.::°[Ludi Grad DeathMach|NOVI MODE]°::.

Započeo Ludi Grad, Maj 14, 2010, 19:38:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

M-Gun


Citat
@Plawi upamti sad dobro postovao sam te i dalje nakon sto si otisao sa LG-a, ali vjeruj mi da smo mi sad zavrsili i sad neka svi znaju da si na LG igrao samo zbog nekog Head Admina, cak ne i admina i cim si otisao poceo si pljuvat po nama, ali to je tvoja cast  Namigujem

Ako to mislis ti si jos veci retard nego sto sam ocekivao ali dobro necu da se svadjam!!!Ja sam samo reko svoje misljenje o bandama koje su trebale biti ali ok nema veze!!!Taj Head uopste nije znacajan toliko u zivotu koliko ti mislis da jeste!!!Necu da se svadjam ja sam rekao svoje odavno jos jednom SRECNO  ;)

Ludi Grad

Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 18:20:58 POSLE PODNE
Citat
@Plawi upamti sad dobro postovao sam te i dalje nakon sto si otisao sa LG-a, ali vjeruj mi da smo mi sad zavrsili i sad neka svi znaju da si na LG igrao samo zbog nekog Head Admina, cak ne i admina i cim si otisao poceo si pljuvat po nama, ali to je tvoja cast  Namigujem

Ako to mislis ti si jos veci retard nego sto sam ocekivao ali dobro necu da se svadjam!!!Ja sam samo reko svoje misljenje o bandama koje su trebale biti ali ok nema veze!!!Taj Head uopste nije znacajan toliko u zivotu koliko ti mislis da jeste!!!Necu da se svadjam ja sam rekao svoje odavno jos jednom SRECNO  ;)
Jooj plawi koje si ti dijete jbt..... Pa bolje se poklopi da te niko ne cuje, do juce si govorio sve najbolje o LG, a kad ti nismo dali HEADA otisao si odma i sad seres tu..... Upamti dobro za tebe je Capone TATA za skriptanje, a ti se kurcis da nesto znas i meni na MSn govoris o nekakvom MODu..... Ako je iko retardiran ovde si ti... Vidjeli smo tvoje razmisljanje i zelja da budes glavni zato bolje ti je tisina i zapamti dok sam i ja i capone na LGu ti mozes samo sanjati da se vratis a sad zzzzz.....

Pitaj malo Kikija kakav je mod on ga je video!!!I prestani da kenjas o stvarima o kojim veze nemas  ;) Za tebe su sve deca koji razmisljaju razlicito od tebe i nemoj mi tu pricati neke price jer si veoma smesan  :D Sto ti je toliko krivo sto neznas napraviti sam reklamu bolje da si uradio nesto obicno neko uzeo i prepravio CH-ov oglas  ;D

EDIT: I sledeci put ako budes hteo nesto reci dodji lepo na MSN nemoj ovde da mi pustas muda ;)
Poslednja Izmena: Maj 15, 2010, 18:45:24 POSLE PODNE od [GG]Plawi

Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 18:37:35 POSLE PODNE
Pitaj malo Kikija kakav je mod on ga je video!!!I prestani da kenjas o stvarima o kojim veze nemas  ;) Za tebe su sve deca koji razmisljaju razlicito od tebe i nemoj mi tu pricati neke price jer si veoma smesan  :D Sto ti je toliko krivo sto neznas napraviti sam reklamu bolje da si uradio nesto obicno neko uzeo i prepravio CH-ov oglas  ;D
Ja te apsolutno ne kontam vise. Do neki dan sve najbolje o LG a sad nesto seres GB, LM, GM, nisu uopste prve bande a to sto ti neznas nas ne zanima. Svu srecu i ne vrijedaj nekog da je retard. Evo sad o LG. Dobar mod i sam Krampone je rekao vec iduce sedmice ocekujte duplo vise stvari. ;)
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

nastoe

CitatKrampone
hahahahahahhahahahah daj nemojte se svadati.....

Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 15, 2010, 18:44:56 POSLE PODNE
Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 18:37:35 POSLE PODNE
Pitaj malo Kikija kakav je mod on ga je video!!!I prestani da kenjas o stvarima o kojim veze nemas  ;) Za tebe su sve deca koji razmisljaju razlicito od tebe i nemoj mi tu pricati neke price jer si veoma smesan  :D Sto ti je toliko krivo sto neznas napraviti sam reklamu bolje da si uradio nesto obicno neko uzeo i prepravio CH-ov oglas  ;D
Ja te apsolutno ne kontam vise. Do neki dan sve najbolje o LG a sad nesto seres GB, LM, GM, nisu uopste prve bande a to sto ti neznas nas ne zanima. Svu srecu i ne vrijedaj nekog da je retard. Evo sad o LG. Dobar mod i sam Krampone je rekao vec iduce sedmice ocekujte duplo vise stvari. ;)

Koji ti tu sad uleces ja uopste nisam reko da su to prve bande i nemoj mi sad i ti se glupirati tu!!!Te bande su uvek bile najbolje i sam znas to  ;) Zasto je rk izbacio HG i ostale te a dodo nove aj razmisli malo  ;)

Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 18:51:18 POSLE PODNE
Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 15, 2010, 18:44:56 POSLE PODNE
Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 18:37:35 POSLE PODNE
Pitaj malo Kikija kakav je mod on ga je video!!!I prestani da kenjas o stvarima o kojim veze nemas  ;) Za tebe su sve deca koji razmisljaju razlicito od tebe i nemoj mi tu pricati neke price jer si veoma smesan  :D Sto ti je toliko krivo sto neznas napraviti sam reklamu bolje da si uradio nesto obicno neko uzeo i prepravio CH-ov oglas  ;D
Ja te apsolutno ne kontam vise. Do neki dan sve najbolje o LG a sad nesto seres GB, LM, GM, nisu uopste prve bande a to sto ti neznas nas ne zanima. Svu srecu i ne vrijedaj nekog da je retard. Evo sad o LG. Dobar mod i sam Krampone je rekao vec iduce sedmice ocekujte duplo vise stvari. ;)

Koji ti tu sad uleces ja uopste nisam reko da su to prve bande i nemoj mi sad i ti se glupirati tu!!!Te bande su uvek bile najbolje i sam znas to  ;) Zasto je rk izbacio HG i ostale te a dodo nove aj razmisli malo  ;)
Zato sto je HG bila banda od Capa ne sto je slaba bila! Molio bi moderatore, gl modove ili admine da lockaju temu da nebude vise prepucanja s Plawim!
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Samo da se jos kratko okrenem na tvoj post kako si trazio dozvolu od ovih sto su radili temu za CH CS.Jesili ti znao da su oni napravili isto to sto si i ti napravio?Kopirali source od gf foruma?

M-Gun

Evo gasim forum i bacam se na server...nadam se dobroj zabavi ili cu poludit :P

Ja sam kažem da server nije nešto ali za početak će biti dovoljno, problem je što mi se neda više i nemam volje a sigurno mogu napravit šta oću, a iskreno tu od nekih "pro" skriptera me ne zanimaju mišljenja. KO hoće neka igra, ko neće nemora.

Plawi rk je maknuo tu bandu jer sam je ja napravio a kada smo se razišli nije htio moju bandu a i ja sam mu rekao da makne.
A vidjet ćete, evo fala Bogu škola još jedan dan pa malo odmora, i onda cu raditi server, i ruga stvar nezelim natrpavat puno stvari na server jer ne zelim od njega napraviti RPG!


Lijepo napisano i sve registriat cu se prvo na forum potom i dolazim an server da vidm kako


Sretno sa DM-om ali nebih da se svadam ali zasto si sve kopiro sa CH-a ??

btw Kao sto sam cuo imate i dosta stvari na serveru sa DM-a,Ali sve jedno sretno sa serverom...(makar necu dolaziti,posto igram na CH)

btww Mislim da je pliva u pravu oko svega sto je reko tako da no comment