Koje vrste server otvoriti ?

Započeo Jiganov, Maj 17, 2010, 14:13:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako.Velika mi je zelja da otvorim server, eto poceo sam i pomalo skriptati, prisjecam se starih dana kad sam sve znao o skriptanju xD

Pa bi da vas pitam...Sta je najbolje da otvorim...DM SERVER,RPG,ILI STUNT...

Stunt se trenutno najvise igra, ali opet neznam :D Pa eto ovde navedite svoja misljenja...Hvala unaprijed..

matemandbrnaze742

Gle Rp je najbolje jer na Balkanu malo DM i Stunt servera ce usjet

na Balkanu najvise ima rpg servera pa je tu guzva :D




ii javi mi se na msn Smail je :D da se nes dog

PoÅ¡to sada svi otvaraju RPG servere ti otvori free for all  :P

Neki zajebani DM ili dobar stunt.. da se igrači malo zabave

Ja imam u planu Freeroam

Stunt i malo izreklamiras po stranim forumima  ;)

Hmm...Evo dodat cu anketu pa glasajte...I kako bude glasova otprilike cu tako i otvoriti server...

EDIT :

Dodao sam anketu ali neradi :S Makar meni nece...
Poslednja Izmena: Maj 17, 2010, 16:11:41 POSLE PODNE od SaMPeR

nevalja anketa otvori novu temu s anketom
btw preporucujem ti stunt ;)

r4z0r



Ewo ja radim na serveru u LS ce biti RP i sve po rp pravilima banka,poslovi,org,bande....
u LV ce biti DM bande,oruzja,i sve ostalo
u SF ce biti stunt znaci rampe za skakanje,eventi i puno toga :D

a za prelazak u drugi grad ce trebati putovnica :D \
server sam tek poceo raditi jos nemam pojma sto je kako ispalo zato sto radim samo u scripti a comp mi se pokvario tako da na laptopu nemam samp xD
FREE MAPPER

DM ili Stunt...
RP ti ima previse i nemas nikakvih izgleda, imas prejake RP servere na kojima ce ljudi radje igrat nego na nekom novom...
Jedino na nove di dolaze botare koje na ovim boljim serverima tipa CH nemogu biti admini ili GS, pa im onda ponudis nesto i onda ti doÄ'u -.-

r4z0r

Stunt bi raja volila , ali sa puno objecata i s novim stuntovima , naravno uz uslov da su dobri i originalni .
Jbt uvjek neki koporani stunt mod ,a  stunt mod najlakse napravit samo mta zaebancija .

rp opet rp ma propast ce ti sryfrende stunt  :-*

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 17, 2010, 17:02:59 POSLE PODNE
Stunt bi raja volila , ali sa puno objecata i s novim stuntovima , naravno uz uslov da su dobri i originalni .
Jbt uvjek neki koporani stunt mod ,a  stunt mod najlakse napravit samo mta zaebancija .

Pa dobro, to sto kazes da je to MTA zajebancija, tu si u pravu, ali najbitnija je ideja kako napraviti stunt...a redanje objekata je maciji kasalj :D

Ja bi najvjerovatnije uzeo neki stunt mod, i pravio stuntove svoje, jebavo se i tako :D Jest da do sada nisam radio stunt mod al vrijedi se namuciti kad vidim da raje ima za stunt, i koja bi igrala :D