[C++] [PROGRAM] Ukupan prosjek

Započeo Slay, Januar 25, 2013, 23:58:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Napravio sam još jedan mali program za računanje ukupnog prosjeka, bazirao sam se na ocjene tj. na školski prosjek i računanje po broju predmeta i ocjene


Source kod: http://pastebin.com/2Bg6Mp4z
Download (bez source koda - .exe): http://www.solidfiles.com/d/1c0a4a957a/
Poslednja Izmena: Januar 26, 2013, 14:47:52 POSLE PODNE od Slay_
Kristijan Stipić

Pitanje: zbog cega na varijable dodajes na kraju _ ili _ _ ? (ne pametujem samo pitam jer samo znam da radim u pawn-u)



Citat: [BU] Gigi_Falcone poslato Januar 26, 2013, 09:23:20 PRE PODNE
Pitanje: zbog cega na varijable dodajes na kraju _ ili _ _ ? (ne pametujem samo pitam jer samo znam da radim u pawn-u)

da programira kao čoban...


za dobro programiranje nije bitno samo znati kako i šta, već i poštivati nekakve norme tog programskog jezika, inače u protivnom ako netko dodje za tvoj kod pojma nema šta si ti radio i treba mu tona vremena da pohvata uopće varijable...

Inače ovakav kod da pokažeš bilo kome tko zna programirati, a da mu želiš dokazati svoje odlično programiranje, poslao bi te u rodni kraj...

i da, ako vec radis s array-om onda se drzi toga da kreces s nultim poljem, ne s prvim...

Program si mogao daleko krace napisati i ne komplicirati

if(ukupno_ == 1) goto OPET;
    else return (true); <--- ÄŒEMU TI OVO SLUŽI

i za unos si trebao onda funkciju napraviti, ovo je rasulo...


Prvo se nauci programirati, a onda pravi ovakve gluposti...

jedino sto mogu reci bolidski i jadno
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Citat: Dude poslato Januar 26, 2013, 09:55:50 PRE PODNE
i da, ako vec radis s array-om onda se drzi toga da kreces s nultim poljem, ne s prvim...

Program si mogao daleko krace napisati i ne komplicirati

if(ukupno_ == 1) goto OPET;
    else return (true); <--- ÄŒEMU TI OVO SLUŽI

i za unos si trebao onda funkciju napraviti, ovo je rasulo...


Prvo se nauci programirati, a onda pravi ovakve [cenzura]osti...

_ na kraju sam pisao bzvz, istina, [cenzura]o.
Program se vjerojatno može napisati kraće, ja sam napisao onako kako sam znao, ako već toliko pametujeÅ¡ uz to Å¡to si izvrijeÄ'ao moj rad, mogao si barem, napisati program da vidim kako je to ispravno. Ja isto učim ali tek sad shvaćam na kakvom sam mjestu i sa kakvih primitivcima, ovo nije mjesto da se neÅ¡to nauči ovo je mjesto samo da se popljuje nekoga i da se traži svaka greÅ¡ka, loÅ¡e Zorane.

else return (true); <--- ČEMU TI OVO SLUŽI
nisam znao drugačije, ali to će ugasiti program.
Program inače radi, samo, napravljen je na način koji tebi, vidim, nikako ne odgovara, vjerujem da si u pravu samo daj onda, neki kod da naučim nešto.

Ti si vjerojatno jedini koji je sve znao i naučio, ja učim programirati par mjeseci i naravno da radim greške koje ti sigurno nisi radio kada si učio.
Poslednja Izmena: Januar 26, 2013, 12:49:40 POSLE PODNE od Slay_
Kristijan Stipić

Citat: N1XTON poslato Januar 26, 2013, 10:03:50 PRE PODNE
jedino sto mogu reci bolidski i jadno
Da djuro nije prvi post bacio ti bi sada ovdje pisao "Bravo super odlicno bla bla bla" I sada ti meni reci da nisi napacen.

Citat: pllopen poslato Januar 26, 2013, 14:23:35 POSLE PODNE
Citat: N1XTON poslato Januar 26, 2013, 10:03:50 PRE PODNE
jedino sto mogu reci bolidski i jadno
Da djuro nije prvi post bacio ti bi sada ovdje pisao "Bravo super odlicno bla bla bla" I sada ti meni reci da nisi napacen.

baš tako...

uglavnom extreme i ja smo porazgovarali o ovome na skypeu...

bit ce bolji...

Eto pojednostavio sam kod i array varijablu sada puni od 0, ne od 1
Kristijan Stipić


Citat: [CoA] Armin44 poslato Januar 26, 2013, 20:15:42 POSLE PODNE
Ja sam ovakve stvari učio u 7 razredu Informatike  ;)

Opak si ti mali..

Profil na 500px: 500px

Meni ovako izgleda super :D Ne zanima me mislenje drugih.Ne dirajte mi slaya :)

A to da li je djura upravu ili ne nemam pojma.Ne bavim se ovim .

@Slay_ Samo tako nastavi,kroz rad se uci.Jel tako?

Citat: [server uklonjen!] Armin44 poslato Januar 26, 2013, 20:15:42 POSLE PODNE
Ja sam ovakve stvari učio u 7 razredu Informatike  ;)

DDoS programiranje se i ući u školi.
Ma mislim, ovo su neke osnove koje znam jer ovo nisam morao niti učiti za DDoS ali pravo programiranje me iskreno niti ne zanima, općenito, ti jezici. Jedino za Å¡ta koristim C i C++ je tu i tamo kada radim neki plugin za SAMP preko SDK-a ili GDK-a tako da realno i za to viÅ¡e manje ne trebaÅ¡ veliko znanje u te jezike.  Pogotovo za GDK pričam

Poslednja Izmena: Januar 27, 2013, 11:51:32 PRE PODNE od Slay_
Kristijan Stipić

Citat: Slay_ poslato Januar 27, 2013, 11:19:43 PRE PODNE
Citat: [server uklonjen!] Armin44 poslato Januar 26, 2013, 20:15:42 POSLE PODNE
Ja sam ovakve stvari učio u 7 razredu Informatike  ;)

DDoS programiranje se i ući u školi.
Ma mislim, ovo su neke osnove koje znam jer ovo nisam morao niti učiti za DDoS ali pravo programiranje me iskreno niti ne zanima, općenito, ti jezici. Jedino za Å¡ta koristim C i C++ je tu i tamo kada radim neki plugin za SAMP preko SDK-a ili GDK-a tako da realno i za to viÅ¡e manje ne trebaÅ¡ veliko znanje u te jezike.  Pogotovo za GDK pričam



dos, ne ddos... ogromna je razlika...

GDK je napravljen da bi se pojednostavio rad sa SDK, koji baš nije lijepo napravljen, a rad s njim zahtjeva diretkan rad s memorijom samp-a...

Sto se tice 7 razreda i lupanja put, pa i ljudi uče programirati na fakultetima, ali ih to ne čini znalcima ni programerima. Džabe ti učenja, ako ne možeš sam napraviti aplikacije, a većina koja proba nikad niti ne dodje do pravog programiranja od kojega živiš...

Da [cenzura]osti pišem, DDoS je vrsta napada, dos je consola...
mislis na heap alociranje, ovo s memorijom?
opcenito za pravljenje osnovnih nekih samp plugin-ova ne treba neko ogromno znanje C/C++ jos pogotovo sa gdk lib.-om na to sam ciljao kada sam spomenuo
Poslednja Izmena: Januar 27, 2013, 13:38:53 POSLE PODNE od Slay_
Kristijan Stipić