[Pomoc] Komanda

Započeo Reggie, Januar 30, 2013, 17:04:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: *M*E*G*A* Gaming RolePlay
Detaljan problem: treba mi komanda /leveall koju će moći koristiti samo vlasnik i tom komandom npr /lvlall 2 da svim igračima da dva lvl up, molim vas detaljno mi objasnite  :)
Slika:/
Video:/

predpostavljam da koristis STRCMP : if (strcmp("/agivelevelall", cmdtext, true, 10) == 0)
    {
if(IsPlayerConnected(playerid))
{
        if (PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1337)
        {
tmp = strtok(cmdtext, idx);
if(!strlen(tmp))
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_GRAD2, "Koristi: /agivelevelall [level]");
return 1;
}
        new level;
// tmp = strtok(cmdtext, idx);
level = strval(tmp);
                foreach (Player, i)
{
PlayerInfo[i][pLevel] += level;
}
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
format(string, sizeof(string), "Dali ste svim igracima level %d",level);
SendClientMessage(playerid,-1,string);
format(string, sizeof(string), "administrator%s je dao +LVL%d svim igracima!",sendername,level);
ABroadCast(-1,string,1);
}
  else
  {
SendClientMessage(playerid, -1, "Niste ovlasteni da koristite tu komandu !");
}
}
return 1;
}

Gdje ovo da ubacim pod gamemodeinit?


Hvala , radi.. Nego imam joÅ¡ jedno pitanje . Kada kucam  u pawno da tražim riječ R O L 3 P L A Y jer mi je ta riječ kada se uÄ'e na server na dnu ekrana , i kada idem find ne može da je naÄ'e... Ne znam kako da izbriÅ¡em tu riječ da viÅ¡e ne bude na dnu ekrana, ako može pomoć?

DHV

*

Citat: [BU] Amar Kovacic poslato Januar 30, 2013, 17:56:13 POSLE PODNE
Hvala , radi.. Nego imam joÅ¡ jedno pitanje . Kada kucam  u pawno da tražim riječ R O L 3 P L A Y jer mi je ta riječ kada se uÄ'e na server na dnu ekrana , i kada idem find ne može da je naÄ'e... Ne znam kako da izbriÅ¡em tu riječ da viÅ¡e ne bude na dnu ekrana, ako može pomoć?

Mnogo puta sam viÄ'ao kako takve logo TD-e rade iz delova, odnosno svako slovo za sebe, probaj da ukucaÅ¡ "R" Ili tako neÅ¡to.