[GM] Radius Gaming RP

Započeo Cimbur, Januar 23, 2013, 12:46:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime GM-a:Radius Gaming,


Vrsta GM-a(RP, DM, FR itd.):RP,


Jedinstvenosti GM-a(Unikatne ideje):Posao pevac, i tako to, nista posebno,


Jezik GM-a(Srpski, Hrvatski i slično...):Srpski,


Systemi GM-a(Npr. House system pa onda kažete koliko ima kuća i sve tako):Sve je u modu,


Izvorni GM(Npr GF, LARP itd.):Od nule, za pocetnike,


Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Pluginsi:Sve u modu,


Da bi GM radio, potrebi su slijedeći Includsi:Sve u modu,


Dodatan opis(Koliko ste ga radili dugo, detalji i slično):Radio sam ga jedan dan, tako nesto,


Server na kojem je GM korišten:Ni na jednom,


Slike(OBAVEZNO, makar 2):


Video:/


Izradio:Cimburovic [JA]


Credits(Svi drugi koji su vam pomogli i sl.):LockeR, Vegas,


Download: http://www.mediafire.com/?eo6lg9o2779bg94


Ukratko o modu: Ovako, planiram da svaki dan unapredjujem mod, objavio sam ga, jel moze da posluzi, naprvio sam rent sistem, opstinu, i izmapao mesto za organizaciju, mod moze dobro da se uradi. Molim vas, ne pricajte kako je mod prelako napravljen, kada sam to vec napisao :)


NAPOMENA : ZABRANJENO UZIMANJE IMENA RADIUS GAMING!!
Poslednja Izmena: Februar 02, 2013, 14:17:05 POSLE PODNE od Cimburovic
RESPECT :
Vegas & C++



Citat: DjoN1.pHp poslato Januar 23, 2013, 13:16:35 POSLE PODNE
dobar je mod solidan za nastavljanje.... 7/10
Hvala, mod moze prelepo da se uradi ;)
RESPECT :
Vegas & C++

Moze se uraditi dosta na njemu
Poslednja Izmena: Januar 23, 2013, 13:20:00 POSLE PODNE od Igor_Kesi123

Ko zeli nesto editovati,bolje mu je da nastavi na ovo...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click



Dobar je mod!
Samo jedna zamerka/pitanje, zar nisu vagosi zute boje? :D
9/10

mod je dobar samo sto imas warninge kako da to fixamo?
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

Dobar mod pohvale.

Citat: [WG:RP]mistic144 poslato Januar 23, 2013, 14:08:49 POSLE PODNE
mod je dobar samo sto imas warninge kako da to fixamo?

Posalji te warninge da vidimo.
//

C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2557) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerClickTextDraw")
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2601) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerClickPlayerTextDraw")
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2645) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerEditObject")
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2700) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerEditAttachedObject")
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2759) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerSelectObject")
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


5 Warnings.


evo tu su
a u modu nema 2000 linija
Poslednja Izmena: Januar 23, 2013, 15:26:20 POSLE PODNE od [WG:RP]mistic144
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

Dobar je :) mod za edit 8/10 zato sto je od 0 :)
prst prst u cupi,prst prst u anus

Citat: [WG:RP]mistic144 poslato Januar 23, 2013, 15:18:53 POSLE PODNE
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2557) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerClickTextDraw")
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2601) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerClickPlayerTextDraw")
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2645) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerEditObject")
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2700) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerEditAttachedObject")
C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\Rar$EXa0.681\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2759) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerSelectObject")
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


5 Warnings.


evo tu su
a u modu nema 2000 linija
U modu nema 2 k linija a Warining na 2700 linji
Mod 9/10
Citat: Mr.Gagi
Neka drze Dude-a podalje od foruma pa ce i biti clanova. On lako tera i brise korisnike po mom misljenju.
Citat: Dudeje, to mi je hobi...

Iskreno nisam ocekivao ovako dobre komentare, hvala svima od srca.
Warninzi su vezani za YSI, pokusacu da resim, nesto sam zeznuo ;)
RESPECT :
Vegas & C++