.::°[Ludi Grad DeathMach|NOVI MODE]°::.

Započeo Ludi Grad, Maj 14, 2010, 19:38:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

virtuozo

a jel veceras otvorenje samo DM servera ili i RP


Veceras je otvaranje samo DM-a. RP se jos radi, sve info imate na forumu www.ludi-grad.org
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Leon

Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 00:02:31 PRE PODNE
Lepo je rekao Pliva nema neke veliki razlike izmedju ch oglasa i ovog!!!A sto se tice bandi vidim da ste totalno glupo odradili zna se koje su bande stalno bile na LG i sad odjednom cim je dosao Capo odma promena svega!!!Zelim vam svu srecu i nadam se da cete uspeti nesto da uradite  ;)

rofl

Vidits da ima jos ljudi koji vide slicnosti izmedju mojeg oglasa.Po cemu vidim da ste uzeli moj oglas je  new jer sam ja to stavljao za nove stvari koje sam dodao na zadnji update,a vi stavljali bezveze tj ostalo na pozici di sam ih ja stavio.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Leon


Zbog načina oglasa vi se svaÄ'ate? Ah Å¡ta neću vidit sve.





Leon

Citat: dinkO14 poslato Maj 15, 2010, 12:57:36 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Maj 15, 2010, 11:59:01 PRE PODNE
Zbog načina oglasa vi se svaÄ'ate? Ah Å¡ta neću vidit sve.

Ne nacina oglasa nego oko kopiranja oglasa,kazu da ce sada bit ozbiljniji a ono copy/past.

Ma kakvo kopiranje oglasa omg, način pisanja oglasa, onaj menu, to pliva sere, ma jebo vas ovaj forum, regam se pred 1h i već me tjerate da brišem acc.. stvarno koliko ovdje možete srat o svemu i svačemu svaka vam čast...

nastoe

Citat: dinkO14 poslato Maj 15, 2010, 12:57:36 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Maj 15, 2010, 11:59:01 PRE PODNE
Zbog načina oglasa vi se svaÄ'ate? Ah Å¡ta neću vidit sve.

Ne nacina oglasa nego oko kopiranja oglasa,kazu da ce sada bit ozbiljniji a ono copy/past.

Ako ste pogledali njihov forum takoder ste uocili jos jedno kopiranje,kopiranje izgleda gf foruma.Ajde da su oni svoje napravili nego su otvorili source GF foruma i copy/past djelove skripte.Usporedit mozete i sami CTRL+U na mozzili.

Po meni dovoljno da niti ne pogledam ;).Sretno!

btw.Radite mod s joebulletom?Pitajte one koji su isto pokusali radit mod s njim sto je bilo od toga na kraju ;).
Da ovim citatom
Citatbtw.Radite mod s joebulletom?Pitajte one koji su isto pokusali radit mod s njim sto je bilo od toga na kraju ;).
se slazem u potpunosti ja sam napustio scripting team jer nije islo ali ostajem na LG dok ja ne zavrsim svoj mode.....Dinko na ovome ti svaka cast jer vidim da imas iskustva vise nego neki ovdje sta se tice nekih ljudi

zerocoolos

@dinko
vidis nisam niti skontao o cemu je rijec, sad sam bas vidio da je forma opisa totalno kopirana kao ona sto je pliva radio  na ch forumu... koga zanima: http://croherzegovina.org/forum/showthread.php?26351-Summary-of-DM

Correlli

Citat: Leon poslato Maj 15, 2010, 13:03:38 POSLE PODNE
ma jebo vas ovaj forum, regam se pred 1h i već me tjerate da brišem acc.. stvarno koliko ovdje možete srat o svemu i svačemu svaka vam čast...

Prije 1h? Izgleda da zaboravljaš na stari račun, tako da nisi ti nov na ovom forumu i da si i ti znao prije srati po koji put.

Pun mi vas je kufer već ovih "pametnih", samo mrmljate neke gluposti, ako nemate nikakve pametne komentare molim vas nepostajte ovdje, ovo je vezano za otvorenje ne za kopiranje, a ako baš želite otvorite teme od svih servera pa čete čuti šta ja imam za reći, šta vi mislite da ništa niste kopirali?, nego moje postove brišete i zaključavate teme, ma daj stidite se.

Ludi Grad


Pliva dosta mi te vise, mogu samo reci od tebi dvije rijeci, ali necu ovdje iz razloga sto su skroz gadne, a da zbog nekoaga kao sto si ti dobijam ban ovdje necu... Sad ti mene slusaj, pricas nesto o kopiranju TI, TI, a pogledaj si mod sto si uradio za CH DM, pa decko sve si prekopirao od rkovog moda, mod ti je copija sad rkovog, a za njegov mod si govorio da je djetinjast, tako da ti je bolje da malo psssst... I da ja cu reci da asm ovo vidio od drugog oglasa i stvarno mi se svidjelo i rekao sam zasto i ja da ne napravim ovako, onda nisam znao kako odraditi ono kad se klikne da te prebaci na to sto zelis citati, i pitao sam jednog covjeka a to je David Prime koji mi je to napravio i objasnio.....

Dalje: neko je spomenuo kopiju foruma, ja kazem napravte vi ako znate takav forum, mogu reci samo da je onaj forum radjen od Hary-a i david Prime-a i cak i Zan Mandac moze potvrditi da sam njega pitao da li ce mu smetati ako i mi budemo imali slicnu njegovoj temi kao sto je na CH CS i momak je rekao ne, ako znate napraviti....

@Plawi upamti sad dobro postovao sam te i dalje nakon sto si otisao sa LG-a, ali vjeruj mi da smo mi sad zavrsili i sad neka svi znaju da si na LG igrao samo zbog nekog Head Admina, cak ne i admina i cim si otisao poceo si pljuvat po nama, ali to je tvoja cast  ;)

Samo sam to htio reci, i decki necu da se svadjam oko balvaca koji su se previse umislili, BTW za njih mi se i jebe jer znam da misle samo na sebe i da su toliko jadni.....

Danas u 17:55 molim sve koji misle doci da dodju u 18h ce se odrzati vatromet  :P

nastoe

Tako je Max :) ovo je fkt ljepo napisano, i ne vidim raloz zas bi se morali svadati u ovoj temi bilo ko s nekim, bas smo balkanci...