CH danas?

Započeo power505, Jun 23, 2009, 10:23:33 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

power505

Posto je ovo forum o balkanskom samp-u osjetio sam se slobodnim ovdje (na neutralnom teritoriju?) otvorit raspravu o ovom sto su napravili na CH.

Gledajte iz nekog neutralnog stajalista jeli ovo u redu i profesionalno sto su tamo napravili? Pridobivati tudje igrace tako sto im daju lvl-e, bizzove i ostalo? Jeli to na razini "najboljeg servera na Balkanu"?

btw za one koji me neznaju otvorit cu temu u podforumu da me upoznaju...


power505

Citat: [CH]Juka poslato Jun 23, 2009, 10:35:06 PRE PODNE
A jbt covika,jeli igrace netko moli da dodu!

Bas to vi radite, samo jos gore

matejdz

Citat: power505 poslato Jun 23, 2009, 10:23:33 PRE PODNE
Posto je ovo forum o balkanskom samp-u osjetio sam se slobodnim ovdje (na neutralnom teritoriju?) otvorit raspravu o ovom sto su napravili na CH.

Gledajte iz nekog neutralnog stajalista jeli ovo u redu i profesionalno sto su tamo napravili? Pridobivati tudje igrace tako sto im daju lvl-e, bizzove i ostalo? Jeli to na razini "najboljeg servera na Balkanu"?

btw za one koji me neznaju otvorit cu temu u podforumu da me upoznaju...

Aj ne seri, di pise "dodite, molimo vas, dat cemo vam sve"...

Tamo je samo da se statsi vrate, da ne moraju igrati od pocetka...

ako nekome ide na zivce GF, azeli preci na CH mi mu to pruzamo, ali nikoga ne zovemo i nikakve skupove ne organiziramo da bi oborili vlastiti rekord ;)

Citat: [CH]matejdz poslato Jun 23, 2009, 11:12:41 PRE PODNE
Citat: power505 poslato Jun 23, 2009, 10:23:33 PRE PODNE
Posto je ovo forum o balkanskom samp-u osjetio sam se slobodnim ovdje (na neutralnom teritoriju?) otvorit raspravu o ovom sto su napravili na CH.

Gledajte iz nekog neutralnog stajalista jeli ovo u redu i profesionalno sto su tamo napravili? Pridobivati tudje igrace tako sto im daju lvl-e, bizzove i ostalo? Jeli to na razini "najboljeg servera na Balkanu"?

btw za one koji me neznaju otvorit cu temu u podforumu da me upoznaju...

Aj ne seri, di pise "dodite, molimo vas, dat cemo vam sve"...

Tamo je samo da se statsi vrate, da ne moraju igrati od pocetka...

ako nekome ide na zivce GF, azeli preci na CH mi mu to pruzamo, ali nikoga ne zovemo i nikakve skupove ne organiziramo da bi oborili vlastiti rekord ;)

Sto se skupa tice organizujete meni je licno stigla poruka i cak sam citao na forumu jedite kod joa samp(reklama) da obarate rekord valjda danas u 18h
Poruka nesto glasi Dobar dan,bla bla bla bla bla dodjite na cro herzu u 18 h da oborimo rekord u tome stilu!!Ako vas interesuje mogu vam napisati tacno kako glasi!!Primio sam je na msn!!A i vidio sam da su reklamirali po ostalim forumima pozz

joj ljudi kolko ste smjesni i koliko pojma nemate...ccc

matejdz

Zasto nisi prijavio, ja nisam dobio nista...

power505

Citat: [CH]matejdz poslato Jun 23, 2009, 11:12:41 PRE PODNE
Citat: power505 poslato Jun 23, 2009, 10:23:33 PRE PODNE
Posto je ovo forum o balkanskom samp-u osjetio sam se slobodnim ovdje (na neutralnom teritoriju?) otvorit raspravu o ovom sto su napravili na CH.

Gledajte iz nekog neutralnog stajalista jeli ovo u redu i profesionalno sto su tamo napravili? Pridobivati tudje igrace tako sto im daju lvl-e, bizzove i ostalo? Jeli to na razini "najboljeg servera na Balkanu"?

btw za one koji me neznaju otvorit cu temu u podforumu da me upoznaju...

Aj ne seri, di pise "dodite, molimo vas, dat cemo vam sve"...

Tamo je samo da se statsi vrate, da ne moraju igrati od pocetka...

ako nekome ide na zivce GF, azeli preci na CH mi mu to pruzamo, ali nikoga ne zovemo i nikakve skupove ne organiziramo da bi oborili vlastiti rekord ;)

Jeli to nacin jednog "najboljeg servera na balkanu"? Reci mi jeli to jadno ili gloriozno?

r4z0r

Power jel ti to sad predstavljamo konkurenciju neku ? Sta si tu cudan .. dobro je rekao onaj igrace niko nemoli da se vrate , ako zele slobodno im ako ne nemoraju ! :S

hahaha sta reci a ne nasmejati se  ;D ;D

Hrvoje, Hrvoje, crni Hrvoje......


Vidis, neki igraci se vjerojatno i zele vratit, a  ne da im se od nule, pa im mi to pruzimo ;)

a da ovak kazem, za ostale, ne rade to oni bezveze do sad su nas imali +40-50 igraca, sad nas imaju na +5-10-15 ovisi kako i kada ;)

sticemo malo, guse se oni guse, najbolje od svega je da oni imaju "super mega sredjenu skriptu bez bugova, jeben anticheat itd" a kod nas na CH ima i bugova itd, a opet imamo jebeni prosjek igraca hahahah,

a najbolji mi je taj Hrvoje, on je kralj od svih, ajde teraj u tri lepe, glumio nekakvog CHovca prije, sad na *SVI SMO MI DUJMA THE ASSHOLE* glumi

pa sad Hrvoje, NIGDJE  JEBENO NIGDJE NIJE NAPISANO DA ONI MORAJU DOCI, GLUPSONE !!!

a najbolje je, pises (Jeli to nacin jednog "najboljeg servera na balkanu"?) a vi se vec valjda 3 mjeseca *urcite i hvalite kako ste najbolji na balkanu, a bas me zanima ono prostacenje na nasem forumu, tako mi zao sto nisam sliko dok su Dujma, Claire_Fox, b00m i ekipa Sopu sve po spisku...


Pa sad ti meni supcino glupa reci jel to ponasanje za vlasnika "najboljeg" (koji vise nece biti najbolji) servera na balkanu, zato odjebi

power505

Citat: mljarko7 poslato Jun 23, 2009, 12:37:34 POSLE PODNE
Hrvoje, Hrvoje, crni Hrvoje......


Vidis, neki igraci se vjerojatno i zele vratit, a  ne da im se od nule, pa im mi to pruzimo ;)

a da ovak kazem, za ostale, ne rade to oni bezveze do sad su nas imali +40-50 igraca, sad nas imaju na +5-10-15 ovisi kako i kada ;)

sticemo malo, guse se oni guse, najbolje od svega je da oni imaju "super mega sredjenu skriptu bez bugova, jeben anticheat itd" a kod nas na CH ima i bugova itd, a opet imamo jebeni prosjek igraca hahahah,

a najbolji mi je taj Hrvoje, on je kralj od svih, ajde teraj u tri lepe, glumio nekakvog CHovca prije, sad na *SVI SMO MI DUJMA THE ASSHOLE* glumi

pa sad Hrvoje, NIGDJE  JEBENO NIGDJE NIJE NAPISANO DA ONI MORAJU DOCI, GLUPSONE !!!

a najbolje je, pises (Jeli to nacin jednog "najboljeg servera na balkanu"?) a vi se vec valjda 3 mjeseca *urcite i hvalite kako ste najbolji na balkanu, a bas me zanima ono prostacenje na nasem forumu, tako mi zao sto nisam sliko dok su Dujma, Claire_Fox, b00m i ekipa Sopu sve po spisku...


Pa sad ti meni supcino glupa reci jel to ponasanje za vlasnika "najboljeg" (koji vise nece biti najbolji) servera na balkanu, zato odjebi

Ja nisam nikad nista takvoga govorio. Tko si ti i kako mi znas ime? Samo se nadam da nisi onaj koji mislim da jesi jer bi se jako razocarao u tebe...

msn ti je [email protected], zar je tesko razaznat koje ti je ime ? ::)


a kladim se da svi serete po tome kad vam je zao sto se vi niste sjetili tog projekta -.-

power505

Dobro je, nisi taj za kojeg sam mislio da jesi. Da se prestavis tko si?

btw, meni je najvise zao sto vi nevidite da ste pali jako nisko. Mene uopce nebrine ocete li vi uzeti igrace s GF-a na kojem ja igram, znam da necete...

Ja sam se na to bio prijavio,imo sam namjeru prec na ch ali jednostavno kad 10mjeseci igras negdje i vezes se za to nemozes tako lako otic tako da sam odusto od gf i na njemu igram koliko imam volje(a to je vrlo malo,jer mi sampa dosta vise)

Sto se tice ch necu pljuvat po njima ali opet to vuce na nacin pridobivanja igraca,nemozete rec da vam nije bio cilj da dode jos igraca jer cete lagat sebe!Vazno vam je da ima igraca pa ste spremni dat i lvl za njih ;)...ali ako netko igra na nekom drugom server i tko je vijeran igrac nece prec radi toga sigurno

ako pogledamo realno ja mislim da bi 20igraca sa ch preslo na gf da gf napravi tako nesto...