eRepublik

Započeo turker_kc, Maj 15, 2010, 00:53:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 15, 2010, 01:31:09 PRE PODNE
Nemam pojma haha, provjeri pa ces znat :)
Pa i govorim tako Å¡to znam. :)


Evo van link od mog profila: Klik

ja san to pirije igra ima san lika lvl 13 ima san organizaciju i firmu bija san u kongresu..ma san 50-60 golda u firmi lvl 1 radili su mi lvl6-14 a placa san im 1.5 ...sad san to sve da prijatelju,zove se nest Marko the m..
U pocetku je igra :S i dosadna a nakon 10-15 dana pree dobra.. Ee i ima san novine  sa 1300 subscribova (nznan jel se bas tako zove)
MOLIMA VAS POGLEDAJTE VIDEO I LAJKAJTE + SUBSCRIBE
http://www.youtube.com/watch?v=5Qf8DzbP4pY

HVALA!!!!



Ima li BiH ovdje ;D
@edit naso ;D
Poslednja Izmena: Maj 15, 2010, 09:56:51 PRE PODNE od [LG] Laquilla
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

regat cu se i ja ajde :D ionako nemam sto da radim hh
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Evo nasao i ja svoj account hahaha... Nemam vise firmu, ne znam kako ne sjecam se sta je bilo, ali znam da sam level 15. hehe

turker_kc

Citat: Soprano poslato Maj 15, 2010, 11:28:46 PRE PODNE
Evo nasao i ja svoj account hahaha... Nemam vise firmu, ne znam kako ne sjecam se sta je bilo, ali znam da sam level 15. hehe


Haha zapušteno xD




Uglavnom znam da su srbi napravili PTO u Bosni :S

Evo prijavio sam ti se ko referal sad sam lvl 5 kad jos nabijem ocekujem dobar posao xD


Odsutan dok ne doÄ'em.


M-Gun

Evo vam moj profil pa dodajite za frenda ili sta vec ocete :D http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3359317

turker_kc

Imate Hrvatsku Vojsku za početnike koja vas šititi, daje vam giftove za wellnes, pomaže vam itd.

Zovu se Vatreni Gušteri

Kad nadjem privjavnicu javim vam...

http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dEVVcUkzVnRIWXZpSjdNaHAxYUZXUmc6MA

link do foruma imate dolje....
Poslednja Izmena: Maj 15, 2010, 16:36:56 POSLE PODNE od Panda

Citat: Panda poslato Maj 15, 2010, 12:00:08 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Maj 15, 2010, 11:28:46 PRE PODNE
Evo nasao i ja svoj account hahaha... Nemam vise firmu, ne znam kako ne sjecam se sta je bilo, ali znam da sam level 15. hehe


Haha zapušteno xD




Uglavnom znam da su srbi napravili PTO u Bosni :S

sad cu im jebat majku xD salim se to naravno nisu pravi srbi nego vecina iz republike srpske :D

LvL 19>General>ban

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

turker_kc

Citat

Upper Carniola was conquered by Croatia in the war versus Slovenia


XDD

M-Gun

Eee moze li mi itko pomoci ,,kako da dam otkaz u svojoj firmi ???

iYoko

Vidim da smo osvojili cjelu sjevernu sloveniju, a oni se bune pa mi idemo na jug xD  Bas me zanimaju nove zapovijedi...

M-Gun odes na Places > Company > Resign