Kucni hosting...Pitanje

Započeo Jiganov, Maj 16, 2010, 16:04:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

E ovako, kad skriptam pojedine stvari i prevodim i sve to (aj nije bitno) i kad pokrenem server, i stunt i dm mi oce uci na kucni server, al kad rp mod ubacim za pokretanje on meni pokrene al mi u igri pise Server didnt respond.

Neko moze pomoci ?

Unaprijed hvala.

stavi da vidimo kako si stavio sve u server.cfg i jesi li comlete taj mod koji ti ne zeli..
FREE MAPPER

r4z0r


koji si ip upiso ?? mozda ti nisu otvoreni portovi


E ovako.Znaci...

Skinuo sam DM mod direktno sa sa-mp.com sve namjesteno znaci, i fino ga otvorim i otvori mi se onaj cmd i kad udjem na server radi mi,znaci igram..
-Skinem Stunt mod direktno sa sa-mp.com sve namjesteno znaci, fino ga otvorim i otvori mi se onaj cmd i kad udjem na server radi mi,znaci igram...
-Skinem RP mod direktno sa sa-mp.com sve namjesteno znaci, fino ga otvorim i otvori mi se onaj cmd i kad udjem na server pise mi Server didnt respont..Sve se radi preko jednog ip-a,dm server otvorim-radi,stunt server otvorim-radi...

Eto nadam se da je bolje objasnjenje...Ako mi mozete ovako pomoci dobro bi bilo, ako ne onda cu slike postaviti neke pa da vidite.

Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 16, 2010, 17:45:50 POSLE PODNE
koji si ip upiso ?? mozda ti nisu otvoreni portovi
port nema veze s kucnim serverom...


turker_kc


owako jebaci....da bi otvorio kucni server ne trebas otvarati portove samo trebas u server.cfg staviti port 7777 i kada dodajes server na favorite list upisati svoj ip+7777 i to je to
FREE MAPPER

Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 16, 2010, 19:38:09 POSLE PODNE
promjeni rp mod ??

Mjenjao sam vise puta...Neradi...Baty upravu si ! Ajde pls jel mi moze ko pomoci ??

hhhh ma ima erorr na rp modu 99,9 % nema neki include ili nes tako :D


add me na msn [email protected]

Al da ima neki eror sigurno ga nebi postavljao na sa-mp...Mislim da ima veci error...

Modovi su direktno sa web stranice....Nez do cega je :D Dodao sam te pa cemo vidjet :D

 ;D ZNAM STO JE,ZNAM STO JE ;D u server.cfg promjeni ime moda :D
FREE MAPPER

Citat: Baty poslato Maj 16, 2010, 19:46:48 POSLE PODNE
;D ZNAM STO JE,ZNAM STO JE ;D u server.cfg promjeni ime moda :D

pa mjenjao sam to :S joj nisam botina :S

Omg, nemogu vjerovat kako glupe postove neki imaju, ako to sve nije, onda ti nisu scriptfilesi dobri, nemas potrebne scriptfilese.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.