o verziji, ignoriraj to, popravit će.
Kristijan Stipić

Citat: Slay_ poslato Januar 31, 2013, 19:02:03 POSLE PODNE
Citat: Y_Less;2353605The fact that the version is "v<!DOCTYPE" instead of a sensible version like "1.4.2033" means that some server somewhere is returning incorrect information - just ignore it (I should probably add sanitation to y_version to check that the version returned looks valid).

Uglavnom, ponekad zna vračati pogrešnu informaciju o verziji, ignoriraj to, popravit će.
Oke samo ce se popraviti ? :D kada ? :D
EDIT: Nece mi sada neke komande i objekti da se vide sigurno radi toga :S
Poslednja Izmena: Januar 31, 2013, 19:52:50 POSLE PODNE od SakE KoTeX !
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor

Zoran123

to Å¡to ti izbacujen ema nikakve veze probaj skinut najnovi YSI ali zanemari to

Citat: Conell == Zoran123 poslato Januar 31, 2013, 20:08:46 POSLE PODNE
to Å¡to ti izbacujen ema nikakve veze probaj skinut najnovi YSI ali zanemari to
Kad smo bas u ovoj temi dodao sam mapu nekih kuca , tj. tu su bili stanovi i ja sam ih remove , pa ubacio kuce i sad ono stoji u zraku od stanova cijena i to , kako to da izbrisem ? :S
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor

Problem nije do YSI-a - problem može biti samo da si ti negdje pogriješio kada si nešto radio.
Kristijan Stipić

Citat: Slay_ poslato Januar 31, 2013, 20:30:03 POSLE PODNE
Problem nije do YSI-a - problem može biti samo da si ti negdje pogriješio kada si nešto radio.
Da a sta to se onda moze pogrijesiti dodavao sam samo mape ?
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor