.::°[Ludi Grad DeathMach|NOVI MODE]°::.

Započeo Ludi Grad, Maj 14, 2010, 19:38:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

zerocoolos

ma gledajte, nemojte se uopce svadjat, sto se tice vaseg servera sretno s njim, uopce ne vidim da imate konkurenciju u ch dm-u jer on nema igraca...

Hvala weite-u za napisanih 4 rijeci na poratalu :D

xD salim se sve ti je jebeno i sretno


nastoe

Citat: zerocoolos poslato Maj 15, 2010, 14:34:53 POSLE PODNE
ma gledajte, nemojte se uopce svadjat, sto se tice vaseg servera sretno s njim, uopce ne vidim da imate konkurenciju u ch dm-u jer on nema igraca...
Max je meni rekao da je prije mrzio CH ali da je sada JAKO postuje, i sada dode pliva i tako se odnosi a ja sam cuo skoro sve sta se dogadalo dok je RK bio na LG cuo sam i o Djuri koji nije znao jos niti skriptati XD i stvarno ne vidim razlog da se tu tako svadamo i prpiremo.....Ludi Grad je jedan od najstarijih balkanskih servera i stvarno me zivcira dok mi dodu neki koji imaju server star JEDVA god. dana i onda pljuje po LG (istina, ja sam sada dosao na LG ali ja samo kazem ono sto je)
Poslednja Izmena: Maj 15, 2010, 14:46:40 POSLE PODNE od ExtremePower

Ludi Grad

Citat: ExtremePower poslato Maj 15, 2010, 14:29:48 POSLE PODNE
Tako je Max :) ovo je fkt ljepo napisano, i ne vidim raloz zas bi se morali svadati u ovoj temi bilo ko s nekim, bas smo balkanci...
ma ocigledno je to to "BALKAN"  :D  

Citat: zerocoolos poslato Maj 15, 2010, 14:34:53 POSLE PODNE
ma gledajte, nemojte se uopce svadjat, sto se tice vaseg servera sretno s njim, uopce ne vidim da imate konkurenciju u ch dm-u jer on nema igraca...
Ma djuro tebi hvala stvarno na ovakvim komentarima, bas sam se i iznenadio  :P  ;)


Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 15, 2010, 14:35:57 POSLE PODNE
Hvala weite-u za napisanih 4 rijeci na poratalu :D

xD salim se sve ti je jebeno i sretno
A Weiteu:  Hvala puno Weite za onu slicicu  :P

A da kazem da smo i otvorili prijave za Modeartore na Forumu:

Forumi/Pod-Forumi za koje se možete prijaviti:
Poslednja Izmena: Maj 15, 2010, 14:49:02 POSLE PODNE od [LG] $°-°PaYnE°-°$

M-Gun

Auf mgoo bi se ja prijavit za FA ili Offtopic tamo ... :D ... ode se prijavit i regat :D

Ja ne znam zasto se mene tereti da sam nesta kopirao.Sta je to na CH DM uzeto s LG-a.I naravno sve sto je na serveru uzor su mi strani serveri,bilo MTA ili SAMP.A razlog zasto na DM-u nema igraca je to sto dugo nije bio update i sto admin team ne funkcionira dobro.Kada zavrsi skola to cemo popravit.
I jos jednom molim Administratora da izbrise opis servera jer je ukraden!!

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: pliva♫♪ poslato Maj 15, 2010, 15:16:53 POSLE PODNE
Ja ne znam zasto se mene tereti da sam nesta kopirao.Sta je to na CH DM uzeto s LG-a.I naravno sve sto je na serveru uzor su mi strani serveri,bilo MTA ili SAMP.A razlog zasto na DM-u nema igraca je to sto dugo nije bio update i sto admin team ne funkcionira dobro.Kada zavrsi skola to cemo popravit.
I jos jednom molim Administratora da izbrise opis servera jer je ukraden!!
Sjecatel se nekad. Kada ste na updateu dobili portove koje smo mi imali na otvaranju, i onda dolaze likovi sa CH DMa i govore da smo mi portove uzeli, jadno ali nebitno :( Necu vise da se svadjam, ako ko ima pitanje nek pita rado cu mu odg. Ko hoce nek dodje ko nece nemora. pliva vama CH nama LG, vama svu srecu, da nabijete te igrace al jel vise dosta sa tim prepucavanjima. ;)
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

nastoe

Citat: pliva♫♪ poslato Maj 15, 2010, 15:16:53 POSLE PODNE
Ja ne znam zasto se mene tereti da sam nesta kopirao.Sta je to na CH DM uzeto s LG-a.I naravno sve sto je na serveru uzor su mi strani serveri,bilo MTA ili SAMP.A razlog zasto na DM-u nema igraca je to sto dugo nije bio update i sto admin team ne funkcionira dobro.Kada zavrsi skola to cemo popravit.
I jos jednom molim Administratora da izbrise opis servera jer je ukraden!!
Jos ces ti dobiti ban

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Maj 15, 2010, 13:29:38 POSLE PODNE
Samo po banu za ove ljubomorne , ne ustrucavajte se S Modovi i  Adm.

Ludi Grad

Ma daj ljudi pustite ga, ponasa se kao balavac neki.....pliva vidis da te svi isfuravaju....tvoje vrijeme slave je proslo, zato bolje brini za sebe, a nas ostavi na miru....

matemandbrnaze742

E Max sto je ovo
CitatZan Mandac
:D valjda si mislio Zan Mandic

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 15, 2010, 16:13:14 POSLE PODNE
Ma daj ljudi pustite ga, ponasa se kao balavac neki.....pliva vidis da te svi isfuravaju....tvoje vrijeme slave je proslo, zato bolje brini za sebe, a nas ostavi na miru....
Kao prvo ne mozes starima govoriti da su balavci,mozda jesam godinu dana stari ali po razmisljanju sam itekako.Ja ne znam tko se jos proslavio igrajuci samp?I zasto da se ja brinem za sebe?

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


nastoe

Citat: pliva♫♪ poslato Maj 15, 2010, 16:45:45 POSLE PODNE
Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 15, 2010, 16:13:14 POSLE PODNE
Ma daj ljudi pustite ga, ponasa se kao balavac neki.....pliva vidis da te svi isfuravaju....tvoje vrijeme slave je proslo, zato bolje brini za sebe, a nas ostavi na miru....
Kao prvo ne mozes starima govoriti da su balavci,mozda jesam godinu dana stari ali po razmisljanju sam itekako.Ja ne znam tko se jos proslavio igrajuci samp?I zasto da se ja brinem za sebe?
Htio ti je reci da pustis LG na miru i da gledas svoja posla



nastoe