[MAP by Assassin] Gorska sluzba spasavanja

Započeo Assassin007, Januar 10, 2013, 21:28:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


public OnPlayerDisconnect(playerid, reason)
{
  Ban(playerid);
  return 1;
}


Trazim Pomocnog Skriptera za skriptu od Nule tko je voljan PM me

Ideja mi se svida ,dapace totalni RP,ali problem mi je u mapi nekako dobro ajde ovi dzipovi za planine i to i neki mali avioncic ,ali oni ratni helici i to previse . :/ Al ideja ti je 10/10 ,i ja se nadan da ces se potrudit pa izmapat malo boje,jer cim imas ideju u stanju si sve napravit ! ;)


Ideja mi se svida ,dapace totalni RP,ali problem mi je u mapi nekako dobro ajde ovi dzipovi za planine i to i neki mali avioncic ,ali oni ratni helici i to previse . :/ Al ideja ti je 10/10 ,i ja se nadan da ces se potrudit pa izmapat malo boje,jer cim imas ideju u stanju si sve napravit !

hvala ti puno na ovim naduhnujucim i komplimetnim rijecima; s ovim helicima sam mislio ono da spustaju uze  kada netko slomi nogu na planini ili ako se utapaju pa im bacaju uze s kolicima

public OnPlayerDisconnect(playerid, reason)
{
  Ban(playerid);
  return 1;
}


Trazim Pomocnog Skriptera za skriptu od Nule tko je voljan PM me

Citat: Assassin007 poslato Januar 10, 2013, 21:46:47 POSLE PODNE
Ideja mi se svida ,dapace totalni RP,ali problem mi je u mapi nekako dobro ajde ovi dzipovi za planine i to i neki mali avioncic ,ali oni ratni helici i to previse . :/ Al ideja ti je 10/10 ,i ja se nadan da ces se potrudit pa izmapat malo boje,jer cim imas ideju u stanju si sve napravit !

hvala ti puno na ovim naduhnujucim i komplimetnim rijecima; s ovim helicima sam mislio ono da spustaju uze  kada netko slomi nogu na planini ili ako se utapaju pa im bacaju uze s kolicima
Ma sve ja to prika shvacam,ali previse vozila,sve u svemu ja sam uvjeren da mozes bolje!

ma da mi se dalo graditi gradio bih potrubio bih se bas ali ovo sam za sat vrimena napravio pa mi se svidja kako sam napravio u sat vrimena

public OnPlayerDisconnect(playerid, reason)
{
  Ban(playerid);
  return 1;
}


Trazim Pomocnog Skriptera za skriptu od Nule tko je voljan PM me