.::°[Ludi Grad DeathMach|NOVI MODE]°::.

Započeo Ludi Grad, Maj 14, 2010, 19:38:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli


Citat: Don Correlli poslato Maj 14, 2010, 23:09:51 POSLE PODNE
Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 14, 2010, 23:07:25 POSLE PODNE
Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 14, 2010, 23:05:25 POSLE PODNE
Ehh da, sad je red da se vratim na službenu listu balkanskih samp servera :D :D :D ;D ;D ;D
to je na administratorima foruma da odluce  :P  8)
Sve zavisi od vas.
Da, sve od nas zavisi, ma nagurat cemo mi 30 makar neznam sta ;D
@edit sta nagurat, prekucat ;D
Poslednja Izmena: Maj 14, 2010, 23:12:57 POSLE PODNE od [LG] Laquilla
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

nastoe

Nemojmo se previse nadati da nebi bili razocarani poslje....Budi skromniji...

Sretno momci docu da vidim sigurno...

EDIT : Pliva poklopi se usima i mrs na spavanje, uff mora neko uvjek nesto da skenja, kakvi njabovi..!!

Lepo je rekao Pliva nema neke veliki razlike izmedju ch oglasa i ovog!!!A sto se tice bandi vidim da ste totalno glupo odradili zna se koje su bande stalno bile na LG i sad odjednom cim je dosao Capo odma promena svega!!!Zelim vam svu srecu i nadam se da cete uspeti nesto da uradite  ;)

matemandbrnaze742

Ne kuzim ovdje pise

CitatDakle svecano otvaranje ce se odrzati 15. maja 2010 godine sa pocetkom u 17:55h (molimo vas da tad udjete) jer ce se tacno u 18h odrzati vatromet i voljeli bi da tada svi prisustvujemo.... Pozivamo sve zainteresovane koji bi se zeljeli zabaviti i izigrati na nasem serveru... Ovaj put nema niko prednosti ni stari ni novi igraci nego su svi jednaki kako za igranjem tako i sa administracijom 

a nije otvoreno lol

Citat: [ST]BMW_m3 poslato Maj 15, 2010, 00:11:21 PRE PODNE
Ne kuzim ovdje pise

CitatDakle svecano otvaranje ce se odrzati 15. maja 2010 godine sa pocetkom u 17:55h (molimo vas da tad udjete) jer ce se tacno u 18h odrzati vatromet i voljeli bi da tada svi prisustvujemo.... Pozivamo sve zainteresovane koji bi se zeljeli zabaviti i izigrati na nasem serveru... Ovaj put nema niko prednosti ni stari ni novi igraci nego su svi jednaki kako za igranjem tako i sa administracijom 

a nije otvoreno lol
Prosla ti je ponoc, datum ti je otisa naprid, danas(sutra ako ces tako) ce se otvorit xd

haha genijalci xD


Sretno vam, dodem na otvorenje vjerojatno

Btw
Citat...Gang Bang koje ce naravno ratovati sami protiv sebe...


Sto sami protiv sebe xD
Poslednja Izmena: Maj 15, 2010, 00:37:32 PRE PODNE od Dex


Odsutan dok ne doÄ'em.


nastoe


Samo da dodam nekoliko riječi, ovo je tek početak, biti će još stvari koje će vam se sviditi ja se nadam samo nam dajte malo vremena, pošto evo ja završavam školu pa sam malo u gužvi. I da kažem poštujem sve igrače i sa kojima nisam dobar sada izričito mislim na plivu ali ti dečko nisi normalan, govoriš o nekome kopiranju a ti si sve prekopiro, ali opet doborodošao si ako želiš doći, nebrini nebudeš dobio ban kao ja na CH, toliko o tome. A ti Plawi da znaš koje su bande bile na LG nebi blebeto gluposti a i vidi se zbog čega si igro. Ostali, bit će mi drago ako vas bude u velikom broju, ako i nebude opet ćemo se zabavit ;)

virtuozo


Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 00:02:31 PRE PODNE
Lepo je rekao Pliva nema neke veliki razlike izmedju ch oglasa i ovog!!!A sto se tice bandi vidim da ste totalno glupo odradili zna se koje su bande stalno bile na LG i sad odjednom cim je dosao Capo odma promena svega!!!Zelim vam svu srecu i nadam se da cete uspeti nesto da uradite  ;)
Ocigledno Plawi ti neznas koje su bile. A i mi se nadamo da će mo uspjeti. Btw. ne ruzite maxa za to Gang Bang izmedju sebe ja sam to pogrijesio mislim, htio sam napisati medjusobno jbg stacu? :-[
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

virtuozo

Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 15, 2010, 08:17:49 PRE PODNE
Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 00:02:31 PRE PODNE
Lepo je rekao Pliva nema neke veliki razlike izmedju ch oglasa i ovog!!!A sto se tice bandi vidim da ste totalno glupo odradili zna se koje su bande stalno bile na LG i sad odjednom cim je dosao Capo odma promena svega!!!Zelim vam svu srecu i nadam se da cete uspeti nesto da uradite  ;)
Ocigledno Plawi ti neznas koje su bile. A i mi se nadamo da će mo uspjeti. Btw. ne ruzite maxa za to Gang Bang izmedju sebe ja sam to pogrijesio mislim, htio sam napisati medjusobno jbg stacu? :-[


zasto na forumu nema nista o ROlePLay serveru nego samo DM...:S

Citat: [CE]Pawn poslato Maj 15, 2010, 08:19:18 PRE PODNE
Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 15, 2010, 08:17:49 PRE PODNE
Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 00:02:31 PRE PODNE
Lepo je rekao Pliva nema neke veliki razlike izmedju ch oglasa i ovog!!!A sto se tice bandi vidim da ste totalno glupo odradili zna se koje su bande stalno bile na LG i sad odjednom cim je dosao Capo odma promena svega!!!Zelim vam svu srecu i nadam se da cete uspeti nesto da uradite  ;)
Ocigledno Plawi ti neznas koje su bile. A i mi se nadamo da će mo uspjeti. Btw. ne ruzite maxa za to Gang Bang izmedju sebe ja sam to pogrijesio mislim, htio sam napisati medjusobno jbg stacu? :-[


zasto na forumu nema nista o ROlePLay serveru nego samo DM...:S
Zato Å¡to se RP tek poceo izgraÄ'ivati. Biće i to samo strpljenja :D
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Citat: [LG]  Laquilla poslato Maj 15, 2010, 08:17:49 PRE PODNE
Citat: [GG]Plawi poslato Maj 15, 2010, 00:02:31 PRE PODNE
Lepo je rekao Pliva nema neke veliki razlike izmedju ch oglasa i ovog!!!A sto se tice bandi vidim da ste totalno glupo odradili zna se koje su bande stalno bile na LG i sad odjednom cim je dosao Capo odma promena svega!!!Zelim vam svu srecu i nadam se da cete uspeti nesto da uradite  ;)
Ocigledno Plawi ti neznas koje su bile. A i mi se nadamo da će mo uspjeti. Btw. ne ruzite maxa za to Gang Bang izmedju sebe ja sam to pogrijesio mislim, htio sam napisati medjusobno jbg stacu? :-[
Mislim da zbog takve greske treba da te ubijemo XD
Srecno lep opis,dodjem da vidim
Panda,Razor FTW