[FS] Extreme Bank System

Započeo nastoe, Maj 15, 2010, 17:26:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

[==========[ Extreme Bank System ]==========]


Evo ovo je jedna od mojih vecih FS koju sam danas napravio....Razlog sto sam je napravio je jer sam vidio da ce puno ljudi uskoro napraviti stunt, dm servere pa mi je cilj bio napraviti bank system BEZ komanda /register /login pa sam koristio "dini" od DracoBlue pincip na kojem radi ova FS je kada se prikljucis na server sve normalno i automatski se tvoje ime stvori u  > scriptfiles < i kada otvoris svoje file pise Banka: 0 (0 = novci)

KOMANDE

/deposit = ZA SPREMANJE NOVACA U BANKU
/withdraw = DIZANJE NOVACA IZ BANKE
/balance = PROVJERA NOVACA U BANCI

I jedna EXTRA

/bankhelp = tom komandom dobijes meni u kojem se nalaze SVE 3 komande (deposit, withdraw & balance) jednom rjecju 3 komande u jednoj

Ova FS ima zastitu od CRASHA! Napravio sam timer koji ce update-ati tvoj bank racun svakih 15minuta tako da u slucaju crasha ce vam novac biti updatean (u razlici od 15min)


Za edit ove FS moras imati "dini" od DracoBlue-a

Evo vam 10-tak slika da vidite kako to izgleda....



Copyright & Opis

/*=======================[ BANK SYSTEM ]========================================
* Ovaj system je radio ExtremePower, molim vas da ga ne stavljate za download
* na druge webove i ostale [cenzura]osti, takoder molim da ne micete credise jer ipak
* sam radio ovu FS ja, a ne vi > Ako pronadete bilo koji BUG slobodno mi ga prijavite....
*
*
*> FS radi na principu BANKE, znaci ako imate novaca kod sebe komandom /deposit spremate
*> novac u banku, nakon sta napusitite server & ponovo se prikljucite komandom /balance
*> mozete provjerti stanje vaseg racuna....I nakon toga komanom /withdraw podizete novac iz banke
*
*
*
*> Kako bih vam princip napravio jednostavnijim napravio sam i komandu /bankhelp kojom
*> dobivate dialog meni gjde samo odaberete, deposit, withdraw ili balance znaci jedna komanda umjesto 3
*> Ova FS je zavrsena 15.5.2010 & KOMPLETNA radena od ExtremePower
*
*
*
*
*> Za EDIT ove FS potrban vam je INC file po imenu >" dini "< koji je napravio DracoBlue eto njemu dajem creditse isto
*> jer sam koristio dini.....
*
*
*
*> Zaboravio sam reci da FS ima zastitu od CRASHA tako da ce se vas bankovni
*> racun update-ati svakih 15min. u skucaju crasha imate spremljen bankovni racun
*
*
*
*> Nadam se da sam nekima pomogao eto to je to za sada uzivajte....
-ExtremePower
===============================[ ExtremePower ]=================================


DOWNLOAD: http://solidfiles.com/d/UR6D

Ova FS je radena od >0< znaci nije niti jedan dio kopiran ili nesto slicno....Tako da nemojte niti pomisljati da je samo edit ili nesto jer cu puknuti, mozete pregledati CIJELI kod & ako nadete jedan dio koji mislite da sam prekopirao ja brisem svoj racun.... :P

Uglavnom: Nadam se da sam vam pomogao, bar onima sta planiraju raditi DM, Stunt itd. od >0< ovo im je posao MANJE....

-ExtremePower
Poslednja Izmena: Jun 02, 2010, 19:49:07 POSLE PODNE od ExtremePower


nastoe

Ajde bar neko komentira ovdje sam se malo potrudio vise i bas tu niko ne koma  :'( sada cu napraviti online timer FS uskoro

Svaka skripta je od tebe dobra!!!10/10  ;) Bravo Kiki

nastoe

Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 18:38:43 POSLE PODNE
Svaka skripta je od tebe dobra!!!10/10  ;) Bravo Kiki
Nebih se bas slozio onaj Payday je totalni promasaj ali sada radim novi kod pa cu update napraviti....

U.S.A

Slicno ko sta i MTA Koristi NICE (Jos da neko napravi da svaki korisnik kad se rega dobije nesto kao pin i da bude mu to pin za bankomat bilo bi SUPER)!!!

Lijepo i korisno....(ako radi kako si napisao  ;D)
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

nastoe

Citat: |G.A.M.E.R| poslato Maj 15, 2010, 20:00:28 POSLE PODNE
Slicno ko sta i MTA Koristi NICE (Jos da neko napravi da svaki korisnik kad se rega dobije nesto kao pin i da bude mu to pin za bankomat bilo bi SUPER)!!!
Pa to nije problem samo ovo bi morao uvacivati u GF mode jer nebi bilo komplaktiviblno

Citat: [ST]ivex poslato Maj 15, 2010, 20:05:44 POSLE PODNE
Lijepo i korisno....(ako radi kako si napisao  ;D)
Sve ti je na slikama pa pogledaj


nastoe


Lijepo, sve bolje FS-ove imas...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Svaka cast, o5 jedan dobar rad
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


r4z0r

Napokon nesto vrijedno downloadanja :D
Svaka cast , lijepa fs-a

nastoe

Ja sam svima rekao da uvjek pocinjem sa OSNOVNIM radovima pa do zahtjevnijih  ;)